Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2018, Ungdom
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Malmö AI98.88611653.55.250.7516.636.75
2Hässelby SK54.313917178.062.2510
3IFK Växjö4936132.5103.2513.257
Upsala IF494023.515.7510.254.384.13
5Hammarby IF48.6333631.753.56.630.250.5
6Tyresö FK47.7540342.7511
7Turebergs FK45.75453315.25191.54
Mölndals AIK45.753913.51.5126.75102
9Hellas FK41.2515401.25
10Västerås FK39.5243.522.52.254.751.754.75
11IK Ymer37.5311.514.50.2521.25
12IF Göta Karlstad35309.54.58.53.259.25
13IF Kville33.527211.256.753.750.50.25
14Täby IS33245714.752.53.75
15Örgryte IS30.382341210.253.630.250.25
16Ullevi FK29.52024.51.251.52.25
17IFK Lund28.25221133.510.75
18Linköpings GIF28.131611.5142.63
19Huddinge AIS26.1924661.256.065.751.13
20AIK25.25161011.51.750.251.75
21Sävedalens AIK23.25184.511.53.751.52
22IFK Lidingö21.5220.52.5131.52.751.25
23Höörs IS17.2510213.51.250.5
24Göteborgs KIK17159.57.5
25FIF Gnistan16.88914.50.631.75
26IK Lerum FI16.25123101.51.75
27Eskilstuna FI15.25131014.25
28KFUM Örebro15.131312.51.51.13
29KA 2 IF14.751310.513.25
30Tjalve IF Norrköping14.131372.53.251.38
31Ärla IF13.5613.5
32IK Sisu13.258112.25
33Glanshammars IF11.5911.5
34Kvarnsvedens GoIF10.751412.1334.63
Råby-Rekarne FI10.751020.756.51.5
36IFK Halmstad10.5310.5
37Kyrkhults SK10410
Falu IK1088.251.75
Thorengruppen TFC1011162.250.75
40Nyköpings BIS9.549.5
41Hälle IF91015.50.252.25
42Habo FIF-048.8175.51.250.062
43Sundsvalls FI8.5762.5
44Skellefteå AIK7.537.5
45Åhus FIK780.560.5
IFK Helsingborg7642.50.5
47IFK Göteborg6.2560.514.75
48Falkenbergs IK626
49Eslövs AI5.542.53
Högbo GIF5.545.5
Bollnäs FIK5.570.255.25
Ängelholms IF5.525.5
53Rånäs 4H5.2545.25
Umedalens IF5.2562.50.252.5
55Lidköpings IS4.75922.75
Hovslätts IK4.75521.51.25
Eksjö Södra IK4.7571.52.251
58Bromma IF4.6364.380.25
59Visby IF Gute4.562.52
KFUM Arvika4.533.51
61Alunda SK4.2563.50.75
62Bohus IF434
63Spårvägens FK3.75620.751
Oskarshamns SK3.7533.75
65Brännans FF3.2530.52.75
66Järvsö IF323
F Bålsta IK323
Mälarhöjdens IK352.250.75
69Villstad GIF2.7532.75
70IFK Sunne2.521.51
Borlänge LK2.512.5
Säters IF2.522.5
IF Skade2.532.5
Österhaninge IF2.512.5
75Strands IF2.2540.51.75
Gefle IF2.2530.51.75
Högby IF2.2522.25
IF Rigor2.2522.25
Säffle FIK2.2522.25
Haparanda SKT2.2540.51.250.5
IK Orient2.2531.750.5
82SK Bore2.06420.06
83Sollefteå GIF212
Piteå IF232
Strömstads IF222
Djurmo Sifferbo IF212
Tingbergs AIS242
88IF Vingarna1.7511.75
Trollhättan FIK1.7521.75
Umeå TFC1.7521.75
IK Heros1.7521.75
Ljungby FIK1.7531.250.5
93IFK Umeå1.5210.5
Ale FK1.521.5
95Åsbro GoIF1.2521.25
IK Wilske1.2511.25
Klippans FK1.2511.25
Wedevågs IF1.2521.25
99Östersunds GIF120.50.5
Trångsvikens IF111
Istrums SK111
Stocksäters IF111
Öresund FK111
Ununge IF111
IFK Mora111
106Örbyhus IF0.8830.88
107IF Udd0.7520.75
SLK Oxelösund0.7510.75
Danderyds SK0.7510.75
110Wärnamo SK0.510.5
LK Gränslöst0.510.5
Båstads GIF0.510.5
Hässleholms AIS0.520.5
Brattås CK0.510.5
Tullinge FI0.510.5
IFK Märsta0.510.5
Kalmar SK0.510.5
Ludvika FFI0.510.5
HaparandaTornio FC0.510.5
120F Stenungsunds FI0.2510.25
Luleå FI0.2510.25
Alingsås IF0.2510.25
Timrå AIF0.2510.25
Varbergs GIF0.2510.25
Iggesunds SK0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP17UngdomTiokamp1Carl af ForsellesHellas FK6.655
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP17UngdomTiokamp2Benjamin TinglöfÄrla IF6.537
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP17UngdomTiokamp3Otto NilssonIK Sisu5.946
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP17UngdomTiokamp4Teodor SobczykHovslätts IK5.594
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP17UngdomTiokamp5Melker DracknerLidköpings IS4.853
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP17UngdomTiokamp6Gustaf HeikkiGefle IF4.754
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP16UngdomTiokamp1Robin IsakssonIFK Lidingö6.125
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP16UngdomTiokamp2Samuel ErikssonRånäs 4H5.826
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP16UngdomTiokamp3Olof HedinEksjö Södra IK4.970
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP16UngdomTiokamp4Karl-William EinarsonWedevågs IF4.464
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP16UngdomTiokamp5Daniel KleistEksjö Södra IK4.404
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP15UngdomÅttakamp1Elliot DuvertTurebergs FK4.897
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP15UngdomÅttakamp2Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF4.764
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP15UngdomÅttakamp3Viktor RydåkerAlunda SK4.680
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP15UngdomÅttakamp4Malte Fuchs EdbergBromma IF4.604
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP15UngdomÅttakamp5Elias LindHässelby SK4.428
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UP15UngdomÅttakamp6Markus MobergHammarby IF4.410
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF17UngdomSjukamp1Klara RådboHammarby IF5.296
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF17UngdomSjukamp2Elvira CarlénIK Lerum FI4.638
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF17UngdomSjukamp3Angel RichmoreMalmö AI4.335
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF17UngdomSjukamp4Sandra JonssonÖrgryte IS4.116
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF17UngdomSjukamp5Olivia Österling StrömstedtIF Göta Karlstad3.685
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF17UngdomSjukamp6Nellie MalmrosBåstads GIF3.332
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF16UngdomSjukamp1Sophie ReidIK Ymer4.957
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF16UngdomSjukamp2Ebba ÅhmanIK Ymer4.733
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF16UngdomSjukamp3Cajsa AugustssonIK Ymer4.201
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF16UngdomSjukamp4Lisa HolmbergLidköpings IS3.976
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF16UngdomSjukamp5Hanna HedinIK Orient3.600
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF16UngdomSjukamp6Rebecca Runfors CarlzzonÖrgryte IS3.066
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF15UngdomSexkamp1Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF3.672
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF15UngdomSexkamp2Alma FlygtTäby IS3.574
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF15UngdomSexkamp3Laura FodorHässelby SK3.572
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF15UngdomSexkamp4Clara FalleniusHässelby SK3.557
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF15UngdomSexkamp5Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.505
SM mångkamp Uddevalla 8-9/9 2018UF15UngdomSexkamp6Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF3.456
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom100 m 1Thomas JonesKyrkhults SK10.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom100 m 2Oliwer DanielssonUllevi FK11.02
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom100 m 3Gabriel GunnarssonIF Göta Karlstad11.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom100 m 4Bimo SoenarsoKFUM Örebro11.08
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom100 m 5Erik JohanssonUllevi FK11.35
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom100 m 6Simon SharapoKFUM Örebro11.40
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom200 m 1Gabriel GunnarssonIF Göta Karlstad21.79
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom200 m 2Oliwer DanielssonUllevi FK22.42
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom200 m 3Caleb ConableMalmö AI22.45
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom200 m 4Benjamin TinglöfÄrla IF22.47
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom200 m 5Simon SharapoKFUM Örebro22.55
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom200 m 6Johan ClaesonLinköpings GIF22.87
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom400 m 1Johan ClaesonLinköpings GIF49.60
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom400 m 2Simon MartinssonÖsterhaninge IF50.35
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom400 m 3Gustav GahneHässelby SK50.85
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom400 m 4Ludvig RamhultIK Ymer51.75
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom400 m 5Roble AbdullahiMalmö AI51.85
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom400 m 6Erik PålssonIFK Göteborg53.08
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom800 m 1Josef WallenlindMölndals AIK1:54.75
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom800 m 2Anton AxelssonHässelby SK1:56.32
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom800 m 3Gustav GahneHässelby SK1:56.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom800 m 4Elias EngströmSundsvalls FI1:57.78
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom800 m 5Nahom HailuIF Göta Karlstad1:58.56
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom800 m 6Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI1:59.23
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom1500 m 1Anton AxelssonHässelby SK4:01.83
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom1500 m 2Omar NuurIFK Växjö4:03.84
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom1500 m 3Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI4:06.48
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom1500 m 4Jonathan EdmanUmedalens IF4:10.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom1500 m 5Alexander BuchtSävedalens AIK4:11.01
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom1500 m 6Melker ForsbergKFUM Örebro4:14.97
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom3000 m 1Omar NuurIFK Växjö8:26.12
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom3000 m 2Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI8:44.67
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom3000 m 3Alexander BuchtSävedalens AIK9:17.51
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom3000 m 4Markus EngsnerSävedalens AIK9:17.60
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom3000 m 5Jonathan EdmanUmedalens IF9:18.30
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom3000 m 6Hassan AbdiqadirVästerås FK9:25.47
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom2000 m hinder 1Omar NuurIFK Växjö5:50.90
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom2000 m hinder 2Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI6:08.50
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom2000 m hinder 3Elliot AnderstedtHöörs IS6:09.60
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom2000 m hinder 4Hassan AbdiqadirVästerås FK6:24.18
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom2000 m hinder 5Melker ForsbergKFUM Örebro6:29.87
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom2000 m hinder 6Jacob KlinthIFK Lidingö6:54.12
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom110 m häck 1Benjamin TinglöfÄrla IF14.16
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom110 m häck 2Carl af ForsellesHellas FK14.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom110 m häck 3Oliver EricssonUpsala IF15.14
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom110 m häck 4Albin HedénKFUM Arvika15.21
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom110 m häck 5Henrik RenzTjalve IF Norrköping15.27
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom110 m häck 6Max Rosquist-LarssonMalmö AI15.40
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom300 m häck 1Johan ClaesonLinköpings GIF37.19
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom300 m häck 2Kalle WållgrenIK Lerum FI38.52
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom300 m häck 3Albin HedénKFUM Arvika38.85
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom300 m häck 4Carl HedinEksjö Södra IK39.38
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom300 m häck 5Jonatan HåkanssonHammarby IF39.67
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17Ungdom300 m häck 6Sidrak AfeworkSpårvägens FK41.09
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomHöjd 1Elias SahlinHellas FK1.96
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomHöjd 2Philip RydingIF Kville1.96
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomHöjd 3Carl af ForsellesHellas FK1.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomHöjd 4Imran LerneboAIK1.86
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomHöjd 5Sören PauliUllevi FK1.81
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomHöjd 6Theodor DuvertTurebergs FK1.76
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomStav 1Carl af ForsellesHellas FK4.47
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomStav 2Otto NilssonIK Sisu4.42
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomStav 3Tobias SolbergHässelby SK4.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomStav 4Oliver EdmanÖrgryte IS4.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomStav 5Karl JohanssonStocksäters IF3.88
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomStav 6Harald GemmelHammarby IF3.78
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomLängd 1Caleb ConableMalmö AI7.11/0.0
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomLängd 2Erik JohanssonUllevi FK6.98w/+2.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomLängd 3Henrik RenzTjalve IF Norrköping6.97/+1.8
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomLängd 4Carl af ForsellesHellas FK6.97/+0.5
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomLängd 5Otto NilssonIK Sisu6.47/+0.1
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomLängd 6Oskar WeidenholmMölndals AIK6.45/+0.9
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomTresteg 1Carl af ForsellesHellas FK14.87/+1.7
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomTresteg 2Caleb ConableMalmö AI14.32/+0.8
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomTresteg 3Oskar WeidenholmMölndals AIK14.15/+2.0
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomTresteg 4Favour ChidisonUllevi FK13.62/+0.4
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomTresteg 5Isak HejdenbergÖrgryte IS13.50/+0.9
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomTresteg 6Max Rosquist-LarssonMalmö AI12.48/+0.7
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomKula 1Danijel MilenkovicFIF Gnistan18.14
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomKula 2Arvid Mägi TheorinIF Kville17.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomKula 3Victor WisénUpsala IF15.65
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomKula 4Johannes LiliusHuddinge AIS15.48
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomKula 5Johannes OlssonHälle IF14.07
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomKula 6Kalle WållgrenIK Lerum FI13.72
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomDiskus 1Danijel MilenkovicFIF Gnistan54.62
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomDiskus 2Johannes LiliusHuddinge AIS48.55
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomDiskus 3Victor WisénUpsala IF47.88
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomDiskus 4Emil HolmRåby-Rekarne FI43.66
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomDiskus 5Emil HolmTurebergs FK42.81
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomDiskus 6Arvid Mägi TheorinIF Kville42.48
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSlägga 1Hugo SörbyUpsala IF63.99
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSlägga 2William LanndalenIF Kville61.59
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSlägga 3James Eriksson NichollsKFUM Örebro59.86
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSlägga 4Danijel MilenkovicFIF Gnistan58.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSlägga 5Rasmus HellbergPiteå IF50.70
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSlägga 6Emil HolmRåby-Rekarne FI43.30
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSpjut 1Pontus LundqvistSundsvalls FI52.33
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSpjut 2William LanndalenIF Kville52.00
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSpjut 3Jakob GrönlundSollefteå GIF50.39
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSpjut 4Otto NilssonIK Sisu47.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSpjut 5Theodor DuvertTurebergs FK41.13
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UP17UngdomSpjut 6Emil LavettHammarby IF37.58
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m 1Kajsa KjellergrenIFK Halmstad12.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m 2Wilma RosenquistMalmö AI12.17
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m 3Freja AndersdotterMalmö AI12.40
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m 4Samantha OwareMalmö AI12.43
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m 5Sarah KarlssonHuddinge AIS12.52
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m 6Maja MaunsbachIFK Lund12.54
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom200 m 1Kajsa KjellergrenIFK Halmstad24.22
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom200 m 2Wilma RosenquistMalmö AI24.79
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom200 m 3Samantha OwareMalmö AI24.95
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom200 m 4Freja AndersdotterMalmö AI25.11
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom200 m 5Sarah KarlssonHuddinge AIS25.41
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom200 m 6Hanna EnlundAIK25.72
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom400 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK57.54
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom400 m 2Lovisa SkoglundHöörs IS57.69
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom400 m 3Hanna EnlundAIK58.70
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom400 m 4Linnea GatemanStrömstads IF59.40
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom400 m 5Julia NielsenGöteborgs KIK61.22
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom400 m 6Ida HarilaHaparanda SKT61.66
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom800 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK2:12.35
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom800 m 2Wilma NielsenGöteborgs KIK2:15.63
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom800 m 3Nadja RuglandHöörs IS2:16.61
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom800 m 4Ebba BerglinKA 2 IF2:17.17
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom800 m 5Klara WestbergIstrums SK2:21.19
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom800 m 6Emma DanarpVästerås FK2:22.27
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK4:43.40
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m 2Elsa WalleniusVästerås FK4:43.76
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m 3Wilma NielsenGöteborgs KIK4:46.32
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m 4Ebba BerglinKA 2 IF4:47.86
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m 5Louise FällströmIFK Umeå5:22.38
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom3000 m 1Elsa WalleniusVästerås FK10:13.38
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom3000 m 2Tilda ÖstbergBorlänge LK10:25.35
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom3000 m 3Ebba BerglinKA 2 IF10:32.95
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom3000 m 4Julia ArnhultIFK Lidingö11:54.34
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom3000 m 5Felicia NiklassonSävedalens AIK12:09.22
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m hinder 1Ellinor AurellÄngelholms IF5:04.63
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m hinder 2Elsa WalleniusVästerås FK5:14.04
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m hinder 3Wilma NielsenGöteborgs KIK5:30.12
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m hinder 4Nadja RuglandHöörs IS5:40.81
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom1500 m hinder 5Julia ArnhultIFK Lidingö5:41.46
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m häck 1Freja AndersdotterMalmö AI14.35
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m häck 2Julia WennerstenIK Ymer14.55
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m häck 3Maja MaunsbachIFK Lund15.07
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m häck 4Elvira CarlénIK Lerum FI15.26
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m häck 5Amanda IvehammarLinköpings GIF15.81
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom100 m häck 6Ebba MagnussonIFK Göteborg15.89
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom300 m häck 1Julia WennerstenIK Ymer44.47
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom300 m häck 2Lovisa SkoglundHöörs IS44.50
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom300 m häck 3Sandra JonssonÖrgryte IS44.61
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom300 m häck 4Ella DarrellIK Lerum FI45.96
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom300 m häck 5Thea MöllerstedtIFK Lund46.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17Ungdom300 m häck 6Linnea BorrmanStrömstads IF47.23
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomHöjd 1Klara RådboHammarby IF1.74
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomHöjd 2Lovisa LindholmLinköpings GIF1.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomHöjd 3Elvira CarlénIK Lerum FI1.63
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomHöjd =4Helena CronstedtMalmö AI1.60
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomHöjd =4Hilda GyldénIF Kville1.60
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomHöjd 6Ellen WhiteIFK Lund1.60
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomStav 1Sandra AlveroHabo FIF-043.92
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomStav 2Alva SundinTäby IS3.87
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomStav 3Freja AndersdotterMalmö AI3.77
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomStav 4Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.72
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomStav 5Tilda KapellHammarby IF3.53
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomStav 6Alma ErikssonIK Ymer3.05
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomLängd 1Freja AndersdotterMalmö AI5.71/-2.1
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomLängd 2Klara RådboHammarby IF5.69/+0.4
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomLängd 3Olivia Österling StrömstedtIF Göta Karlstad5.59/+1.3
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomLängd 4Anja OlssonMalmö AI5.35/+0.8
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomLängd 5Angel RichmoreMalmö AI5.32w/+2.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomLängd 6Hanna FalckKA 2 IF5.28/-1.8
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomTresteg 1Cornelia NilssonSkellefteå AIK12.02/+0.9
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomTresteg 2Hanna JohanssonKA 2 IF11.35/+0.2
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomTresteg 3Nellie ErlandssonMalmö AI11.05/+0.5
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomTresteg 4Feben TeweldeJärvsö IF10.97/+0.9
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomTresteg 5Nike ThannerÖrgryte IS10.96/+0.6
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomTresteg 6Nora SwartzÖstersunds GIF10.69/+0.7
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomKula 1Emilia MalmehedLinköpings GIF13.39
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomKula 2Angel RichmoreMalmö AI13.31
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomKula 3Anna GötbergVästerås FK13.07
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomKula 4Klara RådboHammarby IF12.93
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomKula 5Sandra BerglundTrångsvikens IF12.63
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomKula 6Corinne WessmanIK Ymer11.68
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomDiskus 1Molly BrobackSävedalens AIK36.72
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomDiskus 2Jennifer AhlstedtTjalve IF Norrköping36.42
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomDiskus 3Emma PalmgrenNyköpings BIS36.11
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomDiskus 4Enny BjörkIFK Växjö35.13
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomDiskus 5Corinne WessmanIK Ymer35.13
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomDiskus 6Maja PerssonSK Bore34.03
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSlägga 1Jennifer AnderssonVästerås FK59.46
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSlägga 2Emma PalmgrenNyköpings BIS58.14
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSlägga 3Anna GötbergVästerås FK57.14
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSlägga 4Linnea WesterbergF Bålsta IK51.24
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSlägga 5Maja PerssonSK Bore50.16
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSlägga 6Fanny LundbergÅhus FIK44.96
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSpjut 1Klara RådboHammarby IF42.38
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSpjut 2Emelie EklundNyköpings BIS39.62
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSpjut 3Filippa NorbergLinköpings GIF38.56
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSpjut 4Feben TeweldeJärvsö IF37.73
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSpjut 5Lina HagbergTurebergs FK36.63
JSM-USM17 Huddinge 3-5/8 2018UF17UngdomSpjut 6Helena CronstedtMalmö AI35.96
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom100 m 1Zion ErikssonTäby IS10.78w
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom100 m 2Sidney LégerHammarby IF10.82w
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom100 m 3Emil JohanssonTurebergs FK10.93w
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom100 m 4Milo WahlgrenAIK10.97w
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom100 m 5Adam LandénIFK Helsingborg11.13w
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom100 m 6Oskar BengtssonIF Udd11.16w
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom200 m 1Sidney LégerHammarby IF22.02
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom200 m 2Zion ErikssonTäby IS22.08
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom200 m 3Emil JohanssonTurebergs FK22.56
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom200 m 4Adam LandénIFK Helsingborg22.68
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK49.95
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom400 m 2Robin IsakssonIFK Lidingö51.32
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom400 m 3Gabriel VikicVisby IF Gute51.37
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom400 m 4Linus SimmerleinHuddinge AIS51.54
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom400 m 5Andreas JönssonMalmö AI53.28
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom400 m 6Abdi AliBollnäs FIK53.86
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom800 m 1Gustav HarningUpsala IF2:04.84
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom800 m 2Erik GuanderSävedalens AIK2:05.07
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom800 m 3Michael RosenqvistMölndals AIK2:05.24
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom800 m 4Victor WahlgrenMölndals AIK2:05.90
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom800 m 5Tor EkströmSpårvägens FK2:06.23
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom800 m 6John StrandbergSpårvägens FK2:06.35
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom1500 m 1Sharmarke AhmedHälle IF4:07.80
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom1500 m 2Wilhelm BergentzThorengruppen TFC4:08.60
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom1500 m 3Noha OlssonThorengruppen TFC4:14.50
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom1500 m 4Jacob EsakUmeå TFC4:25.16
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom1500 m 5Abdale OmarHaparanda SKT4:27.35
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom1500 m 6Arvid BacktemanSävedalens AIK4:28.35
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom3000 m 1Wilhelm BergentzThorengruppen TFC9:08.29
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom3000 m 2Sharmarke AhmedHälle IF9:12.26
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom3000 m 3Jacob EsakUmeå TFC9:38.75
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom3000 m 4Julius MördrupIFK Lidingö9:42.90
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom2000 m hinder 1Julius MördrupIFK Lidingö6:38.41
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom2000 m hinder 2Sharmarke AhmedHälle IF6:43.53
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom2000 m hinder 3Anton HermanssonHögby IF6:46.62
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom2000 m hinder 4Abdale OmarHaparanda SKT6:54.75
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom2000 m hinder 5Amrullah StanikzaiIF Kville6:56.58
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom2000 m hinder 6Victor WahlgrenMölndals AIK7:01.10
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom110 m häck 1Ludvig AllTäby IS14.57
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom110 m häck 2Edvin MånssonIFK Växjö15.01
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom110 m häck 3Marcus BlixtMölndals AIK15.08
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom110 m häck 4Fredrik GrundIF Kville15.60
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom110 m häck 5Fred ÖsterblomTäby IS15.77
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom110 m häck 6Daniel KleistEksjö Södra IK16.36
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom300 m häck 1Ludvig AllTäby IS39.09
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom300 m häck 2Anton HermanssonHögby IF39.54
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom300 m häck 3Fred ÖsterblomTäby IS40.47
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom300 m häck 4Amrullah StanikzaiIF Kville41.47
USM Enskede 3-5/8 2018UP16Ungdom300 m häck 5Olof HedinEksjö Södra IK41.79
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomHöjd 1Erik DahlbergTurebergs FK1.90
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomHöjd 2Johan BurvallVisby IF Gute1.86
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomHöjd 3Erik BohmanIK Lerum FI1.84
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomHöjd 4Nattaphon MuanngoenGefle IF1.81
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomHöjd 5Hugo SchougWärnamo SK1.75
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomHöjd 6Daniel AdolfssonTingbergs AIS1.71
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomStav 1Emil CarlssonIFK Växjö4.70
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomStav 2Peter SvenssonIF Rigor3.88
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomStav 3Samuel ErikssonRånäs 4H3.73
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomStav 4Jonathan HowserTäby IS3.63
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomStav 5Joel AnderssonKvarnsvedens GoIF3.52
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomStav 6Erik DahlbergTurebergs FK3.37
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomLängd 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS6.92/+1.3
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomLängd 2Simon PlesseUpsala IF6.55w/+2.2
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomLängd 3Oliver PapinskiTäby IS6.32/+1.2
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomLängd 4David ÅrhammarIFK Lidingö6.30/+0.9
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomLängd 5André Barroso JohanssonHammarby IF6.24/-0.3
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomLängd 6Jesper HermanssonMölndals AIK6.15/+1.4
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomTresteg 1Gustav TartuIF Kville13.47/+0.3
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomTresteg 2Joel ÅsenlundÖrgryte IS13.27w/+3.1
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomTresteg 3David ÅrhammarIFK Lidingö13.24/+0.7
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomTresteg 4William FriskÖrgryte IS13.09/+1.9
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomTresteg 5Lukas EdqvistÖrgryte IS12.92/+0.6
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomTresteg 6Johan BurvallVisby IF Gute12.66w/+2.5
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomKula 1Andreas HenrikssonMalmö AI15.50
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomKula 2Leo JanénIFK Växjö15.44
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomKula 3Måns RoosMölndals AIK15.43
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomKula 4Leo Frid GöranssonSävedalens AIK14.01
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomKula 5Daniel AdolfssonTingbergs AIS13.81
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomKula 6Karl LudvikTurebergs FK13.65
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomDiskus 1Leo JanénIFK Växjö50.25
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomDiskus 2Måns RoosMölndals AIK45.48
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomDiskus 3Andreas HenrikssonMalmö AI44.00
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomDiskus 4Karl LudvikTurebergs FK43.67
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomDiskus 5Hampus WallinHovslätts IK42.83
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomDiskus 6Daniel AdolfssonTingbergs AIS35.87
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSlägga 1Andreas HenrikssonMalmö AI69.20
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSlägga 2Alfons HaalsVästerås FK60.24
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSlägga 3Hampus WallinHovslätts IK58.48
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSlägga 4Victor SahlinRåby-Rekarne FI46.29
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSlägga 5Erik LindkvistWedevågs IF42.28
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSlägga 6Gustav AnderssonIFK Lidingö39.88
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSpjut 1Robin IsakssonIFK Lidingö55.12
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSpjut 2Karl LudvikTurebergs FK51.29
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSpjut 3Jakob RahmSävedalens AIK46.79
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSpjut 4Gabriel AxelssonUpsala IF45.60
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSpjut 5Rasmus SamuelssonUllevi FK45.25
USM Enskede 3-5/8 2018UP16UngdomSpjut 6Fredrik GrundIF Kville41.93
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m 1Viktor WallTyresö FK9.19w
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m 2Elias WennolfIFK Lund9.35w
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m 3Sture KällströmUpsala IF9.36w
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad9.39w
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m 5David UlsteinMölndals AIK9.53w
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m 6Teo PaganusTurebergs FK9.57w
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m 1Viktor WallTyresö FK35.98
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m 2Niklas WallTyresö FK37.10
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m 3Noah Bucht WesslénHammarby IF37.95
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m 4Elias WennolfIFK Lund38.43
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m 5Stefan FranzénKFUM Örebro39.24
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom800 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK2:03.68
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom800 m 2Viktor FriskHuddinge AIS2:04.13
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom800 m 3Simon WikellMölndals AIK2:06.50
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom800 m 4Henrik FranzénThorengruppen TFC2:07.49
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom800 m 5Victor BjörkIFK Lidingö2:07.76
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom800 m 6Emil Tegenborg SjöströmUmedalens IF2:09.56
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom2000 m 1Viktor FriskHuddinge AIS6:23.48
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom2000 m 2Albin WalleniusVästerås FK6:26.41
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom2000 m 3Albin GezeliusIFK Mora6:26.83
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom2000 m 4Vidar ArvidssonUpsala IF6:29.94
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom2000 m 5Evert JonssonEskilstuna FI6:32.29
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom2000 m 6Rasmus HaakF Stenungsunds FI6:33.64
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom1500 m hinder 1Viktor FriskHuddinge AIS4:38.29
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom1500 m hinder 2Simon WikellMölndals AIK4:45.28
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom1500 m hinder 3Henrik FranzénThorengruppen TFC4:47.87
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom1500 m hinder 4Vidar ArvidssonUpsala IF4:54.06
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom1500 m hinder 5Evert JonssonEskilstuna FI4:55.91
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom1500 m hinder 6Carl ErixonMölndals AIK4:56.30
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m häck 1Arvid WändesjöTyresö FK10.63
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m häck 2Oskari PeuraUpsala IF11.17
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m häck 3Samuel VinbergUpsala IF11.42
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m häck 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad11.61
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m häck 5Nils EkströmTrollhättan FIK11.65
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom80 m häck 6Elias LindHässelby SK11.66
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m häck 1Oliver EllströmIF Göta Karlstad40.64
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m häck 2Nils EkströmTrollhättan FIK41.03
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m häck 3Niklas WallTyresö FK41.36
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m häck 4Isak HelgessonÖrgryte IS41.83
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m häck 5David ThidTyresö FK42.85
USM Enskede 3-5/8 2018UP15Ungdom300 m häck 6Sebastian ErikssonAlunda SK43.24
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomHöjd 1Fabian SteeneIF Kville1.90
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomHöjd 2Malte Fuchs EdbergBromma IF1.88
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomHöjd 3Elliot DuvertTurebergs FK1.84
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomHöjd 4Agustin HilmerssonIK Orient1.84
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomHöjd 5Jacob ThelanderLjungby FIK1.78
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomHöjd 6Oliver NilssonLinköpings GIF1.78
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomStav 1Elliot DuvertTurebergs FK3.90
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomStav =2Sten HagströmÖrgryte IS3.57
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomStav =2William NestorLinköpings GIF3.57
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomStav =4Malte Fuchs EdbergBromma IF3.57
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomStav =4Oliver LundströmKFUM Örebro3.57
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomStav 6Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF3.57
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomLängd 1Arvid WändesjöTyresö FK6.43/+0.5
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomLängd 2Jimmy HellströmUllevi FK6.27/-0.9
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomLängd 3Niklas WallTyresö FK6.24/+0.3
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomLängd 4Viktor WallTyresö FK6.04/0.0
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomLängd 5David ThidTyresö FK6.01/+0.3
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomLängd 6Oliver EllströmIF Göta Karlstad5.98/+1.3
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomTresteg 1Arvid WändesjöTyresö FK13.33/+1.2
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomTresteg 2Oliver EllströmIF Göta Karlstad12.88/+1.8
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomTresteg 3David ThidTyresö FK12.76/-0.1
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomTresteg 4Niklas WallTyresö FK12.59w/+2.8
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomTresteg 5Elias LindHässelby SK12.51/+0.6
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomTresteg 6Malte EdwardssonBollnäs FIK12.46/+1.2
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomKula 1Jesper AhlinTurebergs FK18.91
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomKula 2Viktor WallTyresö FK14.36
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomKula 3Viktor RydåkerAlunda SK14.28
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomKula 4Elias LindHässelby SK14.06
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomKula 5Olle HübertIK Heros13.59
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomKula 6Martin SundbergHammarby IF13.58
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomDiskus 1Fredrik FrunckTurebergs FK50.16
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomDiskus 2Teo PaganusTurebergs FK49.23
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomDiskus 3Martin SundbergHammarby IF48.63
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomDiskus 4Max AnderssonEslövs AI47.77
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomDiskus 5Melker AlbertssonBrännans FF44.68
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomDiskus 6Albin SilénStrands IF43.42
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSlägga 1Leo BystedtVästerås FK62.70
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSlägga 2Fredrik FrunckTurebergs FK56.11
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSlägga 3Jesper AhlinTurebergs FK54.93
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSlägga 4Pontus LindellUpsala IF50.19
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSlägga 5Alexander LindefalkHammarby IF47.89
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSlägga 6Teodor LundvallBollnäs FIK47.44
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSpjut 1Max AnderssonEslövs AI60.06
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSpjut 2Olle HübertIK Heros50.89
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSpjut 3Fredrik FrunckTurebergs FK49.01
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSpjut 4Teodor LundvallBollnäs FIK48.85
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSpjut 5Elliot DuvertTurebergs FK45.39
USM Enskede 3-5/8 2018UP15UngdomSpjut 6Fabian SteeneIF Kville44.40
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m 1Nikki AnderbergMalmö AI11.97w
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m 2Selma JönssonÅhus FIK12.22w
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m 3Ella HagmanHuddinge AIS12.29w
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m 4Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK12.53w
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m 5Cajsa AugustssonIK Ymer12.68w
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m 6Leticia BuchliTäby IS12.78w
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom200 m 1Ella HagmanHuddinge AIS25.89
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom200 m 2Maja KronkvistKlippans FK26.44
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom200 m 3Bilge KayaHellas FK26.54
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom200 m 4Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK26.62
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom200 m 5Maja PetterssonFIF Gnistan27.01
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom200 m 6Ebba GustafssonMölndals AIK27.27
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom400 m 1Selma JönssonÅhus FIK58.92
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom400 m 2Johanna BülowHovslätts IK60.13
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom400 m 3Elisabeth HvalgrenIFK Lidingö61.43
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom400 m 4Pernilla NorgrenUmedalens IF62.48
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom400 m 5Vilma DeldenIFK Märsta62.52
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom400 m 6Linn SkoogIK Ymer62.66
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom800 m 1Ebba WahlbergIK Ymer2:17.03
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom800 m 2Saga FältenhagHögbo GIF2:17.93
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom800 m 3Emilia RydensjöEskilstuna FI2:19.16
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom800 m 4Elin EkengrenEskilstuna FI2:23.00
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom800 m 5Klara FrihÅsbro GoIF2:24.17
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom800 m 6Maja JönssonHöörs IS2:24.65
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m 1Saga FältenhagHögbo GIF4:53.67
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m 2Alma FreijIK Sisu4:53.91
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m 3Ebba WahlbergIK Ymer4:55.78
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m 4Ida BlomHässelby SK4:59.90
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m 5Johanna MickelsEskilstuna FI5:02.30
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m 6Alma HolmbergIFK Lidingö5:14.50
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom3000 m 1Malin JonsonMölndals AIK10:26.98
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom3000 m 2Saga FältenhagHögbo GIF10:57.12
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom3000 m 3Ida BlomHässelby SK11:16.23
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom3000 m 4Josefin JonssonEskilstuna FI11:18.77
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom3000 m 5Ulrika BredinSävedalens AIK11:40.38
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom3000 m 6Lina KarlssonLidköpings IS11:47.13
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m hinder 1Malin JonsonMölndals AIK5:09.46
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m hinder 2Saga FältenhagHögbo GIF5:25.50
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m hinder 3Ulrika BredinSävedalens AIK5:38.87
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m hinder 4Maja OttossonMölndals AIK5:52.64
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom1500 m hinder 5Alina VuokilaHaparandaTornio FC6:02.25
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m häck 1Olivia StridhMalmö AI14.32
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m häck 2Tove LarssonIFK Växjö14.78
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m häck 3Ebba ÅhmanIK Ymer14.93
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m häck 4Wendela Yhlen GrafUllevi FK15.09
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m häck 5Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping15.32
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom100 m häck 6Clara BernhultThorengruppen TFC15.57
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom300 m häck 1Leticia BuchliTäby IS44.83
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom300 m häck 2Ebba ÅhmanIK Ymer45.29
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom300 m häck 3Tyra LandinVästerås FK45.81
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom300 m häck 4Lovisa Nilsson EdinMölndals AIK45.99
USM Enskede 3-5/8 2018UF16Ungdom300 m häck 5Elwira RipswedenHuddinge AIS46.30
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomHöjd 1Tilde GudmundssonIFK Växjö1.69
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomHöjd 2Sophie ReidIK Ymer1.67
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomHöjd 3Lovisa Nilsson EdinMölndals AIK1.65
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomHöjd 4Lisa HolmbergLidköpings IS1.60
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomHöjd 5Melanie SimonIK Ymer1.56
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomHöjd 6Emilia LönnqvistIF Kville1.56
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomStav 1Johanna DuplantisUpsala IF3.53
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomStav 2Hilma HindsbergKvarnsvedens GoIF3.48
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomStav 3Tilda FischerHabo FIF-043.15
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomStav 4Clara BillingTurebergs FK3.15
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomStav =5Celina JohannsenMalmö AI3.06
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomStav =5Frida ThornanderUpsala IF3.06
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI5.89w/+2.7
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomLängd 2Nikki AnderbergMalmö AI5.66/+1.1
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomLängd 3Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.64w/+2.4
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomLängd 4Lovisa Nilsson EdinMölndals AIK5.34/+0.6
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomLängd 5Clara BernhultThorengruppen TFC5.31/+0.1
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomLängd 6Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK5.25/+1.5
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI12.95w/ +2.1
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomTresteg 2Tilde GudmundssonIFK Växjö11.96/+1.1
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomTresteg 3Clara JohanssonKA 2 IF11.63/+0.6
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomTresteg 4Emilia SjöstrandAIK11.25w/+2.4
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomTresteg 5Maja PetterssonFIF Gnistan11.20w/+2.3
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomTresteg 6Emilia LönnqvistIF Kville11.15/+0.9
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomKula 1Victoria QuainooMalmö AI14.62
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomKula 2Hillevi CarlssonFalu IK13.94
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomKula 3Sophie ReidIK Ymer13.79
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomKula 4Hannah HildingTyresö FK13.20
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomKula 5Alva SundströmLjungby FIK12.32
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomKula 6Jenny JonssonLidköpings IS11.85
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomDiskus 1Hillevi CarlssonFalu IK42.38
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomDiskus 2Amanda FridbergIF Göta Karlstad37.67
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomDiskus 3Nina PyrellIFK Växjö34.55
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomDiskus 4Hannah HildingTyresö FK32.65
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomDiskus 5Emilia MünchmeyerIFK Helsingborg32.44
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomDiskus 6Jenny JonssonLidköpings IS32.14
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSlägga 1Hillevi CarlssonFalu IK60.34
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSlägga 2Victoria QuainooMalmö AI55.20
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSlägga 3Cajsa AugustssonIK Ymer52.91
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSlägga 4Emma Holmgren LöfUpsala IF51.95
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSlägga 5Hannah LuxemburgTäby IS48.99
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSlägga 6Monia KristianssonHälle IF47.30
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSpjut 1Amanda RaskIF Vingarna44.80
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSpjut 2Tilde GudmundssonIFK Växjö42.25
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSpjut 3Tilda BergströmIFK Sunne41.73
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSpjut 4Hannah HildingTyresö FK37.64
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSpjut 5Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping36.12
USM Enskede 3-5/8 2018UF16UngdomSpjut 6Kajsa AnderssonÅhus FIK35.64
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m 1Katharina GråmanTyresö FK9.87w
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m 2Famke PerssonIFK Lund10.16w
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m 3Wilma SvenssonOskarshamns SK10.17w
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m =4Alexandra RosengrenHuddinge AIS10.28w
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m =4Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF10.28w
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m 6Emma GerdesÅhus FIK10.36w
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m 1Elin PetterssonIFK Göteborg41.32
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m 2Tindra FrykholmGlanshammars IF41.59
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m 3Daga IndebetouIFK Lund41.69
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m 4Bella Lindgren de FlonVisby IF Gute42.49
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m 5Thea NilssonHöörs IS43.80
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m 6Sandra ÅbergGöteborgs KIK52.25
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom800 m 1Julia SvennbladBohus IFinga tider
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom800 m 2Lova PermanIF Göta Karlstad
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom800 m 3Tilda KnauerHälle IF
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom800 m 4Elsa PalmgrenSundsvalls FI
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom800 m 5Tove KarlssonTurebergs FK
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom800 m 6Olivia BrunbäckSävedalens AIK
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom2000 m 1Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö6:43.47
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom2000 m 2Sandra ÅbergGöteborgs KIK6:46.76
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom2000 m 3Frida HafströmHässelby SK6:47.14
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom2000 m 4Alva Malmsten NilssonIF Skade6:47.69
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom2000 m 5Maja BjörnssonUpsala IF6:54.96
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom2000 m 6Tilda KnauerHälle IF6:56.03
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom1500 m hinder 1Julia SvennbladBohus IF5:01.27 (A)
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom1500 m hinder 2Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö5:09.04 (A)
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom1500 m hinder 3Alva Malmsten NilssonIF Skade5:16.21 (A)
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom1500 m hinder 4Elsa PalmgrenSundsvalls FI5:24.49 (B)
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom1500 m hinder 5Maja BjörnssonUpsala IF5:24.68 (B)
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom1500 m hinder 6Saga HagelinMölndals AIK5:27.83 (A)
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m häck 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad11.86
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m häck 2Hedda FolkhageTurebergs FK12.85
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m häck 3Julia HåkanssonSpårvägens FK12.87
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m häck 4Moa EhrenbrandStrands IF12.95
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m häck 5Katharina GråmanTyresö FK22.66
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom80 m häck 6Elin StenhammarAlingsås IF30.62
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m häck 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad44.61
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m häck 2Milla SvanbergMalmö AI44.72
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m häck 3Amanda SörenssonMalmö AI45.86
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m häck 4Tindra FrykholmGlanshammars IF46.08
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m häck 5Tova OlaussonLudvika FFI47.77
USM Enskede 3-5/8 2018UF15Ungdom300 m häck 6Filippa SvenssonÅhus FIK48.26
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomHöjd 1Klara FrykholmGlanshammars IF1.74
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomHöjd 2Edda FlinkUpsala IF1.67
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomHöjd 3Elvira JonssonVästerås FK1.62
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomHöjd 4Linn AnderssonTjalve IF Norrköping1.62
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomHöjd 5Alma UhlinFalu IK1.62
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomHöjd 6Agnes NormanHässleholms AIS1.58
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomStav 1Rebecka KrüegerMalmö AI3.70
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomStav 2Emelie BeckmanHässelby SK3.19
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomStav 3Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.09
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomStav 4Milla EkstrandKA 2 IF3.04
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomStav 5Ellinor HannerforsHaparanda SKT2.99
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomStav 6Moa IvarssonHuddinge AIS2.94
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomLängd 1Katharina GråmanTyresö FK5.64/+0.9
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomLängd 2Elin PetterssonIFK Göteborg5.51/+0.8
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomLängd 3Moa ÖrevikVisby IF Gute5.35/0.0
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomLängd 4Klara FrykholmGlanshammars IF5.24/-0.1
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomLängd 5Engla Grafström AnderssonSundsvalls FI5.19/-0.2
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomLängd 6Sofie HammarströmÖrgryte IS5.15/-0.2
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomTresteg 1Katharina GråmanTyresö FK11.57/-0.2
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomTresteg 2Klara FrykholmGlanshammars IF11.40/-0.4
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomTresteg 3Anna ConstantinescuGöteborgs KIK11.33/-0.5
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomTresteg 4Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF11.06/+0.3
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomTresteg 5Julia SvennbladBohus IF11.06/+1.2
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomTresteg 6Frida AnderssonKA 2 IF10.89/+0.7
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomKula 1Amanda PetterssonIFK Växjö14.08
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomKula 2Julia ScharnellEslövs AI12.97
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomKula 3Thea LöfmanIFK Lund12.82
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomKula 4Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF12.34
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomKula 5Ebba ToorellIK Lerum FI11.33
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomKula 6Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI11.30
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomDiskus 1Johanna EmanuelssonVillstad GIF40.25
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomDiskus 2Ebba ToorellIK Lerum FI38.67
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomDiskus 3Leonora JonssonBrännans FF37.13
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomDiskus 4Emilia WamslerIFK Lund36.58
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomDiskus 5Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI34.43
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomDiskus 6Cassandra AnnergrenTimrå AIF33.25
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSlägga 1Thea LöfmanIFK Lund52.46
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSlägga 2Isabella WiklundVästerås FK50.13
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSlägga 3Ebba WulcanSäffle FIK49.10
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSlägga 4Molly SkuggeTurebergs FK45.19
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSlägga 5Ebba HultqvistEksjö Södra IK43.41
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSlägga 6Vilma DambergTurebergs FK41.83
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSpjut 1Ingrid LundkvistBrännans FF42.04
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSpjut 2Amanda OlssonSäffle FIK41.55
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSpjut 3Maria GrenegårdIF Göta Karlstad38.36
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSpjut 4Evelina WikellMölndals AIK37.83
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSpjut 5Malin LundgrenEksjö Södra IK34.59
USM Enskede 3-5/8 2018UF15UngdomSpjut 6Ida ElménIF Kville31.98
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom4x100 m 1Ullevi FK42.75
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom4x100 m 2Täby IS43.04
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom4x100 m 3AIK43.17
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom4x100 m 4Hammarby IF43.70
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom4x100 m 5KFUM Örebro44.08
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom4x100 m 6Malmö AI44.38
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom1000 m stafett 1AIK1:59.73
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom1000 m stafett 2Täby IS2:00.51
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom1000 m stafett 3Mölndals AIK2:01.88
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom1000 m stafett 4Malmö AI2:02.49
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom1000 m stafett 5Spårvägens FK2:03.30
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom1000 m stafett 6Turebergs FK2:04.39
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom3x800 m 1Mölndals AIK5:59.28
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom3x800 m 2Upsala IF6:04.34
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom3x800 m 3Hässelby SK6:05.09
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom3x800 m 4IF Kville6:12.74
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom3x800 m 5Thorengruppen TFC6:13.23
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP17Ungdom3x800 m 6Spårvägens FK6:15.38
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom4x80 m 1Tyresö FK35.16
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom4x80 m 2Upsala IF35.78
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom4x80 m 3Hammarby IF36.33
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom4x80 m 4Bromma IF36.85
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom4x80 m 5IFK Växjö36.91
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom4x80 m 6Turebergs FK36.92
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom3x800 m 1Mölndals AIK6:30.71
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom3x800 m 2Upsala IF6:40.51
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom3x800 m 3Hässelby SK6:45.71
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom3x800 m 4Malmö AI6:47.61
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom3x800 m 5Upsala IF6:48.19
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UP15Ungdom3x800 m 6Hammarby IF6:48.27
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom4x100 m 1Malmö AI46.60
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom4x100 m 2Örgryte IS48.87
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom4x100 m 3Huddinge AIS48.91
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom4x100 m 4AIK49.22
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom4x100 m 5KFUM Örebro49.51
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom4x100 m 6IFK Göteborg49.91
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom1000 m stafett 1Malmö AI2:16.38
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom1000 m stafett 2IK Ymer2:16.87
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom1000 m stafett 3AIK2:19.61
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom1000 m stafett 4Huddinge AIS2:21.20
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom1000 m stafett 5Hässelby SK2:21.40
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom1000 m stafett 6Göteborgs KIK2:24.15
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom3x800 m 1Höörs IS7:08.14
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom3x800 m 2Sävedalens AIK7:15.23
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom3x800 m 3Turebergs FK7:18.35
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom3x800 m 4Mölndals AIK7:28.53
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom3x800 m 5Upsala IF7:48.22
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF17Ungdom3x800 m 6Malmö AI8:22.14
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom4x80 m 1Täby IS39.13
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom4x80 m 2Glanshammars IF39.27
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom4x80 m 3IFK Lund39.77
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom4x80 m 4Täby IS39.87
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom4x80 m 5Hammarby IF39.92
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom4x80 m 6Villstad GIF40.71
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom3x800 m 1Hässelby SK7:06.83
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom3x800 m 2IFK Lidingö7:23.64
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom3x800 m 3Mölndals AIK7:26.60
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom3x800 m 4Upsala IF7:27.69
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom3x800 m 5Göteborgs KIK7:30.41
SM stafett Göteborg 26-27/5 2018UF15Ungdom3x800 m 6Bromma IF7:33.15
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 1Carl af ForsellesHellas FK5.412
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 2Henrik RenzTjalve IF Norrköping4.895
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 3Benjamin TinglöfÄrla IF4.833
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 4Otto NilssonIK Sisu4.661
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 5Melker DracknerLidköpings IS3.679
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP16UngdomSjukamp 1Samuel ErikssonRånäs 4H4.537
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP16UngdomSjukamp 2Robin IsakssonIFK Lidingö3.990
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP16UngdomSjukamp 3Daniel AdolfssonTingbergs AIS3.876
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP16UngdomSjukamp 4Jacob SeitlHabo FIF-043.552
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp 1Oliver EllströmIF Göta Karlstad4.283
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp 2Elias LindHässelby SK4.140
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp 3Arvid WändesjöTyresö FK4.115
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp 4Elliot DuvertTurebergs FK3.841
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp =5Viktor RydåkerÖrbyhus IF3.777
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp =5Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF3.777
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 1Klara RådboHammarby IF3.911
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 2Helena CronstedtMalmö AI3.511
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 3Elvira CarlénIK Lerum FI3.504
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 4Freja AndersdotterMalmö AI3.445
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 5Sandra JonssonÖrgryte IS3.338
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 6Olivia Österling StrömstedtIF Göta Karlstad3.602
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 1Tilde GudmundssonIFK Växjö3.588
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 2Lisa FröbergIFK Lidingö3.393
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 3Ebba ÅhmanIK Ymer3.350
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 4Sophie ReidIK Ymer3.321
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 5Pernilla NorgrenUmedalens IF3.240
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 6Tove LarssonIFK Växjö3.099
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 1Klara FrykholmGlanshammars IF3.493
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 2Clara FalleniusHässelby SK3.409
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 3Moa EhrenbrandStrands IF3.213
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 4Lovisa EwerbladDanderyds SK3.195
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 5Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.185
ISM mångkamp Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 6Julia SvennbladAle FK3.121
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 1Bimo SoenarsoKFUM Örebro6.95
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 2Oliwer DanielssonUllevi FK6.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 3Gabriel GunnarssonIF Göta Karlstad7.14
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 4Paul FörnestigHammarby IF7.20
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 5Imran LerneboAIK7.21
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 6Lucas BolinUllevi FK7.21
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom400 m 1Albert NygrenUpsala IF49.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom400 m 2Johan ClaesonLinköpings GIF50.01
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom400 m 3Gustav GahneAIK51.26
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom400 m 4Rasmus HugossonKFUM Örebro51.56
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 1Omar NuurIFK Växjö3:58.33
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 2Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI3:59.76
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 3Anton AxelssonHässelby SK4:08.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 4Hassan AbdiqadirVästerås FK4:12.38
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 5Elias EngströmSundsvalls FI4:20.77
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 6Benjamin NäslundLK Gränslöst4:21.96
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 1Thomas JonesKyrkhults SK7.86
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 2Carl af ForsellesHellas FK7.93
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 3Benjamin TinglöfÄrla IF8.12
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 4Johan ClaesonLinköpings GIF8.14
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 5Gabriel GunnarssonIF Göta Karlstad8.22
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 6Oliver EricssonUpsala IF8.32
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 1Carl af ForsellesHellas FK1.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 2Oliver EricssonUpsala IF1.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 3Philip RydingIF Kville1.94
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 4Melker ManneUllevi FK1.86
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 5Adam FogelbergHammarby IF1.82
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 6Edgaras CerniauskasBrattås CK1.78
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 1Carl af ForsellesHellas FK4.65
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 2Otto NilssonIK Sisu4.46
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 3Benjamin TinglöfÄrla IF4.36
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 4Oliver EdmanÖrgryte IS4.07
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 5Tobias SolbergHässelby SK3.83
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 6Henrik RenzTjalve IF Norrköping3.83
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 1Carl af ForsellesHellas FK7.03
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 2Oliwer DanielssonUllevi FK7.01
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 3Caleb ConableMalmö AI6.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 4Erik JohanssonUllevi FK6.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 5Henrik RenzTjalve IF Norrköping6.79
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 6Thomas JonesKyrkhults SK6.76
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 1Carl af ForsellesHellas FK14.01
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 2Thomas JonesKyrkhults SK13.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 3Oskar WeidenholmMölndals AIK13.55
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 4Melker ManneUllevi FK13.15
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 5Oliver EricssonUpsala IF12.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 6Teodor SobczykHovslätts IK12.80
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 1Arvid Mägi TheorinIF Kville18.01
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 2Danijel MilenkovicFIF Gnistan17.43
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 3Erik BengtssonMalmö AI16.00
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 4Victor WisénUpsala IF15.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 5Johannes LiliusHuddinge AIS15.67
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 6Rasmus HellbergPiteå IF12.70
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 1Danijel MilenkovicFIF Gnistan21.36
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 2Victor WisénUpsala IF19.51
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 3William LanndalenIF Kville18.13
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 4Arvid Mägi TheorinIF Kville17.46
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 5Johannes LiliusHuddinge AIS16.95
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 6Rasmus HellbergPiteå IF16.00
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 1Kajsa KjellergrenIFK Halmstad7.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 2Julia WennerstenIK Ymer7.71
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 3Wilma RosenquistMalmö AI7.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 4Fanny JanssonIFK Sunne7.78
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 5Filippa SivnertÖresund FK7.82
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 6Sarah KarlssonHuddinge AIS7.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom400 m 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK56.24
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom400 m 2Gaël De ConinckSävedalens AIK56.39
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom400 m 3Lovisa BivstedtHässelby SK57.29
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom400 m 4Lovisa SkoglundHöörs IS57.29
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 1Vera SjöbergAIK4:37.55
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 2Lovisa BivstedtHässelby SK4:37.56
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 3Ellinor AurellÄngelholms IF4:39.52
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 4Amanda IvehammarLinköpings GIF4:42.46
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 5Elsa WalleniusVästerås FK4:45.96
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 1Maja MaunsbachIFK Lund8.69
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 2Klara RådboHammarby IF8.70
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 3Freja AndersdotterMalmö AI8.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 4Julia WennerstenIK Ymer8.75
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 5Shila FathliHässelby SK8.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 6Jelena BodénSkellefteå AIK9.09
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd 1Ellen WhiteIFK Lund1.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd 2Lovisa LindholmLinköpings GIF1.68
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd 3Klara RådboHammarby IF1.64
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd =4Helena CronstedtMalmö AI1.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd =4Mea GedinMalmö AI1.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd 6Elvira CarlénIK Lerum FI1.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav 1Alva SundinTäby IS3.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav 2Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav 3Sandra AlveroHabo FIF-043.75
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav =4Tilda KapellHammarby IF3.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav =4Freja AndersdotterMalmö AI3.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav 6Maria LindholmLinköpings GIF3.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 1Klara RådboHammarby IF5.66
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 2Freja AndersdotterMalmö AI5.65
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 3Agnes EkmanAIK5.57
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 4Sandra JonssonÖrgryte IS5.32
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 5Olivia Österling StrömstedtIF Göta Karlstad5.28
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 6Emily CapobiancoKFUM Örebro5.26
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 1Cornelia NilssonSkellefteå AIK11.35
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 2Nike ThannerÖrgryte IS11.32
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 3Hanna JohanssonKA 2 IF11.27
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 4Filippa SöderströmGöteborgs KIK11.07
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 5Vera VikdahlIFK Växjö10.99
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 6Hanna FalckKA 2 IF10.78
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 1Klara RådboHammarby IF14.02
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 2Tilde JohanssonFalkenbergs IK13.25
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 3Felicia LejrosDjurmo Sifferbo IF12.94
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 4Anna GötbergVästerås FK12.70
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 5Amanda Finney NilssonTäby IS12.28
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 6Emilia MalmehedLinköpings GIF12.09
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 1Anna GötbergVästerås FK17.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 2Emma PalmgrenNyköpings BIS17.87
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 3Molly BrobackSävedalens AIK14.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 4Linnea WesterbergF Bålsta IK14.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 5Moa LaurilaKFUM Arvika14.87
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 6Maja PerssonSK Bore13.98
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 1Zion ErikssonTäby IS6.96
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 2Emil JohanssonTurebergs FK7.09
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 3Milo WahlgrenAIK7.16
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 4Richie LeongUllevi FK7.21
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 5Oskar BengtssonIF Udd7.33
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 6Simon AvramssonIK Ymer7.40
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK50.69
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 2Adam LandénIFK Helsingborg51.08
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 3Gustav HarningUnunge IF51.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 4Frans IngelstamUpsala IF52.93
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 5Linus SimmerleinHuddinge AIS53.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 6Andreas JönssonMalmö AI53.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 1Wilhelm BergentzThorengruppen TFC4:26.10
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 2Michael RosenqvistMölndals AIK4:26.18
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 3Julius MördrupIFK Lidingö4:26.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 4Sharmarke AhmedHälle IF4:26.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 5Nils BredinHälle IF4:27.05
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 6Noha OlssonThorengruppen TFC4:33.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS8.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 2Ludvig AllTäby IS8.42
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 3Edvin MånssonIFK Växjö8.45
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 4Emil JohanssonTurebergs FK8.48
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 5Marcus BlixtMölndals AIK8.49
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 6Fred ÖsterblomTäby IS8.54
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS1.92
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 2Vilmer ElovssonMölndals AIK1.90
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 3Nattaphon MuanngoenGefle IF1.88
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 4Erik DahlbergTurebergs FK1.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 5Erik BohmanIK Lerum FI1.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 6Fredrik GrundIF Kville1.77
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 1Emil CarlssonIFK Växjö4.40
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 2Samuel ErikssonRånäs 4H3.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 3Peter SvenssonIF Rigor3.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 4Erik DahlbergTurebergs FK3.46
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 5Joel AnderssonKvarnsvedens GoIF3.32
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 6Malte RosvallSävedalens AIK3.24
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 1Vilmer ElovssonMölndals AIK6.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 2Simon PlesseUpsala IF6.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 3Robin IsakssonIFK Lidingö6.29
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 4Ludvig AllTäby IS6.22
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 5Jacob SeitlHabo FIF-046.19
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 6Fredrik GrundIF Kville6.11
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 1William FriskÖrgryte IS13.22
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 2Gustav TartuIF Kville12.99
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 3Ludvig AllTäby IS12.70
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 4Lukas EdqvistÖrgryte IS12.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 5Jesper NordströmIF Kville12.38
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 6Emil CarlssonIFK Växjö12.28
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 1Måns RoosMölndals AIK15.40
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 2Andreas HenrikssonIFK Lund15.07
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 3Leo JanénIFK Växjö14.94
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 4Karl LudvikTurebergs FK14.45
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 5Fredrik GrundIF Kville13.47
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 6Leo Frid GöranssonSävedalens AIK13.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 1Andreas HenrikssonIFK Lund20.63
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 2Karl LudvikTurebergs FK18.65
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 3Alfons HaalsVästerås FK18.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 4Victor SahlinSLK Oxelösund15.25
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 5Gustav AnderssonIFK Lidingö10.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 1Viktor WallTyresö FK7.17
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 2Linus JohanssonIK Wilske7.19
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 3Arvid WändesjöTyresö FK7.21
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 4Elias WennolfIFK Lund7.29
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 5Hannes EgonssonIFK Växjö7.41
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 6Sebastian ErikssonAlunda SK7.41
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 1Viktor WallTyresö FK22.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 2Hannes EgonssonIFK Växjö23.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 3Sebastian ErikssonAlunda SK23.68
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 4Elias WennolfIFK Lund23.89
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 5Moltas StrömbergIFK Växjö23.97
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 6Niklas WallTyresö FK24.20
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK2:33.02
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 2Viktor FriskHuddinge AIS2:34.19
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 3Victor BjörkIFK Lidingö2:39.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 4Simon WikellMölndals AIK2:44.12
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 5Henrik FranzénThorengruppen TFC2:47.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 6Tadesse JohanssonAIK2:48.46
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 1Arvid WändesjöTyresö FK8.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 2Elias LindHässelby SK8.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 3Markus MobergHammarby IF8.61
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad8.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 5Hannes EgonssonIFK Växjö8.68
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 6David ThidTyresö FK8.85
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 1Fabian SteeneIF Kville1.94
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 2Elliot DuvertTurebergs FK1.92
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 3Agustin HilmerssonIK Orient1.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 4Jacob ThelanderLjungby FIK1.74
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 5Vilmer VännmanIFK Umeå1.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd =6Rikard Throgen-HedinSK Bore1.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd =6Filip AasaHabo FIF-041.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd =6Anton SällHuddinge AIS1.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd =6Vincent ArousellHässelby SK1.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav 1Sten HagströmÖrgryte IS3.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav 2William NestorLinköpings GIF3.49
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav 3Malte Fuchs EdbergBromma IF3.43
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav =4Maximilian LennartssonFIF Gnistan3.34
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav =4Teodor BorgiusHammarby IF3.34
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav 6Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF3.34
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 1Niklas WallTyresö FK6.37
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 2David UlsteinMölndals AIK6.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 3Arvid WändesjöTyresö FK6.25
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 4Viktor WallTyresö FK6.11
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad6.03
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 6Viktor RydåkerÖrbyhus IF5.98
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 1David ThidTyresö FK12.86
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 2Elias LindHässelby SK12.86
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 3Arvid WändesjöTyresö FK12.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad12.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 5Niklas WallTyresö FK12.58
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 6Victor HeringUllevi FK12.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 1Jesper AhlinTurebergs FK17.93
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 2Elias LindHässelby SK14.63
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 3Viktor WallTyresö FK13.48
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 4Pontus LindellUpsala IF13.37
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 5Teo PaganusTurebergs FK13.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 6Viktor RydåkerÖrbyhus IF13.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 1Leo BystedtVästerås FK18.02
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 2Jesper AhlinTurebergs FK16.80
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 3Pontus LindellUpsala IF16.44
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 4Alexander LindefalkHammarby IF15.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 5Teodor LundvallBollnäs FIK15.13
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 6Albin SilénStrands IF14.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 1Nikki AnderbergMalmö AI7.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 2Ella HagmanHuddinge AIS7.83
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 3Selma JönssonÅhus FIK7.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 4Ebba GustafssonMölndals AIK7.94
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 5Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK7.95
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 6Olivia StridhMalmö AI7.99
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 1Selma JönssonÅhus FIK58.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 2Ebba ÅhmanIK Ymer59.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 3Maja JönssonHöörs IS59.21
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 4Klara FrihÅsbro GoIF59.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 5Emilia RydensjöEskilstuna FI60.11
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 6Elisabeth HvalgrenIFK Lidingö60.52
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 1Ebba WahlbergIK Ymer4:51.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 2Malin JonsonMölndals AIK4:55.17
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 3Alma FreijIK Sisu4:58.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 4Johanna MickelsEskilstuna FI5:02.47
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 5Astou SeneTullinge FI5:05.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 6Klara YgebyUpsala IF5:06.03
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 1Olivia StridhMalmö AI8.69
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 2Ella HagmanHuddinge AIS8.73
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 3Cindy DarrellUllevi FK8.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 4Gabriella LindströmFalu IK8.88
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 5Ebba ÅhmanIK Ymer8.89
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 6Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping9.20
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 1Tilde GudmundssonIFK Växjö1.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 2Pernilla NorgrenUmedalens IF1.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 3Lovisa Nilsson EdinMölndals AIK1.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 4Tiffanie MagnussonUpsala IF1.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 5Sophie ReidIK Ymer1.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 6Lisa HolmbergLidköpings IS1.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 1Hilma HindsbergKvarnsvedens GoIF3.38
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 2Matilda HonethIFK Växjö3.28
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 3Tilda FischerHabo FIF-043.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 4Clara BillingTurebergs FK2.98
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 5Frida ThornanderUpsala IF2.98
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 6Celina JohannsenMalmö AI2.78
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 1Nikki AnderbergMalmö AI5.68
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 2Maja ÅskagRåby-Rekarne FI5.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 3Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 4Ida PerssonIK Ymer5.54
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 5Tilde GudmundssonIFK Växjö5.33
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 6Molly FreemanHammarby IF5.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI12.70
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 2Tilde GudmundssonIFK Växjö12.03
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 3Emilia SjöstrandAIK11.63
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 4Maja PetterssonFIF Gnistan11.25
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 5Wendela Yhlen GrafUllevi FK10.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 6Bilge KayaHellas FK10.74
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 1Victoria QuainooMalmö AI14.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 2Sophie ReidIK Ymer13.95
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 3Hillevi CarlssonFalu IK13.47
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 4Amanda FridbergIF Göta Karlstad13.19
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 5Hannah HildingTyresö FK12.81
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 6Jenny JonssonLidköpings IS12.70
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 1Hillevi CarlssonFalu IK17.95
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 2Amanda FridbergIF Göta Karlstad17.34
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 3Victoria QuainooMalmö AI17.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 4Maja ÅkerblomVästerås FK15.31
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 5Sofia BomanHässelby SK15.30
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 6Lina ArousellIggesunds SK14.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 1Katharina GråmanTyresö FK7.68
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 2Frida HjorthSäters IF7.79
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 3Wilma SvensonOskarshamns SK7.85
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 4Famke PerssonIFK Lund7.96
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 5Meja LindbergÖstersunds GIF8.02
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 6Hanna KarlssonIF Göta Karlstad8.05
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 1Wilma SvensonOskarshamns SK25.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 2Sandra ÅbergGöteborgs KIK26.20
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 3Famke PerssonIFK Lund26.21
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 4Annie NorströmAlunda SK26.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 5Felicia Nordahl VieiraGöteborgs KIK26.91
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 1Olivia BrunbäckSävedalens AIK2:58.28
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 2Sandra ÅbergGöteborgs KIK3:00.80
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 3Tilda KnauerHälle IF3:02.93
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 4Alva Malmsten NilssonIF Skade3:04.50
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 5Juni RuglandKalmar SK3:05.09
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 6My RundgrenLuleå FI3:06.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 1Katharina GråmanTyresö FK8.91
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 2Hanna KarlssonIF Göta Karlstad9.00
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 3Chanelle LindvallMalmö AI9.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 4Clara FalleniusHässelby SK9.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 5Felicia Nordahl VieiraGöteborgs KIK9.29
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 6Tilda KihlströmVarbergs GIF9.33
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd 1Klara FrykholmGlanshammars IF1.67
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd 2Alma UhlinFalu IK1.65
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd 3Clara FalleniusHässelby SK1.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd =4Edda FlinkUpsala IF1.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd =4Linn AnderssonTjalve IF Norrköping1.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd 6Agnes NormanHässleholms AIS1.59
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 1Rebecka KrüegerMalmö AI3.90
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 2Milla EkstrandKA 2 IF2.94
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 3Lova NilssonIFK Växjö2.89
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 4Maja ThodeniusMälarhöjdens IK2.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 5Frida AnderssonKA 2 IF2.78
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 6Emelie BeckmanHässelby SK2.78
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 1Elin PetterssonIFK Göteborg5.53
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 2Frida HjorthSäters IF5.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 3Klara FrykholmGlanshammars IF5.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 4Clara FalleniusHässelby SK5.45
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 5Engla Grafström AnderssonSundsvalls FI5.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 6Moa ÖrevikVisby IF Gute5.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 1Katharina GråmanTyresö FK11.47
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 2Julia SvennbladAle FK11.02
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 3Anna ConstantinescuGöteborgs KIK10.91
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 4Elvira JonssonVästerås FK10.91
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 5Frida AnderssonKA 2 IF10.80
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 6Caroline GraveleyHässelby SK10.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 1Julia ScharnellEslövs AI12.93
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 2Thea LöfmanIFK Lund12.81
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 3Amanda PetterssonIFK Växjö12.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 4Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI11.88
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 5Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF11.79
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 6Emilia NeuhausIFK Växjö11.74
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 1Isabella WiklundVästerås FK15.29
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 2Molly SkuggeTurebergs FK14.72
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 3Thea LöfmanIFK Lund14.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 4Johanna EmanuelssonVillstad GIF13.90
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 5Nina BjerklidenUpsala IF13.59
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 6Sarah BrackenHuddinge AIS13.45