Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2018, Junior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Malmö AI147.753778.753336
2Ullevi FK144.385263.7524.753025.88
3Upsala IF1203724.752145.7528.5
4Hässelby SK1083633.7520.2512.7541.25
5Mölndals AIK87264519.522.5
6Täby IS8122622.530.7521.75
7Turebergs FK78.752615.7531.529.252.25
8KFUM Örebro67.52020.2515626.25
9Göteborgs KIK642541.2522.75
10Örgryte IS62.2523648.755.252.25
11IF Göta Karlstad61.519128.2535.256
12Falu IK58.52020.2530.757.5
13Högby IF56.25172.2516.5928.5
14IFK Växjö48.75181213.5320.25
15Sävedalens AIK46.5169.7512.7524
16Hammarby IF421311.257.515.757.5
17Huddinge AIS41.252312.7514.2595.25
18Spårvägens FK39.751312.75621
19IFK Helsingborg38.25105.2513.57.512
IFK Lidingö38.251727.755.252.253
Västerås FK38.2517630.751.5
22Hovslätts IK34.5103.7530.75
23Östersunds GIF33.75112.250.7524.756
24Nyköpings BIS29.251111.2514.253.75
25IFK Göteborg21711.259.75
26Gefle IF20.25814.256
27IK Ymer19.583.7515.75
28IFK Märsta18718
29IFK Umeå17.2578.2563
Hälle IF17.2573.757.56
Motala AIF17.255314.25
Linköpings GIF17.2571.515.75
33Skellefteå AIK16.561.50.7514.25
Tjalve IF Norrköping16.572.2514.25
35Thorengruppen TFC15.75410.55.25
Athletics 24Seven SK15.75512.753
Trångsvikens IF15.75515.75
38KA 2 IF1553.751.59.75
Eskilstuna FI155123
40Kalmar SK14.25668.25
41Wärnamo SK13.541.510.51.5
Finspångs AIK13.5413.5
43IK Wilske12.75312.75
44Hellas FK1249.752.25
Lidköpings IS12512
46IFK Sunne10.5310.5
Umedalens IF10.535.255.25
Katrineholms SK10.5210.5
49Ljungby FIK8.2548.25
50Ärla IF6.7536.75
Hanvikens SK6.7536.75
52Bollnäs FIK650.755.25
IF Kville636
IFK Lund630.751.53.75
Valbo AIF636
Timrå AIF633.752.25
57Marieby GoIF5.2535.25
Habo FIF-045.2515.25
59IK Orient4.7541.51.51.50.25
60IK Westmannia4.524.5
FIK Färjestaden4.534.5
SK Bore4.524.5
63Visby IF Gute3.7530.753
F Stenungsunds FI3.7523.75
Söderhamns IF3.7513.75
Alingsås IF3.7533.75
Södertälje IF3.7513.75
Åhus FIK3.7533.75
69Haparanda SKT2.6322.250.38
70Oskarshamns SK2.2512.25
Luleå FI2.2512.25
LK Roslagen2.2512.25
Trollhättan FIK2.2521.50.75
Djurmo Sifferbo IF2.2512.25
Varbergs GIF2.2512.25
Strands IF2.2532.25
Trosa Atletik IF2.2512.25
78Piteå IF1.7521.75
79Brattås CK1.511.5
AIK1.511.5
Karlskoga FI1.511.5
Stora Skedvi IK1.511.5
FIF Gnistan1.511.5
IK Lerum FI1.511.5
Istrums SK1.511.5
86Falköpings FIK0.7510.75
Glanshammars IF0.7510.75
Eksjö Södra IK0.7510.75
IK Akele0.7510.75
Eslövs AI0.7510.75
Enköpings AI0.7510.75

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UM22JuniorTiokamp1Andreas GustafssonFalu IK7.153
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UM22JuniorTiokamp2Nicklas KarlssonFinspångs AIK5.758
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP19JuniorTiokamp1Edvin HagbergTurebergs FK6.046
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP19JuniorTiokamp2Simon ThorIFK Märsta5.861
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP19JuniorTiokamp3Emil UhlinFalu IK5.189
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP19JuniorTiokamp4Felix Larsen NilssonÖrgryte IS4.403
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UK22JuniorSjukamp1Lovisa ÖstervallUpsala IF5.404
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UK22JuniorSjukamp2Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF5.230
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UK22JuniorSjukamp3Amanda HolmbergLidköpings IS5.214
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UK22JuniorSjukamp4Emma StenlöfVästerås FK5.211
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UK22JuniorSjukamp5Emma SöderströmGöteborgs KIK5.001
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UK22JuniorSjukamp6Emelie RantzowIK Ymer4.639
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF19JuniorSjukamp1Lovisa KarlssonHögby IF4.468
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF19JuniorSjukamp2Frida BergvallIFK Växjö4.085
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF19JuniorSjukamp3Alice KjellanderGöteborgs KIK4.078
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF19JuniorSjukamp4Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK3.200
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior100 m 1Felix SvenssonMölndals AIK10.85
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior100 m 2Jonatan HirshKFUM Örebro10.94
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior100 m 3Filip SchwartzMölndals AIK10.99
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior100 m 4Carl NarupUllevi FK11.17
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior100 m 5Isak BarrowUllevi FK11.18
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior100 m 6Tarley AllisonAlingsås IF11.19
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior200 m 1Marcus TornéeIFK Helsingborg21.45
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior200 m 2Filip SchwartzMölndals AIK21.83
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior200 m 3Anders PihlbladKFUM Örebro21.95
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior200 m 4Grigorios KyriakoudisHässelby SK22.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior200 m 5Tarley AllisonAlingsås IF22.45
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior200 m 6Isak BarrowUllevi FK22.47
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m 1Anton SigurdssonMalmö AI48.36
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m 2Alexander LundskogUllevi FK48.97
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m 3Joakim KarlssonUllevi FK49.95
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m 4Andreas MovinIFK Lidingö51.02
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m 5Erik RosqvistAIK51.58
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m 6Espoir RushimishaBollnäs FIK52.02
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior800 m 1Anton PerssonHässelby SK1:54.18
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior800 m 2Warsame DoleyMalmö AI1:54.53
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior800 m 3Björn SeifertUpsala IF1:54.99
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior800 m 4Miguel PalmMölndals AIK1:55.10
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior800 m 5Johan LammMölndals AIK1:55.17
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior800 m 6Gustav BivstedtHässelby SK1:56.60
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior1500 m 1Suldan HassanUllevi FKinga tider
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior1500 m 2Emil DanielssonSpårvägens FK
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior1500 m 3Leo MagnussonSävedalens AIK
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior1500 m 4Miguel PalmMölndals AIK
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior1500 m 5Vidar JohanssonSävedalens AIK
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior1500 m 6Sebastian NilssonMölndals AIK
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior5000 m 1Simon SundströmIFK Lidingö14:18.27
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior5000 m 2Emil DanielssonSpårvägens FK14:34.26
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior5000 m 3Hussein IbrahimUllevi FK14:38.50
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior5000 m 4Abdelhafiz IbrahimSävedalens AIK14:58.16
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior5000 m 5Andreas JanssonHässelby SK15:07.11
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior5000 m 6Olle MeijerMalmö AI15:24.08
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior2000 m hinder 1Simon SundströmIFK Lidingö5:40.87
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior2000 m hinder 2Miguel PalmMölndals AIK5:55.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior2000 m hinder 3Abdelhafiz IbrahimSävedalens AIK6:05.85
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior110 m häck 1Max HreljaMalmö AI14.14
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior110 m häck 2Oscar HjermKA 2 IF14.31
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior110 m häck 3Elias MartinssonMölndals AIK14.70
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior110 m häck 4Filip BjörklundUpsala IF14.79
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior110 m häck 5Andreas GustafssonFalu IK14.98
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior110 m häck 6James GaudielloMalmö AI15.38
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m häck 1Alexander LundskogUllevi FK53.18
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m häck 2Viktor BondessonMalmö AI53.27
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m häck 3Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS53.28
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m häck 4Fredrik LorentzonIFK Lidingö56.55
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m häck 5Johan BraschWärnamo SK56.74
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22Junior400 m häck 6Jesper RilegårdIFK Lidingö58.56
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorHöjd 1Oskar LundqvistUpsala IF2.08
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorHöjd 2Arvid RybergIF Göta Karlstad2.06
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorHöjd 3Filip BjörklundUpsala IF2.04
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorHöjd 4Markus AsplundIF Göta Karlstad2.00
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorHöjd 5Fredrik KihlblomHuddinge AIS1.92
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorHöjd 6Simon ThrogenIF Göta Karlstad1.92
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorStav 1Magnus HerstedtMalmö AI4.69
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorStav 2Robin JacobssonUllevi FK4.64
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorStav 3Nicklas KarlssonFinspångs AIK4.59
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorStav 4Anton SjöströmIFK Umeå4.44
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorStav 5Emil ÖstergrenIFK Växjö4.44
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorStav 6Jonathan KarlssonTäby IS4.32
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorLängd 1Jonatan HirshKFUM Örebro7.20/-0.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorLängd 2Elias MartinssonMölndals AIK7.19/-0.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorLängd 3Henning AndréNyköpings BIS7.14/-0.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorLängd 4Andreas GustafssonFalu IK6.98/+1.9
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorLängd 5David SvenssonHammarby IF6.96/-0.8
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorLängd 6Daniel ÖrevikVisby IF Gute6.89/0.0
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorTresteg 1Marcus NybergMalmö AI15.15/+1.7
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorTresteg 2Gustav BålströmUllevi FK14.94/+1.7
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorTresteg 3Henning AndréNyköpings BIS14.66/+1.1
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorTresteg 4Eric HallquistÖstersunds GIF14.42/+0.9
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorTresteg 5Albin BoestadIFK Lidingö14.22/-1.1
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorTresteg 6Jonathan PersgårdenUllevi FK13.93/-0.7
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI17.87
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorKula 2Jakob GardenkransAthletics 24Seven SK15.79
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorKula 3William UllbergIFK Umeå14.62
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorKula 4Albin LagerKFUM Örebro13.39
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorKula 5Filip KarlssonFIF Gnistan12.47
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorKula 6Carl NarupUllevi FK12.29
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorDiskus 1Jakob GardenkransAthletics 24Seven SK51.62
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorDiskus 2Albin LagerKFUM Örebro49.97
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorDiskus 3Wictor PeterssonMalmö AI48.30
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorDiskus 4Oscar GustafssonTrosa Atletik IF46.30
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorDiskus 5Axel NorénHässelby SK46.13
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorDiskus 6Fredrik GerdsdorffTimrå AIF43.32
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSlägga 1Anton AnderssonTurebergs FK59.91
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSlägga 2Tobias HagströmHälle IF57.49
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSlägga 3Fredrik GerdsdorffTimrå AIF49.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSlägga 4Johannes NilssonVästerås FK47.50
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSpjut 1Isak OskarssonIFK Växjö75.72
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSpjut 2Simon LitzellHässelby SK71.28
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSpjut 3Theodor AhlströmIFK Växjö66.26
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSpjut 4Jakob SamuelssonHässelby SK66.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSpjut 5Jakob ErikssonIF Göta Karlstad65.28
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UM22JuniorSpjut 6Kamil KaminskiHässelby SK65.18
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior100 m 1Kasper KadestålMalmö AI10.79
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior100 m 2Vidar StenqvistTäby IS10.92
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior100 m 3Carl BengtströmÖrgryte IS10.95
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior100 m 4Erik JohanssonVarbergs GIF11.12
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior100 m 5Omar ChaabanIFK Helsingborg11.14
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior100 m 6Viktor ThorStrands IF11.24
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior200 m 1Kasper KadestålMalmö AI21.43
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior200 m 2Vidar StenqvistTäby IS21.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior200 m 3Omar ChaabanIFK Helsingborg22.12
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior200 m 4Anton BengtssonUllevi FK22.22
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior200 m 5Adam Elhendy GunnarssonKarlskoga FI22.52
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior200 m 6Viktor ThorStrands IF22.76
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m 1Edvin HagbergTurebergs FK48.82
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m 2Arvid GustafssonUpsala IF49.47
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m 3Aaron LadestamIFK Göteborg50.04
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m 4Anton BengtssonUllevi FK50.16
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m 5Viktor BergkvistLinköpings GIF52.06
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m 6Arvid FribergTäby IS52.42
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior800 m 1Abubakar AbdullahiMalmö AI1:52.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior800 m 2Berhe KidaneEskilstuna FI1:53.51
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior800 m 3Edvin HagbergTurebergs FK1:53.78
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior800 m 4Iyuel AyeleHammarby IF1:55.18
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior800 m 5Eric KällmanIK Ymer1:57.43
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior800 m 6Jonatan GustafssonKFUM Örebro1:57.83
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior1500 m 1Omar IsmailHögby IF3:52.60
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior1500 m 2Berhe KidaneEskilstuna FI3:52.88
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior1500 m 3Abubakar AbdullahiMalmö AI3:53.52
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior1500 m 4Eric KällmanIK Ymer3:56.07
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior1500 m 5Axel DjurbergUpsala IF3:58.73
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior1500 m 6Samuel FitsumbrhanHälle IF4:02.04
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior5000 m 1Omar IsmailHögby IF15:11.56
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior5000 m 2Axel DjurbergUpsala IF15:17.20
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior5000 m 3Samuel FitsumbrhanHälle IF15:17.99
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior5000 m 4August MollénTjalve IF Norrköping15:27.33
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior5000 m 5Merhawi SeyfuHälle IF15:42.50
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior5000 m 6Olof SilvanderIFK Lidingö15:43.20
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior2000 m hinder 1Axel DjurbergUpsala IF5:58.59
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior2000 m hinder 2Erik JälknäsSävedalens AIK6:07.26
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior2000 m hinder 3Olof SilvanderIFK Lidingö6:11.77
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior2000 m hinder 4August MollénTjalve IF Norrköping6:19.32
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior2000 m hinder 5Abdisamed KhaderKA 2 IF6:29.01
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior2000 m hinder 6Ludvig BjurelidHögby IF6:40.70
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior110 m häck 1Joel BengtssonIFK Helsingborg14.44
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior110 m häck 2Anton BertilssonIFK Växjö14.90
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior110 m häck 3Philip StömneValbo AIF15.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior110 m häck 4Emil UhlinFalu IK15.39
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior110 m häck 5Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping15.39
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior110 m häck 6Jacob LenzIFK Lund15.56
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m häck 1Anton BertilssonIFK Växjö54.22
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m häck 2Gustav KarlssonThorengruppen TFC55.04
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m häck 3Felix Larsen NilssonÖrgryte IS57.23
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m häck 4Philip StömneValbo AIF57.85
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m häck 5Jonathan BorgTrollhättan FIK59.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19Junior400 m häck 6Mikael LundkvistHuddinge AIS60.12
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorHöjd 1Simon WiklundIK Wilske2.03
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorHöjd 2Emil UhlinFalu IK2.01
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorHöjd 3Samuel FranssonMalmö AI1.99
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorHöjd 4Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping1.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorHöjd 5Anton OlssonFIK Färjestaden1.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorHöjd 6Philip StömneValbo AIF1.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorStav 1Tom JohanssonKFUM Örebro4.91
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorStav 2Simon ThorIFK Märsta4.51
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorStav 3Gustav MagnussonNyköpings BIS4.24
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorStav 4Adam BengtssonÖrgryte IS4.17
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorStav 5Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK4.17
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorStav 6Johan NordströmFalu IK4.07
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorLängd 1Melker GustavssonIF Göta Karlstad7.20w/+2.9
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorLängd 2Simon BjörnstedtUpsala IF6.97/+2.0
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorLängd 3Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK6.89/+1.6
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorLängd 4Albin MånssonIFK Växjö6.84w/+3.1
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorLängd 5Alexander AndreassonÖrgryte IS6.74/+1.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorLängd 6Oskar ErixonIK Westmannia6.70/+0.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorTresteg 1Markus LundborgUllevi FK14.38/-0.1
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorTresteg 2Tobias CarlrydÖrgryte IS14.16/-0.9
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorTresteg 3Alexander NymanHanvikens SK13.88/-0.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorTresteg 4Anton OlssonFIK Färjestaden13.45/-0.1
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorTresteg 5Filip NyströmTurebergs FK12.92/-1.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorTresteg 6Jacob Tysén HolmbergHässelby SK12.75/-0.4
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorKula 1Patrik LindstedtHässelby SK17.55
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorKula 2Ragnar CarlssonFalu IK16.57
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorKula 3Sebastian LöschnerHuddinge AIS16.15
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorKula 4Lukas BjörningerTurebergs FK16.03
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorKula 5Simon LanngrenSävedalens AIK14.37
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorKula 6Simon ThorIFK Märsta13.95
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorDiskus 1Alexander SjögrenKalmar SK50.59
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorDiskus 2Sebastian LöschnerHuddinge AIS49.13
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorDiskus 3Patrik LindstedtHässelby SK49.02
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorDiskus 4Lukas HamrinTimrå AIF48.96
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorDiskus 5Lukas BjörningerTurebergs FK47.15
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorDiskus 6Simon ThorIFK Märsta42.43
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorSlägga 1Ragnar CarlssonFalu IK73.25
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorSlägga 2Patrik LindstedtHässelby SK62.58
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorSlägga 3August BergstrandUllevi FK60.79
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorSlägga 4Ivar MoisanderSpårvägens FK60.58
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorSlägga 5William LindbergSkellefteå AIK55.00
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorSlägga 6Alexander SjögrenKalmar SK53.35
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorSpjut 1Carl WidenholmHellas FK63.13
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorSpjut 2Otto SundellSöderhamns IF54.02
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP19JuniorSpjut 3Ozzie HinshawMotala AIF48.67
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m 1Claudia PaytonUllevi FK11.80
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m 2Emelie RantzowIK Ymer11.91
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m 3Lisa LiljaUllevi FK11.98
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m 4Emma JanssonKFUM Örebro11.98
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m 5Maja AlmgrenVisby IF Gute12.24
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m 6Nikki SjöbergBollnäs FIK12.27
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior200 m 1Lisa LiljaUllevi FK24.48
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior200 m 2Emelie RantzowIK Ymer24.62
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior200 m 3Emma JanssonKFUM Örebro24.78
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior200 m 4Linnéa FrobeTäby IS24.85
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior200 m 5Maja AlmgrenVisby IF Gute25.02
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior200 m 6Denise ErikssonUllevi FK25.16
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m 1Linnéa FrobeTäby IS56.00
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m 2Lovisa LindeTäby IS56.51
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m 3Ebba SvantessonUllevi FK56.56
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m 4Vendela RydbäckGöteborgs KIK56.86
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m 5Anna EngelinÖstersunds GIF59.98
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m 6Sofia HultgrenTäby IS60.00
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior800 m 1Astrid RosvallHässelby SK2:09.61
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior800 m 2Sofia JohanssonLinköpings GIF2:12.14
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior800 m 3Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg2:13.11
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior800 m 4Andrea ClaessonTurebergs FK2:13.99
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior800 m 5Elin BrinkMölndals AIK2:14.85
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior800 m 6Hanna BergströmHuddinge AIS2:15.44
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior1500 m 1Sara ChristianssonSävedalens AIK4:20.03
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior1500 m 2Astrid RosvallHässelby SK4:25.07
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior1500 m 3Elin BrinkMölndals AIK4:29.31
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior1500 m 4Sofia JohanssonLinköpings GIF4:34.95
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior1500 m 5Andrea ClaessonTurebergs FK4:37.00
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior1500 m 6Amélie SvenssonSävedalens AIK4:42.14
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior5000 m 1Sara ChristianssonSävedalens AIK16:06.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior5000 m 2Ellen PerssonHögby IF17:31.02
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior5000 m 3Moa RothmanVästerås FK17:51.16
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior5000 m 4Angelica StrandbergIFK Umeå17:59.80
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior5000 m 5Jessica BorgHuddinge AIS18:04.30
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior5000 m 6Malin PerssonBollnäs FIK18:09.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior2000 m hinder 1Amélie SvenssonSävedalens AIK6:50.30
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior2000 m hinder 2Elin BrinkMölndals AIK6:55.71
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior2000 m hinder 3Moa RothmanVästerås FK6:58.99
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior2000 m hinder 4Amanda EkbladOskarshamns SK7:19.81
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior2000 m hinder 5Emma GustafssonHässelby SK7:41.39
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior2000 m hinder 6Kerstin AxelssonHässelby SK7:47.79
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m häck 1Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK13.96
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m häck 2Lovisa ÖstervallUpsala IF14.33
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m häck 3Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF14.45
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m häck 4Jonna LindéenKalmar SK14.49
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m häck 5Amanda HolmbergLidköpings IS14.72
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior100 m häck 6Emma StenlöfVästerås FK14.76
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m häck 1Minna SvärdIF Göta Karlstad59.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m häck 2Amanda HolmbergLidköpings IS60.97
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m häck 3Lovisa LindeTäby IS61.49
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m häck 4Jonna LindéenKalmar SK63.36
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m häck 5Felicia AscardIFK Lund64.58
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22Junior400 m häck 6Ida EkrothUpsala IF65.44
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorHöjd 1Louise EkmanGefle IF1.82
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorHöjd 2Lovisa ÖstervallUpsala IF1.73
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorHöjd 3Emma SöderströmGöteborgs KIK1.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorHöjd 4Emma StenlöfVästerås FK1.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorHöjd 5Emilia StenströmHuddinge AIS1.55
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorHöjd 6Elin JohanssonLinköpings GIF1.55
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorStav 1Ellen OlssonWärnamo SK4.01
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorStav 2Annika JönssonIFK Helsingborg3.91
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorStav 3Minna SvärdIF Göta Karlstad3.66
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorStav 4Sara CannmoÖrgryte IS3.61
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorStav 5Klara MattssonIK Orient3.52
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorStav 6Fanny BergetoftKFUM Örebro3.26
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorLängd 1Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.01/+0.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorLängd 2Emilia KjellbergIFK Sunne6.00/-0.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorLängd 3Ida NilssonHovslätts IK5.97/-0.1
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorLängd 4Moa UllgrenAthletics 24Seven SK5.85/-0.4
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorLängd 5Emma StenlöfVästerås FK5.83/-0.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorLängd 6Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK5.80w/+2.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorTresteg 1Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF13.08/+0.8
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorTresteg 2Jenny LestanderLinköpings GIF12.37/+0.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorTresteg 3Judith WagerstenÖrgryte IS11.98/+0.8
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorTresteg 4Sara SjögrenF Stenungsunds FI11.78/0.0
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorTresteg 5Hanna GilleSävedalens AIK11.77/+0.4
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorTresteg 6Amanda HjalmarssonIFK Växjö11.74/0.0
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorKula 1Sara LennmanKatrineholms SK15.34
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorKula 2Amanda MalmehedIF Göta Karlstad14.81
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorKula 3Bianca SalmingTurebergs FK13.10
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorKula 4Victoria Engström KindmarkUpsala IF12.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorKula 5Nina BjörkmanVästerås FK11.97
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorKula 6Emilia StenströmHuddinge AIS11.81
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorDiskus 1Vanessa KamgaUpsala IF49.16
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorDiskus 2Ellen PetterssonUpsala IF47.20
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorDiskus 3Mathilda ErikssonHuddinge AIS45.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorDiskus 4Jennifer RudbergIK Ymer43.52
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorDiskus 5Nina BjörkmanVästerås FK38.57
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorDiskus 6Amanda NordinSkellefteå AIK37.95
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSlägga 1Grete AhlbergHammarby IF64.75
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSlägga 2Emma ThorTurebergs FK60.53
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSlägga 3Kajsa WennbergUpsala IF58.40
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSlägga 4Rebecka HallerthHellas FK58.35
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSlägga 5Hanna MårtenssonTurebergs FK58.12
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSlägga 6Michaela NorrbeliusGefle IF55.45
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSpjut 1Carolin NäslundIF Göta Karlstad46.82
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSpjut 2Linn PeuraSödertälje IF46.07
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSpjut 3Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF44.15
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSpjut 4Bianca SalmingTurebergs FK40.96
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSpjut 5Maja GustavssonVästerås FK40.86
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UK22JuniorSpjut 6Maria OlssonGefle IF38.52
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m 1Amanda HanssonHässelby SK11.97
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m 2Ida ThunbergKFUM Örebro12.16
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m 3Gabriella HolmströmUpsala IF12.42
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m 4Julia BjörkmanIF Kville12.57
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m 5Alma KilpeläinenLjungby FIK12.64
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m 6Charlotte AnderssonHammarby IF12.73
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior200 m 1Amanda HanssonHässelby SK24.54
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior200 m 2Linn BäcklinIF Göta Karlstad24.88
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior200 m 3Louise Duvling AnderssonUllevi FK25.43
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior200 m 4Gabriella HolmströmUpsala IF25.44
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior200 m 5Rebecca StrandÖrgryte IS25.86
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior200 m 6Saga BernerydSpårvägens FK25.87
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m 1Louise Duvling AnderssonUllevi FK57.48
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m 2Saga BernerydSpårvägens FK57.62
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m 3Carolina SöderbomÄrla IF57.74
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m 4Matilda HallströmGöteborgs KIK58.71
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m 5Virva RylanderVästerås FK59.45
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m 6Ide IlesoUllevi FK60.82
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior800 m 1Wilma MarcussonTrångsvikens IF2:13.78
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior800 m 2Thea NorlundSkellefteå AIK2:15.00
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior800 m 3Sara DädebyHovslätts IK2:16.70
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior800 m 4Vilma HultströmHammarby IF2:18.72
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior800 m 5Elin MarcussonTrångsvikens IF2:22.34
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior800 m 6Linn Alness-BorgIFK Lidingö2:23.70
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior1500 m 1Sara DädebyHovslätts IK4:42.85
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior1500 m 2Julia SamuelssonHögby IF4:43.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior1500 m 3Thea NorlundSkellefteå AIK4:43.06
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior1500 m 4Elin MarcussonTrångsvikens IF4:45.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior1500 m 5Linnea PalmFalu IK4:56.62
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior1500 m 6Linn Alness-BorgIFK Lidingö4:58.65
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior3000 m 1Emilia LillemoTäby IS10:01.36
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior3000 m 2Julia SamuelssonHögby IF10:12.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior3000 m 3Evelina HenrikssonIFK Umeå10:18.56
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior3000 m 4Linnea PalmFalu IK10:19.32
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior3000 m 5Emelie ErikssonStora Skedvi IK10:28.97
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior3000 m 6Linnea SennströmHässelby SK10:40.43
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior2000 m hinder 1Emilia LillemoTäby IS6:47.54
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior2000 m hinder 2Sara GunnarssonMölndals AIK7:14.04
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior2000 m hinder 3Malin DahlbäckEskilstuna FI7:20.30
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior2000 m hinder 4Thea NorlundSkellefteå AIK7:27.10
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior2000 m hinder 5Eleonora OlsmatsTurebergs FK7:46.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m häck 1Amanda HanssonHässelby SK13.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m häck 2Ida ThunbergKFUM Örebro14.21
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m häck 3Lovisa KarlssonHögby IF14.50
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m häck 4Alma KilpeläinenLjungby FIK14.69
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m häck 5Astrid LeesBrattås CK15.53
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior100 m häck 6Moa KjellanderÅhus FIK16.36
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m häck 1Celina ReichardtSpårvägens FK62.59
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m häck 2Alice KjellanderGöteborgs KIK65.36
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m häck 3Ebba Jernmark BurrowsHälle IF65.92
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m häck 4Frida WistforsIF Göta Karlstad67.41
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19Junior400 m häck 5Linnéa VolmerdalHovslätts IK70.71
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorHöjd 1Maja NilssonMotala AIF1.81
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorHöjd 2Erika WärffMalmö AI1.81
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorHöjd 3Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK1.69
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorHöjd 4Sanna PetterssonÖstersunds GIF1.63
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorHöjd 5Linnea JönssonIFK Helsingborg1.63
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorHöjd =6Jennifer DalbergPiteå IF1.59
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorHöjd =6Ellen HedinIK Orient1.60
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorHöjd =6Anna PåsseGöteborgs KIK1.59
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg3.90
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorStav 2Sophie OlssonIFK Växjö3.61
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorStav 3Louise Duvling AnderssonUllevi FK3.46
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorStav 4Ebba BlomstrandKFUM Örebro3.37
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorStav 5Johanna HellmanIFK Lidingö3.11
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorStav =6Cecilia KenttäläHaparanda SKT2.75
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorStav =6Hanna ZachrissonUllevi FK2.75
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorLängd 1Fanny RunheimThorengruppen TFC6.07/+0.6
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorLängd 2Ida ThunbergKFUM Örebro6.01/+0.5
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorLängd 3Lovisa KarlssonHögby IF5.87/+0.9
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorLängd 4Emelie EklundTäby IS5.77w/+2.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorLängd 5Filippa GunnarssonMölndals AIK5.71w/+2.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorLängd 6Karolina SvenssonMarieby GoIF5.71/-0.5
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorTresteg 1Fatima KonéMölndals AIK12.48/-0.1
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorTresteg 2Lisa WeyhenmeyerUpsala IF12.27/+0.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorTresteg 3Julia OlanderKA 2 IF12.00/-0.6
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorTresteg 4Linn EgerfältGefle IF11.92/-0.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorTresteg 5Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK11.39/+0.8
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorTresteg 6Lizzie HagerUllevi FK11.30/+0.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorKula 1Axelina JohanssonHovslätts IK13.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorKula 2Erika WärffMalmö AI13.33
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorKula 3Caisa-Marie LindforsUpsala IF13.04
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorKula 4Frida BergvallIFK Växjö12.74
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorKula 5Amanda LejrosHässelby SK12.43
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorKula 6Julia AxteliusEnköpings AI12.25
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorDiskus 1Caisa-Marie LindforsUpsala IF48.37
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorDiskus 2Axelina JohanssonHovslätts IK46.78
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorDiskus 3Daniella PerssonHälle IF43.74
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorDiskus 4Amanda LejrosHässelby SK40.39
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorDiskus 5Ida StenbäckSK Bore39.95
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorDiskus 6Ella AnderssonEslövs AI39.56
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSlägga 1Cecilia LarssonIFK Växjö56.46
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSlägga 2Jennifer QuickIFK Lund52.52
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSlägga 3Ida StenbäckSK Bore50.66
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSlägga 4Sara ForssellMotala AIF50.08
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSlägga 5Elin JonassonWärnamo SK49.08
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSlägga 6Luana Klaric LundhGöteborgs KIK48.80
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSpjut 1Ida ThunbergKFUM Örebro47.82
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSpjut 2Erika WärffMalmö AI43.74
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSpjut 3Anna NogolovaUmedalens IF40.70
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSpjut 4Madeleine AhlströmUmedalens IF40.70
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSpjut 5Stina JacobsonIstrums SK36.66
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF19JuniorSpjut 6Hanna BorgemyrTrollhättan FIK35.91
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UM22Junior10 km1Amanuel GergisTurebergs FK30:45
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UM22Junior10 km2Andreas JanssonHässelby SK30:57
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UM22Junior10 km3Hussein IbrahimUllevi FK31:56
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UM22Junior10 km4Erik LagerlöfIFK Lidingö32:10
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UM22Junior10 km5Love CarlssonHögby IF33:05
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UM22Junior10 km6Erik KarlssonHögby IF33:06
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UK22Junior10 km1Ellen PerssonHögby IF37:22
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UK22Junior10 km2Moa RothmanVästerås FK38:02
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UK22Junior10 km3Nadja StrandbergVästerås FK38:32
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UK22Junior10 km4Angelica StrandbergIFK Umeå40:10
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UK22Junior10 km5Mathilda OgdenUpsala IF40:31
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior4x100 m 1Malmö AI41.66
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior4x100 m 2Hammarby IF42.59
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior4x100 m 3Ullevi FK42.60
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior4x100 m 4Örgryte IS43.65
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior4x100 m 5IK Orient44.08
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior3x400 m 1Ullevi FK2:27.05
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior3x400 m 2Huddinge AIS2:31.06
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior3x400 m 3IFK Lidingö2:32.34
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior3x400 m 4Hässelby SK2:36.24
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior3x400 m 5IFK Växjö2:42.71
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior3x800 m 1Mölndals AIK5:58.53
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior3x800 m 2IFK Lidingö6:00.43
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior3x800 m 3Hammarby IF6:13.45
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UM22Junior3x800 m 4LK Roslagen6:28.61
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior4x100 m 1Täby IS43.12
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior4x100 m 2Örgryte IS43.36
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior4x100 m 3IFK Göteborg43.43
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior4x100 m 4Turebergs FK44.04
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior4x100 m 5IF Göta Karlstad44.32
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior4x100 m 6IFK Växjö45.03
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior1000 m stafett 1IFK Göteborg1:58.98
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior1000 m stafett 2Täby IS1:59.72
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior1000 m stafett 3Ullevi FK1:59.73
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior1000 m stafett 4Örgryte IS2:01.84
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior1000 m stafett 5IFK Växjö2:01.95
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior1000 m stafett 6Spårvägens FK2:03.40
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior3x800 m 1Hammarby IF5:57.02
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior3x800 m 2KFUM Örebro5:59.76
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior3x800 m 3Spårvägens FK6:02.48
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior3x800 m 4Hälle IF6:21.68
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP19Junior3x800 m 5IK Lerum FI6:32.10
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior4x100 m 1Mölndals AIK47.62
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior4x100 m 2Täby IS47.77
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior4x100 m 3Göteborgs KIK48.21
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior4x100 m 4Ullevi FK48.61
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior4x100 m 5IFK Göteborg51.28
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior3x400 m 1Täby IS2:51.48
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior3x400 m 2Ullevi FK2:54.96
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior3x400 m 3Göteborgs KIK2:54.97
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior3x400 m 4IFK Göteborg3:05.89
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior3x400 m 5Hässelby SK3:11.40
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior3x800 m 1Hammarby IF7:35.00
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior3x800 m 2Göteborgs KIK7:51.76
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UK22Junior3x800 m 3Sävedalens AIK7:56.72
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior4x100 m 1Täby IS48.87
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior4x100 m 2Spårvägens FK49.19
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior4x100 m 3Ullevi FK49.27
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior4x100 m 4Åhus FIK49.35
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior4x100 m 5Göteborgs KIK49.59
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior4x100 m 6Huddinge AIS49.63
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior1000 m stafett 1Spårvägens FK2:16.43
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior1000 m stafett 2Täby IS2:17.37
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior1000 m stafett 3Göteborgs KIK2:19.37
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior1000 m stafett 4Ullevi FK2:19.77
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior1000 m stafett 5Huddinge AIS2:24.28
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior1000 m stafett 6Åhus FIK2:27.63
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior3x800 m 1Trångsvikens IF7:02.31
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior3x800 m 2Mölndals AIK7:43.19
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF19Junior3x800 m 3Motala AIF7:55.07
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IM22JuniorSjukamp 1Andreas GustafssonFalu IK5.536
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IM22JuniorSjukamp 2Niklas KarlssonFinspångs AIK5.115
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP19JuniorSjukamp 1Gustav MagnussonNyköpings BIS5.059
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP19JuniorSjukamp 2Simon ThorIFK Märsta5.040
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP19JuniorSjukamp 3Edvin HagbergTurebergs FK4.994
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP19JuniorSjukamp 4Emil UhlinFalu IK4.790
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP19JuniorSjukamp 5Tim SvantessonNyköpings BIS4.617
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP19JuniorSjukamp 6Anton OlssonFIK Färjestaden4.563
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IK22JuniorFemkamp 1Bianca SalmingTurebergs FK4.303
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IK22JuniorFemkamp 2Lovisa ÖstervallUpsala IF3.977
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IK22JuniorFemkamp 3Amanda HolmbergLidköpings IS3.831
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IK22JuniorFemkamp 4Emma SöderströmGöteborgs KIK3.754
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IK22JuniorFemkamp 5Helena KolteTäby IS3.634
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IK22JuniorFemkamp 6Emilia StenströmHuddinge AIS3.393
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF19JuniorFemkamp 1Erika WärffMalmö AI4.198
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF19JuniorFemkamp 2Lovisa KarlssonHögby IF3.661
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF19JuniorFemkamp 3Frida BergvallIFK Växjö3.531
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF19JuniorFemkamp 4Alma KilpeläinenLjungby FIK3.528
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m 1Austin HamiltonMalmö AI6.84
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m 2Thobias Nilsson MontlerMalmö AI6.92
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m 3Desmond RogoHammarby IF6.96
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m 4Jonatan HirshKFUM Örebro7.02
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m 5Tarley AllisonAlingsås IF7.10
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m 6Oskar MottaUpsala IF7.16
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior400 m 1William FrobeTäby IS48.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior400 m 2Samuel WiikÖrgryte IS49.40
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior400 m 3Alexander LundskogUllevi FK49.59
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior1500 m 1Amanuel GergisTurebergs FK3:57.81
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior1500 m 2Miguel PalmMölndals AIK4:00.95
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior1500 m 3Erik DjurbergHässelby SK4:03.48
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior1500 m 4Seare KibromTjalve IF Norrköping4:06.64
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior1500 m 5Mohammed LoukiliIFK Lidingö4:07.16
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior1500 m 6Sven EngströmIK Akele4:15.27
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m häck 1Max HreljaMalmö AI7.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m häck 2Elias MartinssonMölndals AIK8.04
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m häck 3Filip BjörklundUpsala IF8.09
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m häck 4Andreas GustafssonFalu IK8.17
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m häck 5Viktor Wahlén DiederichsenSpårvägens FK8.37
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22Junior60 m häck 6Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS8.47
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorHöjd 1Filip BjörklundUpsala IF2.08
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorHöjd 2Herman OlvikUllevi FK2.06
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorHöjd 3Arvid RybergIF Göta Karlstad2.03
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorHöjd 4Oskar LundqvistUpsala IF2.00
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorHöjd 5Robin JacobssonUllevi FK2.00
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorHöjd 6Simon ThrogenIF Göta Karlstad1.96
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorStav 1Magnus HerstedtMalmö AI4.82
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorStav 2Sebastian RuthströmSpårvägens FK4.77
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorStav 3Nicklas KarlssonFinspångs AIK4.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorStav 4Robin JacobssonUllevi FK4.67
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorStav 5Andreas GustafssonFalu IK4.60
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorStav 6Emil ÖstergrenIFK Växjö4.43
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorLängd 1Thobias Nilsson MontlerMalmö AI7.38
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorLängd 2Henning AndréNyköpings BIS7.18
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorLängd 3Elias MartinssonMölndals AIK6.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorLängd 4Andreas GustafssonFalu IK6.92
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorLängd 5Gustaf BålströmUllevi FK6.63
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorLängd 6Timothy OlssonHuddinge AIS6.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorTresteg 1Marcus NybergMalmö AI15.17
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorTresteg 2Gustaf BålströmUllevi FK14.62
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorTresteg 3Timothy OlssonHuddinge AIS14.47
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorTresteg 4Jonathan PersgårdenUllevi FK14.29
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorTresteg 5Henning AndréNyköpings BIS14.27
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorTresteg 6Christofer Pool WiklundFalköpings FIK14.10
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI18.35
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorKula 2Jakob GardenkransAthletics 24Seven SK16.06
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorKula 3William UllbergIFK Umeå15.30
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorKula 4Axel NorénHässelby SK15.09
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorKula 5Jakob SamuelssonHässelby SK14.23
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorKula 6Carl NarupUllevi FK12.87
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorVikt 1Anton AnderssonUmedalens IF17.06
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorVikt 2Johannes NilssonVästerås FK14.59
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IM22JuniorVikt 3Axel NorénHässelby SK14.47
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m 1Vidar StenqvistTäby IS6.84
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m 2Omar ChaabanIFK Helsingborg6.95
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m 3Carl BengtströmÖrgryte IS7.00
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m 4Alexander AndreassonÖrgryte IS7.00
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m 5Arvid GustafssonUpsala IF7.18
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m 6Viktor ThorStrands IF7.25
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior400 m 1Kasper KadestålMalmö AI48.59
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior400 m 2Edvin HagbergTurebergs FK49.17
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior400 m 3Gustav KarlssonThorengruppen TFC50.11
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior400 m 4Ludvig BrorssonIK Wilske50.70
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior1500 m 1Omar Mahamed IsmailHögby IF4:04.34
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior1500 m 2Berhe KidaneEskilstuna FI4:05.50
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior1500 m 3Abubakar AbdullahiMalmö AI4:06.10
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior1500 m 4Erik JälknäsSävedalens AIK4:06.91
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior1500 m 5Axel DjurbergUpsala IF4:08.20
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior1500 m 6Mathias SöderUllevi FK4:09.36
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m häck 1Anton BertilssonHabo FIF-048.18
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m häck 2Gustav KarlssonThorengruppen TFC8.28
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m häck 3Carl BengtströmÖrgryte IS8.42
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m häck 4Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping8.57
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m häck 5Viggo HahnssonÖrgryte IS8.58
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19Junior60 m häck 6Mikael LundkvistHuddinge AIS8.64
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorHöjd 1Simon WiklundIK Wilske2.05
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorHöjd 2Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping1.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorHöjd 3Samuel FranssonMalmö AI1.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorHöjd 4Emil UhlinFalu IK1.94
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorHöjd 5Simon ThorIFK Märsta1.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorHöjd 6Johan AlsingÖstersunds GIF1.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorStav 1Tom JohanssonKFUM Örebro4.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorStav 2Simon ThorIFK Märsta4.85
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorStav 3Adam BengtssonÖrgryte IS4.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorStav 4Emil UhlinFalu IK4.51
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorStav 5Gustav MagnussonNyköpings BIS4.41
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorStav 6Tim SvantessonNyköpings BIS4.27
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorLängd 1Alexander AndreassonÖrgryte IS6.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorLängd 2Oskar ErixonIK Westmannia6.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorLängd 3Tobias CarlrydÖrgryte IS6.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorLängd 4Gustaf MagnussonNyköpings BIS6.86
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorLängd 5Alexander NymanHanvikens SK6.68
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorLängd 6Otto HammarströmÖrgryte IS6.67
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorTresteg 1Tobias CarlrydÖrgryte IS14.80
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorTresteg 2Markus LundborgUllevi FK14.12
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorTresteg 3Axel Jeske MagnussonSävedalens AIK13.55
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorTresteg 4Alexander NymanHanvikens SK13.50
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorTresteg 5Jesper SimonssonIK Orient13.36
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorTresteg 6Noa FridellEskilstuna FI12.78
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorKula 1Patrik LindstedtHässelby SK17.56
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorKula 2Lukas BjörningerTurebergs FK16.41
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorKula 3Sebastian LöschnerHuddinge AIS15.35
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorKula 4Simon LanngrenSävedalens AIK14.62
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorKula 5Emil NilssonIF Göta Karlstad13.84
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorKula 6August BergstrandUllevi FK13.68
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorVikt 1Ragnar CarlssonFalu IK19.41
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorVikt 2August BergstrandUllevi FK17.53
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorVikt 3Ivar MoisanderHuddinge AIS16.77
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorVikt 4Patrik LindstedtHässelby SK16.63
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorVikt 5Jacob KrumlindeIFK Lidingö12.18
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP19JuniorVikt 6Simon Bjärnlöf SegerlindEksjö Södra IK10.76
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m 1Claudia PaytonIF Göta Karlstad7.52
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m 2Lisa LiljaUllevi FK7.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m 3Nikki SjöbergBollnäs FIK7.62
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m 4Emelie RantzowIK Ymer7.65
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m 5Emilia KjellbergIFK Sunne7.65
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m 6Ida NilssonHovslätts IK7.68
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior400 m 1Lovisa LindeTäby IS55.80
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior400 m 2Vendela RydbäckGöteborgs KIK56.74
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior400 m 3Lisa LiljaUllevi FK57.15
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior400 m 4Emma SöderströmGöteborgs KIK57.84
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior1500 m 1Elin BrinkMölndals AIK4:36.01
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior1500 m 2Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:39.42
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior1500 m 3Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg4:41.82
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior1500 m 4Bianca SalmingTurebergs FK4:45.33
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior1500 m 5Angelica StrandbergIFK Umeå4:45.39
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior1500 m 6Malin PerssonBollnäs FIK4:46.43
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m häck 1Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK8.51
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m häck 2Emilia KarlssonNyköpings BIS8.53
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m häck 3Amanda ÖbergIK Ymer8.64
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m häck 4Lovisa ÖstervallUpsala IF8.68
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m häck 5Jonna LindéenKalmar SK8.71
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22Junior60 m häck 6Amanda HolmbergLidköpings IS8.79
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorHöjd 1Louise EkmanGefle IF1.83
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorHöjd 2Lovisa ÖstervallUpsala IF1.81
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorHöjd 3Bianca SalmingTurebergs FK1.81
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorHöjd 4Emma StenlöfVästerås FK1.79
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorHöjd 5Emma SöderströmGöteborgs KIK1.71
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorStav 1Ellen OlssonWärnamo SK3.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorStav 2Annika JönssonIFK Helsingborg3.82
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorStav 3Frida JonssonÖstersunds GIF3.38
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorStav 4Vilma StyrmanHaparanda SKT3.08
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorLängd 1Emilia KjellbergIFK Sunne5.99
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorLängd 2Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK5.96
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorLängd 3Emma StenlöfVästerås FK5.89
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorLängd 4Jonna LindéenKalmar SK5.89
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorLängd 5Jenny LestanderLinköpings GIF5.83
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorLängd 6Moa UllgrenAthletics 24Seven SK5.81
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorTresteg 1Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF12.67
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorTresteg 2Jenny LestanderLinköpings GIF12.47
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorTresteg 3Hanna GilleSävedalens AIK12.18
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorTresteg 4Alice ErikssonIFK Lidingö12.10
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorTresteg 5Sara SjögrenF Stenungsunds FI11.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorTresteg 6Emilia HammarströmMölndals AIK11.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorKula 1Sara LennmanKatrineholms SK15.57
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorKula 2Amanda MalmehedIF Göta Karlstad14.43
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorKula 3Vanessa KamgaUpsala IF13.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorKula 4Beatrice LantzIFK Växjö13.69
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorKula 5Bianca SalmingTurebergs FK13.59
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorKula 6Mathilda ErikssonHuddinge AIS12.73
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorVikt 1Grete AhlbergHammarby IF18.58
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorVikt 2Vanessa KamgaUpsala IF17.64
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorVikt 3Hanna MårtenssonTurebergs FK16.73
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorVikt 4Michaela NorrbeliusGefle IF16.48
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorVikt 5Nina BjörkmanVästerås FK16.17
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IK22JuniorVikt 6Josefine LarssonGlanshammars IF14.62
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m 1Amanda HanssonHässelby SK7.52
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m 2Ida ThunbergKFUM Örebro7.59
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m 3Greta DeltinHammarby IF7.68
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m 4Emmy SmedbergMalmö AI7.76
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m 5Julia BjörkmanIF Kville7.80
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior400 m 1Louise Duvling AnderssonUllevi FK58.10
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior400 m 2Erika WärffMalmö AI58.37
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior400 m 3Carolina SöderbomÄrla IF58.43
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior400 m 4Celina ReichardtSpårvägens FK58.92
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior1500 m 1Thea NorlundSkellefteå AIK4:39.81
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior1500 m 2Linnea PalmFalu IK4:41.51
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior1500 m 3Sara DädebyHovslätts IK4:42.62
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior1500 m 4Beatrice BrinkIF Kville4:43.71
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior1500 m 5Elin MarcussonTrångsvikens IF4:46.84
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior1500 m 6Eleonora OlsmatsTurebergs FK4:47.55
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m häck 1Amanda HanssonHässelby SK8.30
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m häck 2Ida ThunbergKFUM Örebro8.36
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m häck 3Emmy SmedbergMalmö AI8.42
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m häck 4Alma KilpeläinenLjungby FIK8.83
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m häck 5Lovisa KarlssonHögby IF8.89
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19Junior60 m häck 6Alva von GerberHuddinge AIS8.92
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorHöjd 1Erika WärffMalmö AI1.76
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorHöjd 2Sanna PetterssonÖstersunds GIF1.69
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorHöjd 3Lovisa KarlssonHögby IF1.67
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorHöjd 4Lisa LorenzDjurmo Sifferbo IF1.67
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorHöjd 5Jennifer DalbergPiteå IF1.65
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorHöjd 6Filippa BackmanGefle IF1.62
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg4.05
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorStav 2Filippa MillerHovslätts IK3.83
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorStav 3Megan Berg NobéusMalmö AI3.77
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorStav 4Sophie OlssonLuleå FI3.62
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorStav 5Louise Duvling AnderssonUllevi FK2.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorStav 6Hanna ZachrissonUllevi FK2.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorLängd 1Amanda HanssonHässelby SK6.29
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorLängd 2Karolina SvenssonMarieby GoIF5.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorLängd 3Fatima KonéMölndals AIK5.87
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorLängd 4Izabella RipswedenHuddinge AIS5.74
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorLängd 5Victoria Almerén HanssonHammarby IF5.73
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorLängd 6Erika WärffMalmö AI5.65
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorTresteg 1Fatima KonéMölndals AIK12.47
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorTresteg 2Julia OlanderKA 2 IF11.99
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorTresteg 3Klara EkelundKA 2 IF11.89
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorTresteg 4Lisa WeyhenmeyerUpsala IF11.82
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorTresteg 5Lovisa KarlssonHögby IF11.75
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorTresteg 6Judith SjömanÖrgryte IS11.60
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorKula 1Axelina JohanssonHovslätts IK14.19
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorKula 2Caisa-Marie LindforsUpsala IF13.13
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorKula 3Amanda LejrosHässelby SK13.08
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorKula 4Frida BergvallIFK Växjö12.92
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorKula 5Erika WärffMalmö AI12.76
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorKula 6Elin BacklundMarieby GoIF12.37
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorVikt 1Caisa-Marie LindforsUpsala IF16.54
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorVikt 2Sara ForssellMotala AIF16.27
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorVikt 3Johanna EdvallGefle IF15.09
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorVikt 4Amanda LejrosHässelby SK14.76
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorVikt 5Luana Klaric LundhGöteborgs KIK14.51
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF19JuniorVikt 6Johanna CarlssonÄrla IF14.22