Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2018, Senior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Spårvägens FK2134811499
2Ullevi FK1884482106
3Hässelby SK1734773100
4Malmö AI153369360
5Örgryte IS96265937
6Turebergs FK94225242
7IF Göta Karlstad69182841
8Sävedalens AIK68182543
9IFK Lidingö56142729
10Huddinge AIS51123714
11Upsala IF50162327
12Hammarby IF49132722
13Täby IS41121229
14Hälle IF3971821
15Mölndals AIK37122512
16KFUM Örebro32101022
17Västerås FK278819
18Athletics 24Seven SK235419
19Eskilstuna FI22622
20Gefle IF206713
21Högby IF175107
22Falu IK16416
IFK Växjö16516
Thorengruppen TFC164610
Tjalve IF Norrköping16579
26IK Ymer155123
27Östersunds GIF14314
28Motala AIF13313
29Runacademy IF10410
Strömstad LK10210
IF Kville10310
Bollnäs FIK10410
33Lidköpings IS939
Göteborgs KIK969
SOK Knallen9336
36Katrineholms SK828
37Trångsvikens IF717
Strands IF717
Skellefteå AIK717
F Bålsta IK717
IFK Helsingborg7416
42Enhörna IF626
Kalmar SK626
Råby-Rekarne FI636
45Helsingborgs SOK515
IK Orient5323
F Stenungsunds FI515
Uptown RC515
Finspångs AIK525
50IFK Göteborg4313
Växjö LK414
Örebro AIK414
IFK Trelleborg414
Falkenbergs IK414
55Hovslätts IK323
Roma IF313
Wärnamo SK313
Heleneholms IF313
Umeå TFC323
Hellas FK3221
IS Göta313
62IFK Halmstad212
Vegan Runners IK212
Sundsvalls FI212
Lidköpings VSK212
66OK Denseln111
IK Nocout.se111
Alvesta FI111
Ängelholms IF111
IFK Umeå111
Södertälje IF111
Linköpings GIF111
IFK Skövde111

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UMSeniorTiokamp1Andreas GustafssonFalu IK7.153
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UMSeniorTiokamp2Jonathan CarbeÖrgryte IS6.792
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UMSeniorTiokamp3Kevin FanklUllevi FK6.718
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UMSeniorTiokamp4Nicklas KarlssonFinspångs AIK5.758
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UMSeniorTiokamp5Fredrik SangbergIF Kville5.245
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UMSeniorTiokamp6David KlingbergIFK Göteborg4.258
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UKSeniorSjukamp1Lovisa ÖstervallUpsala IF5.404
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UKSeniorSjukamp2Mari Klaup-McCollUllevi FK5.236
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UKSeniorSjukamp3Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF5.230
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UKSeniorSjukamp4Amanda HolmbergLidköpings IS5.214
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UKSeniorSjukamp5Emma StenlöfVästerås FK5.211
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UKSeniorSjukamp6Emma SöderströmGöteborgs KIK5.001
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior100 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad10.14w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior100 m 2Erik HagbergUpsala IF10.15w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior100 m 3Dennis LealSpårvägens FK10.20w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior100 m 4Tom Kling-BaptisteHuddinge AIS10.31w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior100 m 5Sulayman BahUllevi FK10.42w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior100 m 6Jean-Christian ZirignonMalmö AI10.46w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior200 m 1Felix SvenssonMölndals AIK20.73
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior200 m 2Tom Kling-BaptisteHuddinge AIS20.89
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior200 m 3Dennis ForsmanUllevi FK21.25
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior200 m 4Nick Ekelund-ArenanderMalmö AI21.39
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior200 m 5Erik AnnerfalkUllevi FK21.44
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior200 m 6Douglas HellbrattMalmö AI21.50
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m 1Erik MartinssonGefle IF47.26
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m 2Carl BengtströmÖrgryte IS47.27
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m 3Nick Ekelund-ArenanderMalmö AI47.90
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m 4Felix FrancoisÖrgryte IS48.01
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m 5Anton SigurdssonMalmö AI48.14
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m 6Dennis ForsmanUllevi FK48.54
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior800 m 1Andreas KramerSävedalens AIK1:47.82
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior800 m 2Berhe KidaneEskilstuna FI1:49.94
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior800 m 3Elmar EngholmHässelby SK1:50.27
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior800 m 4Andreas AlmgrenTurebergs FK1:50.40
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior800 m 5Anton PerssonHässelby SK1:51.29
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior800 m 6Rickard GunnarssonHässelby SK1:51.57
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior1500 m 1Kalle BerglundSpårvägens FK4:00.08
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior1500 m 2Johan RogestedtF Stenungsunds FI4:01.19
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior1500 m 3Elmar EngholmHässelby SK4:01.58
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior1500 m 4Mattias OhlssonHeleneholms IF4:02.40
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior1500 m 5Johan WalldénSpårvägens FK4:02.87
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior1500 m 6Omar IsmailHögby IF4:03.00
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior5000 m 1Kalle BerglundSpårvägens FK14:46.03
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior5000 m 2Suldan HassanUllevi FK14:46.73
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior5000 m 3Emil DanielssonSpårvägens FK14:46.78
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior5000 m 4Amanuel GergisTurebergs FK14:48.24
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior5000 m 5Efrem BrhaneVästerås FK14:49.72
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior5000 m 6Daniel LundgrenTurebergs FK14:50.12
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior10 000 m 1Adhanom AbrahaEskilstuna FI29:35.37
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior10 000 m 2Ebba Tulu ChalaHuddinge AIS29:38.63
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior10 000 m 3Jonas LeanderssonEnhörna IF29:43.11
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior10 000 m 4Daniel LundgrenTurebergs FK29:52.01
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior10 000 m 5Amanuel GergisTurebergs FK29:56.72
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior10 000 m 6Archie CasteelSpårvägens FK30:40.79
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior3000 m hinder 1Napoleon SolomonTurebergs FK8:43.29
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior3000 m hinder 2Simon SundströmIFK Lidingö8:51.23
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior3000 m hinder 3Efrem BrhaneVästerås FK8:56.68
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior3000 m hinder 4Vidar JohanssonSävedalens AIK8:57.33
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior3000 m hinder 5Emil BlombergHässelby SK9:05.30
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior3000 m hinder 6Omar NuurIFK Växjö9:07.14
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior110 m häck 1Fredrick EkholmIFK Lidingö13.78w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior110 m häck 2Max HreljaMalmö AI13.90w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior110 m häck 3Hampus WidlundIFK Växjö14.14w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior110 m häck 4Anton LevinMalmö AI14.16w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior110 m häck 5Marvin TaySpårvägens FK14.27w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior110 m häck 6Amir ShakerHammarby IF14.38w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m häck 1Isak AnderssonUpsala IF50.99
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m häck 2Hampus WidlundIFK Växjö51.07
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m häck 3Alexander LundskogUllevi FK52.10
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m häck 4Viktor BondessonMalmö AI52.70
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m häck 5Jonathan CarbeÖrgryte IS52.89
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSenior400 m häck 6Johan ClaesonLinköpings GIF53.77
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorHöjd 1Linus ThörnbladMalmö AI2.11
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorHöjd 2Philip Frifelt LundqvistMölndals AIK2.09
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorHöjd 3Andreas CarlssonIK Ymer2.07
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorHöjd 4Filip BjörklundUpsala IF2.07
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorHöjd 5Arvid RybergIF Göta Karlstad2.01
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorHöjd 6Oskar LundqvistUpsala IF2.01
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorStav 1Melker Svärd JacobssonÖrgryte IS5.21
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorStav 2Micael FagöKalmar SK5.06
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorStav 3Erik ThorstenssonSpårvägens FK5.06
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorStav 4Filip GyllenstenIF Kville5.01
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorStav 5Rasmus CarlssonKFUM Örebro4.95
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorStav 6Tom JohanssonKFUM Örebro4.89
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorLängd 1Thobias Nilsson MontlerMalmö AI8.06w/+2.1
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorLängd 2Michel TornéusHammarby IF7.81/+1.1
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorLängd 3Andreas CarlssonIK Ymer7.65/+1.3
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorLängd 4Andreas OtterlingIFK Lidingö7.61w/+2.1
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorLängd 5Max AnderssonUpsala IF7.45w/+3.2
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorLängd 6Johan TaléusEskilstuna FI7.28/+1.1
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorTresteg 1Erik EhrlinHammarby IF15.60w/+2.9
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorTresteg 2Daniel LennartssonÖrgryte IS15.39w/+2.2
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorTresteg 3Moteba MbumbaHässelby SK15.30w/+2.6
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorTresteg 4Mathias StrömÖrgryte IS15.03w/+2.5
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorTresteg 5Carl af ForsellesHellas FK15.01w/+2.9
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorTresteg 6Marcus NybergMalmö AI15.00w/+2.6
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorKula 1Daniel StåhlSpårvägens FK18.78
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorKula 2Wictor PeterssonMalmö AI18.66
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorKula 3Arwid KoskinenUllevi FK17.57
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorKula 4Gabriel HeenHässelby SK17.32
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorKula 5Jesper ArbingeHuddinge AIS16.66
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorKula 6Simon PetterssonHässelby SK15.99
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorDiskus 1Daniel StåhlSpårvägens FK69.72
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorDiskus 2Simon PetterssonHässelby SK63.37
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorDiskus 3Axel HärstedtMalmö AI61.34
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorDiskus 4Jakob GardenkransAthletics 24Seven SK57.84
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorDiskus 5Gustav LibergUllevi FK57.44
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorDiskus 6Jussi KiviniemiSödertälje IF53.70
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSlägga 1Mattias LindbergSkellefteå AIK68.20
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSlägga 2Ryan McCulloughMalmö AI67.66
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSlägga 3Oscar VestlundIF Göta Karlstad67.30
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSlägga 4Ragnar CarlssonFalu IK66.69
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSlägga 5Elias HåkanssonSpårvägens FK64.14
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSlägga 6Stefan KvistAlvesta FI63.29
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSpjut 1Kim AmbF Bålsta IK77.13
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSpjut 2Jiannis SmaliosThorengruppen TFC76.70
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSpjut 3Simon LitzellHässelby SK74.47
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSpjut 4Isak OskarssonIFK Växjö70.61
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSpjut 5Jakob ErikssonIF Göta Karlstad68.29
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UMSeniorSpjut 6Theodor ThorThorengruppen TFC67.40
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m 1Fanny RunheimThorengruppen TFC11.51w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m 2Daniella BuskMalmö AI11.53w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m 3Claudia PaytonUllevi FK11.63w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m 4Hanna Adriansson NordbergIFK Lidingö11.72w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m 5Emma JanssonKFUM Örebro11.85w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m 6Emelie RantzowIK Ymer11.88w
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior200 m 1Lisa LiljaUllevi FK23.66
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior200 m 2Daniella BuskMalmö AI23.73
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior200 m 3Matilda HellqvistUllevi FK23.88
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior200 m 4Linnea KillanderMalmö AI24.15
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior200 m 5Emelie RantzowIK Ymer24.23
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior200 m 6Malin StrömBollnäs FIK24.24
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK53.92
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m 2Matilda HellqvistUllevi FK53.95
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m 3Josefin MagnussonMalmö AI54.91
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m 4Linnéa FrobeTäby IS55.57
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m 5Sandra KnezevicHammarby IF55.66
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m 6Lovisa LindeTäby IS55.90
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior800 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK2:04.41
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior800 m 2Yolanda NgarambeTurebergs FK2:05.99
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior800 m 3Anna SilvanderIFK Lidingö2:07.05
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior800 m 4Gaël De ConinckSävedalens AIK2:08.20
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior800 m 5Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg2:10.83
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior800 m 6Fanny DusabimanaUmeå TFC2:10.97
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior1500 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK4:14.22
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior1500 m 2Lovisa LindhUllevi FK4:15.08
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior1500 m 3Anna SilvanderIFK Lidingö4:15.53
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior1500 m 4Lisa HavellSpårvägens FK4:17.94
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior1500 m 5Yolanda NgarambeTurebergs FK4:18.61
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior1500 m 6Ellinor AurellÄngelholms IF4:34.28
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior5000 m 1Linn NilssonHälle IF16:24.30
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior5000 m 2Sarah van der WielenHässelby SK16:26.27
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior5000 m 3Sara ChristianssonSävedalens AIK16:26.48
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior5000 m 4Lisa HavellSpårvägens FK16:30.27
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior5000 m 5Anastasia DenisovaSävedalens AIK16:34.92
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior5000 m 6Frida KristianssonÖrgryte IS16:47.98
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior10 000 m 1Linn NilssonHälle IF34:33.06
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior10 000 m 2Anastasia DenisovaSävedalens AIK34:35.93
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior10 000 m 3Johanna ErikssonMotala AIF34:57.30
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior10 000 m 4Johanna BäcklundRunacademy IF35:12.01
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior10 000 m 5Malin StrandSävedalens AIK35:31.67
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior10 000 m 6Malin StarfeltRunacademy IF36:01.34
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior3000 m hinder 1Charlotta FougbergUllevi FK9:42.14
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior3000 m hinder 2Caroline HögardhHässelby SK10:02.56
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior3000 m hinder 3Emma DahlÖrgryte IS10:11.19
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior3000 m hinder 4Frida KristianssonÖrgryte IS10:21.35
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior3000 m hinder 5Emilia LillemoTäby IS10:27.47
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior3000 m hinder 6Amélie SvenssonSävedalens AIK10:34.05
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m häck 1Elin WesterlundSpårvägens FK13.51
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m häck 2Emma TuvessonHammarby IF13.61
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m häck 3Amanda HanssonHässelby SK13.68
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m häck 4Malin SkogströmHässelby SK13.75
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m häck 5Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK13.81
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior100 m häck 6Lovisa ÖstervallUpsala IF14.10
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m häck 1Johanna Holmén SvenssonUllevi FK58.74
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m häck 2Lovisa LindeTäby IS59.90
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m häck 3Amanda HolmbergLidköpings IS60.04
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m häck 4Sofia JohnssonHässelby SK60.88
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m häck 5Frida JohanssonTjalve IF Norrköping61.08
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSenior400 m häck 6Vendela RydbäckGöteborgs KIK63.65
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorHöjd 1Sofie SkoogIF Göta Karlstad1.89
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorHöjd 2Maja NilssonMotala AIF1.87
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorHöjd 3Ebba JungmarkMölndals AIK1.79
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorHöjd 4Evelina ErlandssonIF Göta Karlstad1.79
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorHöjd 5Lovisa ÖstervallUpsala IF1.75
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorHöjd 6Louise EkmanGefle IF1.75
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorStav 1Angelica BengtssonHässelby SK4.62
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorStav 2Lisa GunnarssonHässelby SK4.31
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorStav 3Hanna JanssonUllevi FK4.09
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorStav 4Ellen OlssonWärnamo SK4.01
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorStav 5Alva SundinTäby IS3.93
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorStav 6Linnea JönssonIFK Helsingborg3.93
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorLängd 1Khaddi SagniaUllevi FK6.71/+1.9
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorLängd 2Malin MarmbrandtVästerås FK6.33/+1.2
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorLängd 3Sandra TörnrosGefle IF6.29w/+3.2
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorLängd 4Erica JarderSpårvägens FK6.29/+1.3
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorLängd 5Amanda HanssonHässelby SK6.19/+1.6
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorLängd 6Klara RådboHammarby IF6.02w/+3.6
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorTresteg 1Aina GriksaiteSpårvägens FK13.29/+1.6
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorTresteg 2Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF13.08w/+4.1
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorTresteg 3Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS13.01/+1.7
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorTresteg 4Maja ÅskagRåby-Rekarne FI12.79w/+2.1
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorTresteg 5Jasmin SabirHammarby IF12.75/+1.5
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorTresteg 6Izehi IlesoMölndals AIK12.60w/+2.8
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorKula 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK18.08
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorKula 2Frida ÅkerströmHässelby SK16.31
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorKula 3Amanda MalmehedIF Göta Karlstad15.65
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorKula 4Sara LennmanKatrineholms SK15.51
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorKula 5Axelina JohanssonHovslätts IK13.84
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorKula 6Maria NilssonIK Orient13.75
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorDiskus 1Vanessa KamgaUpsala IF55.60
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorDiskus 2Fanny RoosAthletics 24Seven SK55.11
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorDiskus 3Emma LjungbergSpårvägens FK48.91
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorDiskus 4Caisa-Marie LindforsUpsala IF46.66
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorDiskus 5Heidi SchmidtSpårvägens FK46.59
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorDiskus 6Lydia SundinHässelby SK46.16
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSlägga 1Grete AhlbergHammarby IF67.17
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSlägga 2Ida StormMalmö AI66.74
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSlägga 3Marinda PeterssonMalmö AI66.51
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSlägga 4Tracey AnderssonUllevi FK62.61
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSlägga 5Kristina AnderssonRåby-Rekarne FI59.48
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSlägga 6Rebecka HallerthHellas FK58.28
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSpjut 1Sofi FlinkVästerås FK58.88
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSpjut 2Carolin NäslundIF Göta Karlstad53.75
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSpjut 3Elisabeth LithellKFUM Örebro50.64
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSpjut 4Mari KlaupUllevi FK48.49
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSpjut 5Martina BorglerIF Göta Karlstad48.24
Friidrotts-SM Eskilstuna 24-26/8 2018UKSeniorSpjut 6Ida ThunbergKFUM Örebro46.37
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UMSeniorLag1Ullevi FK82
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UMSeniorLag2Spårvägens FK81
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UMSeniorLag3Hässelby SK64
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UMSeniorLag4Örgryte IS63
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UMSeniorLag5Mölndals AIK47
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UMSeniorLag6IF Göta Karlstad41
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UKSeniorLag1Ullevi FK78
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UKSeniorLag2Spårvägens FK73
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UKSeniorLag3IF Göta Karlstad66
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UKSeniorLag4Hässelby SK61
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UKSeniorLag5IFK Lidingö55
Lag-SM Helsingborg 6/7 2018UKSeniorLag6Mölndals AIK42
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UMSenior100 km1Linus WirénHälle IF7:09:48
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UMSenior100 km2Sebastian PokornyUptown RC7:38:05
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UMSenior100 km3Joacim MartinssonVäxjö LK7:57:35
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UMSenior100 km4Erik WickströmSOK Knallen8:04:07
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UMSenior100 km5Fredrik AnderssonLidköpings VSK8:28:50
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UMSenior100 km6Jonas BrantvallOK Denseln8:31:39
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UKSenior100 km1Frida SödermarkTjalve IF Norrköping8:38:25
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UKSenior100 km2Lotta SjöbergHelsingborgs SOK9:35:10
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UKSenior100 km3Therese FredrikssonSOK Knallen9:43:56
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UKSenior100 km4Åsa AbelIS Göta10:05:51
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UKSenior100 km5Anna-Maria TrollsfjordSOK Knallen10:14:47
SM 100 km Helsingborg 5/7 2018UKSenior100 km6Loan LeIFK Skövde11:04:21
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UMSenior10 km1Napoleon SolomonTurebergs FK29:40
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UMSenior10 km2Olle WallerängSpårvägens FK29:41
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UMSenior10 km3Emil SvenskTjalve IF Norrköping30:27
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UMSenior10 km4Amanuel GergisTurebergs FK30:45
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UMSenior10 km5Daniel LundgrenTurebergs FK30:48
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UMSenior10 km6Johan FagerbergTjalve IF Norrköping30:50
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UKSenior10 km1Hanna LindholmHuddinge AIS34:32
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UKSenior10 km2Anastasia DenisovaSävedalens AIK35:07
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UKSenior10 km3Ida NilssonHögby IF35:09
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UKSenior10 km4Sanna MustonenHässelby SK35:11
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UKSenior10 km5Sara HolmgrenÖrgryte IS35:23
SM 10 km Stockholm 14/6 2018UKSenior10 km6Malin StarfeltRunacademy IF35:30
SM maraton Stockholm 2/6 2018UMSeniorMaraton1Mustafa MohamedHälle IF2:27:39
SM maraton Stockholm 2/6 2018UMSeniorMaraton2Nuray YassinUllevi FK2:32:19
SM maraton Stockholm 2/6 2018UMSeniorMaraton3Erik AnfältÖrebro AIK2:33:02
SM maraton Stockholm 2/6 2018UMSeniorMaraton4Fred GrönwallRoma IF2:33:35
SM maraton Stockholm 2/6 2018UMSeniorMaraton5Klas JohanssonVegan Runners IK2:34:00
SM maraton Stockholm 2/6 2018UMSeniorMaraton6Patrik WikströmIFK Umeå2:34:39
SM maraton Stockholm 2/6 2018UKSeniorMaraton1Mikaela LarssonSpårvägens FK2:40:28
SM maraton Stockholm 2/6 2018UKSeniorMaraton2Caroline AlmkvistHässelby SK2:44:49
SM maraton Stockholm 2/6 2018UKSeniorMaraton3Isabellah AnderssonHässelby SK2:44:59
SM maraton Stockholm 2/6 2018UKSeniorMaraton4Ellen PerssonHögby IF2:45:07
SM maraton Stockholm 2/6 2018UKSeniorMaraton5Ida-Maria NicklassonHässelby SK2:47:20
SM maraton Stockholm 2/6 2018UKSeniorMaraton6Josefin GerdevågKFUM Örebro2:53:34
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x100 m 1Ullevi FK40.48
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x100 m 2Hammarby IF40.54
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x100 m 3Örgryte IS41.19
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x100 m 4Hammarby IF41.89
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x100 m 5IK Orient44.01
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x400 m 1Örgryte IS3:13.15
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x400 m 2Ullevi FK3:13.53
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x400 m 3Ullevi FK3:15.06
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x400 m 4Turebergs FK3:16.40
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x400 m 5Huddinge AIS3:18.97
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x800 m 1Hässelby SK7:32.52
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x800 m 2Spårvägens FK7:35.62
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x800 m 3Mölndals AIK7:46.18
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x800 m 4Örgryte IS7:48.34
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x800 m 5Sävedalens AIK7:53.02
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x1500 m 1Spårvägens FK15:35.15
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x1500 m 2Hässelby SK15:44.42
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x1500 m 3Ullevi FK15:45.56
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x1500 m 4Spårvägens FK16:07.34
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UMSenior4x1500 m 5Sävedalens AIK16:18.42
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x100 m 1Spårvägens FK45.46
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x100 m 2Malmö AI45.47
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x100 m 3Ullevi FK46.66
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x100 m 4Örgryte IS48.80
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x100 m 5IFK Halmstad49.28
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x100 m 6Spårvägens FK49.91
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x400 m 1Ullevi FK3:40.92
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x400 m 2Hässelby SK3:42.14
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x400 m 3Täby IS3:44.52
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x400 m 4Göteborgs KIK3:56.38
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x800 m 1Sävedalens AIK8:54.26
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x800 m 2Täby IS8:54.78
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x800 m 3Örgryte IS9:20.65
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior4x800 m 4Mölndals AIK10:04.58
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior3x1500 m 1Sävedalens AIK13:50.10
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior3x1500 m 2Örgryte IS13:54.28
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior3x1500 m 3Hässelby SK14:43.55
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UKSenior3x1500 m 4Örgryte IS14:54.53
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UMSeniorHalvmaraton1Mikael EkvallStrömstad LK1:03:52
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UMSeniorHalvmaraton2Ebba Tulu ChalaHuddinge AIS1:04:07
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UMSeniorHalvmaraton3Adhanom AbrahaEskilstuna FI1:04:50
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UMSeniorHalvmaraton4Mustafa MohamedHälle IF1:05:21
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UMSeniorHalvmaraton5Johan FagerbergTjalve IF Norrköping1:07:56
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UMSeniorHalvmaraton6Abdelhafiz IbrahimSävedalens AIK1:08:00
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UKSeniorHalvmaraton1Isabellah AnderssonHässelby SK1:16:11
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UKSeniorHalvmaraton2Johanna BäcklundRunacademy IF1:17:31
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UKSeniorHalvmaraton3Ida-Maria NicklassonHässelby SK1:18:28
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UKSeniorHalvmaraton4Sofie NelssonIF Göta Karlstad1:19:32
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UKSeniorHalvmaraton5Josefin GerdevågKFUM Örebro1:20:46
SM halvmaraton Göteborg 19/5 2018UKSeniorHalvmaraton6Lisa RingIK Nocout.se1:21:10
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m 1Austin HamiltonMalmö AI6.69
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m 2Tom Kling-BaptisteHuddinge AIS6.71
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m 3Dennis LealSpårvägens FK6.78
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m 4Patrik AnderssonUllevi FK6.81
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m 5Stefan TärnhuvudSundsvalls FI6.83
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m 6Jean-Christian ZirignonHammarby IF6.92
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior200 m 1Tom Kling-BaptisteHuddinge AIS20.95
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior200 m 2Vidar StenqvistTäby IS21.47
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior200 m 3Kasper KadestålMalmö AI21.50
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior200 m 4Dennis LealSpårvägens FK21.57
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior200 m 5Alexander LesserUllevi FK21.85
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior200 m 6Marcus TornéeIFK Helsingborg22.51
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior400 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS47.59
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior400 m 2Anton SigurdssonMalmö AI48.50
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior400 m 3Martin AstnerUllevi FK48.63
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior400 m 4Samuel WiikÖrgryte IS49.28
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior400 m 5Oskar GreilertUllevi FK50.87
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior800 m 1Andreas KramerSävedalens AIK1:50.61
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior800 m 2Andreas AlmgrenTurebergs FK1:50.76
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior800 m 3Joakim AnderssonIFK Trelleborg1:52.18
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior800 m 4Johan ErikssonTurebergs FK1:52.56
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior800 m 5Berhe KidaneEskilstuna FI1:54.04
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior800 m 6Björn SeifertUpsala IF1:54.41
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior1500 m 1Kalle BerglundSpårvägens FK3:43.60
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior1500 m 2Amanuel GergisTurebergs FK3:48.41
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior1500 m 3Elmar EngholmHässelby SK3:49.55
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior1500 m 4Leo MagnussonSävedalens AIK3:53.00
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior1500 m 5Alexander NilssonMölndals AIK3:53.43
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior1500 m 6Warsame DoleyMalmö AI3:53.66
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior3000 m 1Jonas LeandersonMalmö AI8:02.97
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior3000 m 2Amanuel GergisTurebergs FK8:06.98
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior3000 m 3Robel FsihaSpårvägens FK8:07.84
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior3000 m 4Mikael EkvallStrömstad LK8:09.90
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior3000 m 5Jonas LeanderssonEnhörna IF8:11.00
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior3000 m 6Gabriel SteffensenMölndals AIK8:13.91
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m häck 1Jonathan HolmStrands IF7.84
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m häck 2Max HreljaMalmö AI7.95
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m häck 3Elias MartinssonMölndals AIK8.11
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m häck 4Hampus WidlundIFK Växjö8.12
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m häck 5Fredrik SamuelssonHässelby SK8.13
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSenior60 m häck 6Filip BjörklundUpsala IF8.23
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorHöjd 1Fabian DelrydTäby IS2.22
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorHöjd 2Arvid RybergIF Göta Karlstad2.08
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorHöjd 3Adam ChiguerSpårvägens FK2.01
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorHöjd 4Filip BjörklundUpsala IF1.97
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorHöjd 5Oskar SöderberghUllevi FK1.97
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorHöjd 6Hampus CarlensIFK Lidingö1.97
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorStav 1Rasmus CarlssonKFUM Örebro5.14
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorStav 2Filip GyllenstenIF Kville5.14
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorStav 3Marcus NilssonHögby IF5.08
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorStav 4Oscar JansonUllevi FK5.02
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorStav 5Erik ThorstenssonSpårvägens FK4.93
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorStav 6Micael FagöKalmar SK4.84
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorLängd 1Andreas OtterlingIFK Lidingö7.77
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorLängd 2Thobias Nilsson MontlerMalmö AI7.75
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorLängd 3Andreas CarlssonIK Ymer7.44
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorLängd 4Johan TaléusEskilstuna FI7.24
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorLängd 5Rickard WillmanVästerås FK7.21
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorLängd 6Adam ChiguerSpårvägens FK7.20
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK15.59
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorTresteg 2Erik EhrlinHammarby IF15.21
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorTresteg 3Marcus NybergMalmö AI15.09
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorTresteg 4Timothy OlssonHuddinge AIS15.06
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorTresteg 5Mathias StrömÖrgryte IS14.93
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorTresteg 6Moteba MbumbaHässelby SK14.82
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorKula 1Niklas ArrheniusSpårvägens FK18.37
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorKula 2Leif ArrheniusSpårvägens FK18.33
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorKula 3Wictor PeterssonMalmö AI18.09
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorKula 4Mats OlssonHässelby SK16.85
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorKula 5Gustav LibergUllevi FK16.79
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorKula 6Simon PetterssonHässelby SK16.76
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorVikt 1Oscar VestlundIF Göta Karlstad20.28
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorVikt 2Elias HåkanssonSpårvägens FK20.28
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorVikt 3Gustav LibergUllevi FK20.10
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorVikt 4Ragnar CarlssonFalu IK19.75
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorVikt 5Simon PetterssonHässelby SK19.04
ISM Gävle 17-18/2 2018IMSeniorVikt 6Tim SöderqvistHälle IF18.85
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m 1Irene EkelundSpårvägens FK7.43
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m 2Elin ÖstlundKFUM Örebro7.44
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m 3Malin StrömBollnäs FIK7.54
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m 4Claudia PaytonIF Göta Karlstad7.55
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m 5Hanna Adriansson NordbergIFK Lidingö7.60
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m 6Jessica ÖstlundHässelby SK7.65
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior200 m 1Matilda HellqvistUllevi FK24.01
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior200 m 2Pernilla NilssonMalmö AI24.21
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior200 m 3Malin StrömBollnäs FIK24.43
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior200 m 4Fanny RunheimThorengruppen TFC24.47
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior200 m 5Caroline KihlblomTäby IS24.99
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior200 m 6Nikki SjöbergBollnäs FIK25.30
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior400 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK54.77
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior400 m 2Josefin MagnussonMalmö AI55.57
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior400 m 3Tilde JohanssonFalkenbergs IK55.79
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior400 m 4Lovisa LindeTäby IS56.02
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior400 m 5Sofia JohnssonHässelby SK56.94
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior400 m 6Alice SvantessonUllevi FK57.22
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior800 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK2:05.19
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior800 m 2Gaël De ConinckSävedalens AIK2:05.43
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior800 m 3Sofia ÖbergIFK Lidingö2:05.47
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior800 m 4Anna SilvanderIFK Lidingö2:05.81
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior800 m 5Lovisa BivstedtHässelby SK2:09.77
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior800 m 6Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg2:13.43
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior1500 m 1Anna SilvanderIFK Lidingö4:22.83
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior1500 m 2Isabella AnderssonTurebergs FK4:23.42
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior1500 m 3Lisa HavellSpårvägens FK4:28.95
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior1500 m 4Elin BrinkMölndals AIK4:32.06
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior1500 m 5Fanny DusabimanaUmeå TFC4:32.34
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior1500 m 6Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:35.29
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior3000 m 1Linn NilssonHälle IF9:27.91
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior3000 m 2Lisa HavellSpårvägens FK9:38.26
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior3000 m 3Hanna LindholmHuddinge AIS9:42.53
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior3000 m 4Mikaela LarssonSpårvägens FK9:46.04
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior3000 m 5Lisa BergdahlSävedalens AIK9:48.97
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior3000 m 6Frida AspnäsSpårvägens FK10:03.94
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m häck 1Ida ThunbergKFUM Örebro8.32
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m häck 2Amanda HanssonHässelby SK8.33
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m häck 3Malin SkogströmHässelby SK8.44
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m häck 4Emmy SmedbergMalmö AI8.55
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m häck 5Johanna Holmén SvenssonUllevi FK8.56
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSenior60 m häck 6Johanna CarlssonIFK Helsingborg8.59
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorHöjd 1Erika KinseyTrångsvikens IF1.92
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorHöjd 2Sofie SkoogIF Göta Karlstad1.90
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorHöjd 3Maja NilssonMotala AIF1.83
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorHöjd 4Louise EkmanGefle IF1.80
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorHöjd 5Bianca SalmingTurebergs FK1.76
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorHöjd 6Lovisa ÖstervallUpsala IF1.76
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorStav 1Hanna JanssonUllevi FK4.10
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorStav 2Emma Kiviniemi AnderssonSpårvägens FK4.05
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorStav 3Gabriella JönssonIFK Helsingborg4.00
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorStav 4Malin DahlströmÖrgryte IS4.00
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorStav 5Alva SundinTäby IS3.88
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorStav 6Fanny BerglundÖrgryte IS3.88
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorLängd 1Khaddi SagniaUllevi FK6.85
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorLängd 2Amanda HanssonHässelby SK6.18
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorLängd 3Sandra TörnrosGefle IF6.14 (6.14)
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorLängd 4Malin MarmbrandtVästerås FK6.14 (6.13)
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorLängd 5Erica JarderSpårvägens FK6.11
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorLängd 6Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK6.07
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorTresteg 1Aina GriksaiteSpårvägens FK13.16
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorTresteg 2Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF13.12
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorTresteg 3Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS12.92
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorTresteg 4Fatima KonéUllevi FK12.87
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorTresteg 5Malin MarmbrandtVästerås FK12.67
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorTresteg 6Madeleine NilssonGefle IF12.61
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorKula 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK17.22
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorKula 2Sara LennmanKatrineholms SK15.24
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorKula 3Amanda MalmehedIF Göta Karlstad15.03
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorKula 4Frida ÅkerströmHuddinge AIS14.96
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorKula 5Maria NilssonIK Orient14.81
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorKula 6Axelina JohanssonHovslätts IK14.22
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorVikt 1Ida StormMalmö AI23.72
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorVikt 2Grete AhlbergHammarby IF18.65
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorVikt 3Marinda PeterssonMalmö AI18.57
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorVikt 4Vanessa KamgaUpsala IF18.36
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorVikt 5Anneli StåhlSpårvägens FK17.72
ISM Gävle 17-18/2 2018IKSeniorVikt 6Kristina AnderssonRåby-Rekarne FI16.89
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IMSeniorSjukamp 1Fredrik SamuelssonHässelby SK5.908
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IMSeniorSjukamp 2Marcus NilssonHögby IF5.866
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IMSeniorSjukamp 3Fredrick EkholmIFK Lidingö5.682
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IMSeniorSjukamp 4Andreas GustafssonFalu IK5.536
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IMSeniorSjukamp 5Niklas KarlssonFinspångs AIK5.115
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IMSeniorSjukamp 6Rasmus ElfgaardAthletics 24Seven SK4.956
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IKSeniorFemkamp 1Bianca SalmingTurebergs FK4.303
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IKSeniorFemkamp 2Erika WärffMalmö AI4.198
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IKSeniorFemkamp 3Malin SkogströmHässelby SK4.006
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IKSeniorFemkamp 4Lovisa ÖstervallUpsala IF3.977
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IKSeniorFemkamp 5Amanda HolmbergLidköpings IS3.831
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IKSeniorFemkamp 6Emma SöderströmGöteborgs KIK3.754