Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2018, Ungdom
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Malmö AI29.7520414.250.258.52.75
2Hammarby IF21.38122.516.252.380.25
3Tyresö FK21.251815.50.55.25
4Hellas FK20.257200.25
IFK Växjö20.25193.5142.756.752.25
6Hässelby SK18.311735.55.060.54.25
7Upsala IF17.881511.521.751.51.13
8IFK Lund15.510731.54
9Turebergs FK14.75147.255.50.751.25
10Örgryte IS14.2591.5561.75
11Mölndals AIK13.51126.523
Västerås FK13.591.5611.750.752.5
IF Kville13.51092.751.75
14Ullevi FK12.510100.750.251.5
15IF Göta Karlstad12.251331.53.7522
16IK Ymer121140.257.75
17AIK10.75735.510.251
18Linköpings GIF10.257451.25
19Täby IS9.574.55
20FIF Gnistan7.38460.630.75
21Huddinge AIS7.06920.50.51.312.50.25
22Sävedalens AIK6.7554.50.51.75
23Kyrkhults SK6.536.5
24IFK Lidingö6.2573.7511.5
25Falkenbergs IK626
Ärla IF636
Göteborgs KIK661.54.5
28Tjalve IF Norrköping5.88641.250.63
29KFUM Örebro5.5350.5
30IK Sisu5341
31KA 2 IF4.7552.52.25
Falu IK4.7543.51.25
33Glanshammars IF4.534.5
34Habo FIF-044.31521.250.061
35Skellefteå AIK424
36Eskilstuna FI3.7532.51.25
IFK Helsingborg3.7522.51.25
Råby-Rekarne FI3.75330.75
39IFK Halmstad3.513.5
40Kvarnsvedens GoIF3.3850.50.631.750.5
41IK Lerum FI332.50.5
Rånäs 4H323
43Oskarshamns SK2.7522.75
Åhus FIK2.7522.75
45Höörs IS2.521.51
Säters IF2.522.5
Thorengruppen TFC2.5320.5
Nyköpings BIS2.512.5
49Hälle IF2.2531.251
Bollnäs FIK2.2522.25
51Djurmo Sifferbo IF212
Ängelholms IF212
Alunda SK231.250.75
54IFK Göteborg1.7511.75
Umedalens IF1.7521.75
Eslövs AI1.7511.75
57F Bålsta IK1.511.5
Ale FK1.521.5
IFK Sunne1.511.5
Sundsvalls FI1.5210.5
Lidköpings IS1.5310.5
62Strands IF1.2520.251
IK Wilske1.2511.25
Mälarhöjdens IK1.2520.50.75
65Öresund FK111
Piteå IF121
KFUM Arvika111
IF Rigor111
Ununge IF111
Gefle IF111
Bromma IF111
Tingbergs AIS111
IK Orient111
74Örbyhus IF0.8830.88
75IF Skade0.7510.75
Villstads GIF0.7510.75
Danderyds SK0.7510.75
Ljungby FIK0.7510.75
Åsbro GoIF0.7510.75
SLK Oxelösund0.7510.75
81SK Bore0.5620.50.06
82Östersunds GIF0.510.5
LK Gränslöst0.510.5
Hovslätts IK0.510.5
Brattås CK0.510.5
Kalmar SK0.510.5
IFK Umeå0.510.5
Tullinge FI0.510.5
IF Udd0.510.5
90Varbergs GIF0.2510.25
Luleå FI0.2510.25
Hässleholms AIS0.2510.25
Iggesunds SK0.2510.25
Visby IF Gute0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 1Carl af ForsellesHellas FK5.412
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 2Henrik RenzTjalve IF Norrköping4.895
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 3Benjamin TinglöfÄrla IF4.833
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 4Otto NilssonIK Sisu4.661
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP17UngdomSjukamp 5Melker DracknerLidköpings IS3.679
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP16UngdomSjukamp 1Samuel ErikssonRånäs 4H4.537
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP16UngdomSjukamp 2Robin IsakssonIFK Lidingö3.990
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP16UngdomSjukamp 3Daniel AdolfssonTingbergs AIS3.876
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP16UngdomSjukamp 4Jacob SeitlHabo FIF-043.552
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp 1Oliver EllströmIF Göta Karlstad4.283
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp 2Elias LindHässelby SK4.140
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp 3Arvid WändesjöTyresö FK4.115
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp 4Elliot DuvertTurebergs FK3.841
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp =5Viktor RydåkerÖrbyhus IF3.777
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IP15UngdomSjukamp =5Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF3.777
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 1Klara RådboHammarby IF3.911
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 2Helena CronstedtMalmö AI3.511
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 3Elvira CarlénIK Lerum FI3.504
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 4Freja AndersdotterMalmö AI3.445
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 5Sandra JonssonÖrgryte IS3.338
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF17UngdomFemkamp 6Olivia Österling StrömstedtIF Göta Karlstad3.602
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 1Tilde GudmundssonIFK Växjö3.588
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 2Lisa FröbergIFK Lidingö3.393
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 3Ebba ÅhmanIK Ymer3.350
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 4Sophie ReidIK Ymer3.321
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 5Pernilla NorgrenUmedalens IF3.240
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF16UngdomFemkamp 6Tove LarssonIFK Växjö3.099
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 1Klara FrykholmGlanshammars IF3.493
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 2Clara FalleniusHässelby SK3.409
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 3Moa EhrenbrandStrands IF3.213
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 4Lovisa EwerbladDanderyds SK3.195
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 5Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.185
Mångkamps-SM inomhus Norrköping 10-11/2 2018IF15UngdomFemkamp 6Julia SvennbladAle FK3.121
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 1Bimo SoenarsoKFUM Örebro6.95
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 2Oliwer DanielssonUllevi FK6.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 3Gabriel GunnarssonIF Göta Karlstad7.14
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 4Paul FörnestigHammarby IF7.20
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 5Imran LerneboAIK7.21
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m 6Lucas BolinUllevi FK7.21
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom400 m 1Albert NygrenUpsala IF49.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom400 m 2Johan ClaesonLinköpings GIF50.01
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom400 m 3Gustav GahneAIK51.26
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom400 m 4Rasmus HugossonKFUM Örebro51.56
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 1Omar NuurIFK Växjö3:58.33
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 2Emil Magnell MillánEskilstuna FI3:59.76
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 3Anton AxelssonHässelby SK4:08.97
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 4Hassan AbdiqadirVästerås FK4:12.38
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 5Elias EngströmSundsvalls FI4:20.77
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom1500 m 6Benjamin NäslundLK Gränslöst4:21.96
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 1Thomas JonesKyrkhults SK7.86
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 2Carl af ForsellesHellas FK7.93
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 3Benjamin TinglöfÄrla IF8.12
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 4Johan ClaesonLinköpings GIF8.14
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 5Gabriel GunnarssonIF Göta Karlstad8.22
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17Ungdom60 m häck 6Oliver EricssonUpsala IF8.32
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 1Carl af ForsellesHellas FK1.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 2Oliver EricssonUpsala IF1.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 3Philip RydingIF Kville1.94
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 4Melker ManneUllevi FK1.86
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 5Adam FogelbergHammarby IF1.82
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomHöjd 6Edgaras CerniauskasBrattås CK1.78
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 1Carl af ForsellesHellas FK4.65
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 2Otto NilssonIK Sisu4.46
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 3Benjamin TinglöfÄrla IF4.36
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 4Oliver EdmanÖrgryte IS4.07
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 5Tobias SolbergHässelby SK3.83
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomStav 6Henrik RenzTjalve IF Norrköping3.83
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 1Carl af ForsellesHellas FK7.03
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 2Oliwer DanielssonUllevi FK7.01
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 3Caleb ConableMalmö AI6.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 4Erik JohanssonUllevi FK6.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 5Henrik RenzTjalve IF Norrköping6.79
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomLängd 6Thomas JonesKyrkhults SK6.76
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 1Carl af ForsellesHellas FK14.01
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 2Thomas JonesKyrkhults SK13.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 3Oskar WeidenholmMölndals AIK13.55
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 4Melker ManneUllevi FK13.15
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 5Oliver EricssonUpsala IF12.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomTresteg 6Teodor SobczykHovslätts IK12.80
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 1Arvid Mägi TheorinIF Kville18.01
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 2Danijel MilenkovicFIF Gnistan17.43
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 3Erik BengtssonMalmö AI16.00
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 4Victor WisénUpsala IF15.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 5Johannes LiliusHuddinge AIS15.67
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomKula 6Rasmus HellbergPiteå IF12.70
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 1Danijel MilenkovicFIF Gnistan21.36
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 2Victor WisénUpsala IF19.51
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 3William LanndalenIF Kville18.13
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 4Arvid Mägi TheorinIF Kville17.46
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 5Johannes LiliusHuddinge AIS16.95
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IP17UngdomVikt 6Rasmus HellbergPiteå IF16.00
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 1Kajsa KjellergrenIFK Halmstad7.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 2Julia WennerstenIK Ymer7.71
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 3Wilma RosenquistMalmö AI7.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 4Fanny JanssonIFK Sunne7.78
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 5Filippa SivnertÖresund FK7.82
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m 6Sarah KarlssonHuddinge AIS7.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom400 m 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK56.24
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom400 m 2Gaël De ConinckSävedalens AIK56.39
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom400 m 3Lovisa BivstedtHässelby SK57.29
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom400 m 4Lovisa SkoglundHöörs IS57.29
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 1Vera SjöbergAIK4:37.55
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 2Lovisa BivstedtHässelby SK4:37.56
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 3Ellinor AurellÄngelholms IF4:39.52
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 4Amanda IvehammarLinköpings GIF4:42.46
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom1500 m 5Elsa WalleniusVästerås FK4:45.96
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 1Maja MaunsbachIFK Lund8.69
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 2Klara RådboHammarby IF8.70
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 3Freja AndersdotterMalmö AI8.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 4Julia WennerstenIK Ymer8.75
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 5Shila FathliHässelby SK8.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17Ungdom60 m häck 6Jelena BodénSkellefteå AIK9.09
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd 1Ellen WhiteIFK Lund1.72
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd 2Lovisa LindholmLinköpings GIF1.68
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd 3Klara RådboHammarby IF1.64
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd =4Helena CronstedtMalmö AI1.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd =4Mea GedinMalmö AI1.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomHöjd 6Elvira CarlénIK Lerum FI1.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav 1Alva SundinTäby IS3.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav 2Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.90
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav 3Sandra AlveroHabo FIF-043.75
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav =4Tilda KapellHammarby IF3.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav =4Freja AndersdotterMalmö AI3.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomStav 6Maria LindholmLinköpings GIF3.61
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 1Klara RådboHammarby IF5.66
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 2Freja AndersdotterMalmö AI5.65
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 3Agnes EkmanAIK5.57
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 4Sandra JonssonÖrgryte IS5.32
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 5Olivia Österling StrömstedtIF Göta Karlstad5.28
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomLängd 6Emily CapobiancoKFUM Örebro5.26
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 1Cornelia NilssonSkellefteå AIK11.35
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 2Nike ThannerÖrgryte IS11.32
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 3Hanna JohanssonKA 2 IF11.27
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 4Filippa SöderströmGöteborgs KIK11.07
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 5Vera VikdahlIFK Växjö10.99
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomTresteg 6Hanna FalckKA 2 IF10.78
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 1Klara RådboHammarby IF14.02
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 2Tilde JohanssonFalkenbergs IK13.25
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 3Felicia LejrosDjurmo Sifferbo IF12.94
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 4Anna GötbergVästerås FK12.70
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 5Amanda Finney NilssonTäby IS12.28
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomKula 6Emilia MalmehedLinköpings GIF12.09
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 1Anna GötbergVästerås FK17.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 2Emma PalmgrenNyköpings BIS17.87
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 3Molly BrobackSävedalens AIK14.98
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 4Linnea WesterbergF Bålsta IK14.88
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 5Moa LaurilaKFUM Arvika14.87
IJSM-IUSM17 Uppsala 24-25/2 2018IF17UngdomVikt 6Maja PerssonSK Bore13.98
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 1Zion ErikssonTäby IS6.96
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 2Emil JohanssonTurebergs FK7.09
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 3Milo WahlgrenAIK7.16
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 4Richie LeongUllevi FK7.21
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 5Oskar BengtssonIF Udd7.33
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m 6Simon AvramssonIK Ymer7.40
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK50.69
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 2Adam LandénIFK Helsingborg51.08
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 3Gustav HarningUnunge IF51.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 4Frans IngelstamUpsala IF52.93
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 5Linus SimmerleinHuddinge AIS53.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom400 m 6Andreas JönssonMalmö AI53.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 1Wilhelm BergentzThorengruppen TFC4:26.10
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 2Michael RosenqvistMölndals AIK4:26.18
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 3Julius MördrupIFK Lidingö4:26.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 4Sharmarke AhmedHälle IF4:26.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 5Nils BredinHälle IF4:27.05
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom1500 m 6Noha OlssonThorengruppen TFC4:33.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS8.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 2Ludvig AllTäby IS8.42
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 3Edvin MånssonIFK Växjö8.45
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 4Emil JohanssonTurebergs FK8.48
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 5Marcus BlixtMölndals AIK8.49
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16Ungdom60 m häck 6Fred ÖsterblomTäby IS8.54
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS1.92
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 2Vilmer ElovssonMölndals AIK1.90
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 3Nattaphon MuanngoenGefle IF1.88
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 4Erik DahlbergTurebergs FK1.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 5Erik BohmanIK Lerum FI1.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomHöjd 6Fredrik GrundIF Kville1.77
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 1Emil CarlssonIFK Växjö4.40
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 2Samuel ErikssonRånäs 4H3.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 3Peter SvenssonIF Rigor3.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 4Erik DahlbergTurebergs FK3.46
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 5Joel AnderssonKvarnsvedens GoIF3.32
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomStav 6Malte RosvallSävedalens AIK3.24
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 1Vilmer ElovssonMölndals AIK6.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 2Simon PlesseUpsala IF6.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 3Robin IsakssonIFK Lidingö6.29
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 4Ludvig AllTäby IS6.22
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 5Jacob SeitlHabo FIF-046.19
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomLängd 6Fredrik GrundIF Kville6.11
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 1William FriskÖrgryte IS13.22
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 2Gustav TartuIF Kville12.99
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 3Ludvig AllTäby IS12.70
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 4Lukas EdqvistÖrgryte IS12.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 5Jesper NordströmIF Kville12.38
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomTresteg 6Emil CarlssonIFK Växjö12.28
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 1Måns RoosMölndals AIK15.40
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 2Andreas HenrikssonIFK Lund15.07
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 3Leo JanénIFK Växjö14.94
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 4Karl LudvikTurebergs FK14.45
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 5Fredrik GrundIF Kville13.47
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomKula 6Leo Frid GöranssonSävedalens AIK13.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 1Andreas HenrikssonIFK Lund20.63
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 2Karl LudvikTurebergs FK18.65
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 3Alfons HaalsVästerås FK18.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 4Victor SahlinSLK Oxelösund15.25
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP16UngdomVikt 5Gustav AnderssonIFK Lidingö10.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 1Viktor WallTyresö FK7.17
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 2Linus JohanssonIK Wilske7.19
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 3Arvid WändesjöTyresö FK7.21
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 4Elias WennolfIFK Lund7.29
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 5Hannes EgonssonIFK Växjö7.41
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m 6Sebastian ErikssonAlunda SK7.41
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 1Viktor WallTyresö FK22.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 2Hannes EgonssonIFK Växjö23.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 3Sebastian ErikssonAlunda SK23.68
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 4Elias WennolfIFK Lund23.89
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 5Moltas StrömbergIFK Växjö23.97
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom200 m 6Niklas WallTyresö FK24.20
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK2:33.02
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 2Viktor FriskHuddinge AIS2:34.19
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 3Victor BjörkIFK Lidingö2:39.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 4Simon WikellMölndals AIK2:44.12
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 5Henrik FranzénThorengruppen TFC2:47.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom1000 m 6Tadesse JohanssonAIK2:48.46
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 1Arvid WändesjöTyresö FK8.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 2Elias LindHässelby SK8.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 3Markus MobergHammarby IF8.61
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad8.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 5Hannes EgonssonIFK Växjö8.68
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15Ungdom60 m häck 6David ThidTyresö FK8.85
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 1Fabian SteeneIF Kville1.94
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 2Elliot DuvertTurebergs FK1.92
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 3Agustin HilmerssonIK Orient1.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 4Jacob ThelanderLjungby FIK1.74
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd 5Vilmer VännmanIFK Umeå1.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd =6Rikard Throgen-HedinSK Bore1.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd =6Filip AasaHabo FIF-041.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd =6Anton SällHuddinge AIS1.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomHöjd =6Vincent ArousellHässelby SK1.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav 1Sten HagströmÖrgryte IS3.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav 2William NestorLinköpings GIF3.49
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav 3Malte Fuchs EdbergBromma IF3.43
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav =4Maximilian LennartssonFIF Gnistan3.34
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav =4Teodor BorgiusHammarby IF3.34
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomStav 6Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF3.34
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 1Niklas WallTyresö FK6.37
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 2David UlsteinMölndals AIK6.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 3Arvid WändesjöTyresö FK6.25
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 4Viktor WallTyresö FK6.11
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad6.03
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomLängd 6Viktor RydåkerÖrbyhus IF5.98
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 1David ThidTyresö FK12.86
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 2Elias LindHässelby SK12.86
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 3Arvid WändesjöTyresö FK12.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad12.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 5Niklas WallTyresö FK12.58
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomTresteg 6Victor HeringUllevi FK12.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 1Jesper AhlinTurebergs FK17.93
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 2Elias LindHässelby SK14.63
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 3Viktor WallTyresö FK13.48
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 4Pontus LindellUpsala IF13.37
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 5Teo PaganusTurebergs FK13.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomKula 6Viktor RydåkerÖrbyhus IF13.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 1Leo BystedtVästerås FK18.02
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 2Jesper AhlinTurebergs FK16.80
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 3Pontus LindellUpsala IF16.44
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 4Alexander LindefalkHammarby IF15.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 5Teodor LundvallBollnäs FIK15.13
IUSM Växjö 3-4/3 2018IP15UngdomVikt 6Albin SilénStrands IF14.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 1Nikki AnderbergMalmö AI7.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 2Ella HagmanHuddinge AIS7.83
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 3Selma JönssonÅhus FIK7.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 4Ebba GustafssonMölndals AIK7.94
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 5Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK7.95
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m 6Olivia StridhMalmö AI7.99
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 1Selma JönssonÅhus FIK58.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 2Ebba ÅhmanIK Ymer59.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 3Maja JönssonHöörs IS59.21
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 4Klara FrihÅsbro GoIF59.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 5Emilia RydensjöEskilstuna FI60.11
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom400 m 6Elisabeth HvalgrenIFK Lidingö60.52
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 1Ebba WahlbergIK Ymer4:51.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 2Malin JonsonMölndals AIK4:55.17
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 3Alma FreijIK Sisu4:58.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 4Johanna MickelsEskilstuna FI5:02.47
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 5Astou SeneTullinge FI5:05.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom1500 m 6Klara YgebyUpsala IF5:06.03
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 1Olivia StridhMalmö AI8.69
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 2Ella HagmanHuddinge AIS8.73
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 3Cindy DarrellUllevi FK8.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 4Gabriella LindströmFalu IK8.88
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 5Ebba ÅhmanIK Ymer8.89
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16Ungdom60 m häck 6Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping9.20
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 1Tilde GudmundssonIFK Växjö1.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 2Pernilla NorgrenUmedalens IF1.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 3Lovisa Nilsson EdinMölndals AIK1.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 4Tiffanie MagnussonUpsala IF1.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 5Sophie ReidIK Ymer1.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomHöjd 6Lisa HolmbergLidköpings IS1.57
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 1Hilma HindsbergKvarnsvedens GoIF3.38
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 2Matilda HonethIFK Växjö3.28
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 3Tilda FischerHabo FIF-043.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 4Clara BillingTurebergs FK2.98
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 5Frida ThornanderUpsala IF2.98
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomStav 6Celina JohannsenMalmö AI2.78
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 1Nikki AnderbergMalmö AI5.68
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 2Maja ÅskagRåby-Rekarne FI5.64
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 3Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.60
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 4Ida PerssonIK Ymer5.54
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 5Tilde GudmundssonIFK Växjö5.33
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomLängd 6Molly FreemanHammarby IF5.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI12.70
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 2Tilde GudmundssonIFK Växjö12.03
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 3Emilia SjöstrandAIK11.63
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 4Maja PetterssonFIF Gnistan11.25
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 5Wendela Ylen GrafUllevi FK10.82
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomTresteg 6Bilge KayaHellas FK10.74
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 1Victoria QuainooMalmö AI14.66
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 2Sophie ReidIK Ymer13.95
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 3Hillevi CarlssonFalu IK13.47
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 4Amanda FridbergIF Göta Karlstad13.19
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 5Hannah HildingTyresö FK12.81
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomKula 6Jenny JonssonLidköpings IS12.70
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 1Hillevi CarlssonFalu IK17.95
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 2Amanda FridbergIF Göta Karlstad17.34
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 3Victoria QuainooMalmö AI17.23
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 4Maja ÅkerblomVästerås FK15.31
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 5Sofia BomanHässelby SK15.30
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF16UngdomVikt 6Lina ArousellIggesunds SK14.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 1Katharina GråmanTyresö FK7.68
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 2Frida HjorthSäters IF7.79
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 3Wilma SvensonOskarshamns SK7.85
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 4Famke PerssonIFK Lund7.96
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 5Meja LindbergÖstersunds GIF8.02
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m 6Hanna KarlssonIF Göta Karlstad8.05
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 1Wilma SvensonOskarshamns SK25.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 2Sandra ÅbergGöteborgs KIK26.20
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 3Famke PerssonIFK Lund26.21
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 4Annie NorströmAlunda SK26.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom200 m 5Felicia Nordahl VieiraGöteborgs KIK26.91
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 1Olivia BrunbäckSävedalens AIK2:58.28
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 2Sandra ÅbergGöteborgs KIK3:00.80
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 3Tilda KnauerHälle IF3:02.93
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 4Alva Malmsten NilssonIF Skade3:04.50
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 5Juni RuglandKalmar SK3:05.09
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom1000 m 6My RundgrenLuleå FI3:06.26
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 1Katharina GråmanTyresö FK8.91
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 2Hanna KarlssonIF Göta Karlstad9.00
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 3Chanelle LindvallMalmö AI9.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 4Clara FalleniusHässelby SK9.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 5Felicia Nordahl VieiraGöteborgs KIK9.29
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15Ungdom60 m häck 6Tilda KihlströmVarbergs GIF9.33
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd 1Klara FrykholmGlanshammars IF1.67
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd 2Alma UhlinFalu IK1.65
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd 3Clara FalleniusHässelby SK1.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd =4Edda FlinkUpsala IF1.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd =4Linn AnderssonTjalve IF Norrköping1.62
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomHöjd 6Agnes NormanHässleholms AIS1.59
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 1Rebecka KrüegerMalmö AI3.90
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 2Milla EkstrandKA 2 IF2.94
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 3Lova NilssonIFK Växjö2.89
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 4Maja ThodeniusMälarhöjdens IK2.84
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 5Frida AnderssonKA 2 IF2.78
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomStav 6Emelie BeckmanHässelby SK2.78
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 1Elin PetterssonIFK Göteborg5.53
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 2Frida HjorthSäters IF5.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 3Klara FrykholmGlanshammars IF5.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 4Clara FalleniusHässelby SK5.45
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 5Engla Grafström AnderssonSundsvalls FI5.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomLängd 6Moa ÖrevikVisby IF Gute5.35
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 1Katharina GråmanTyresö FK11.47
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 2Julia SvennbladAle FK11.02
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 3Anna ConstantinescuGöteborgs KIK10.91
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 4Elvira JonssonVästerås FK10.91
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 5Frida AnderssonKA 2 IF10.80
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomTresteg 6Caroline GraveleyHässelby SK10.51
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 1Julia ScharnellEslövs AI12.93
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 2Thea LöfmanIFK Lund12.81
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 3Amanda PetterssonIFK Växjö12.15
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 4Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI11.88
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 5Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF11.79
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomKula 6Emilia NeuhausIFK Växjö11.74
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 1Isabella WiklundVästerås FK15.29
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 2Molly SkuggeTurebergs FK14.72
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 3Thea LöfmanIFK Lund14.55
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 4Johanna EmanuelssonVillstads GIF13.90
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 5Nina BjerklidenUpsala IF13.59
IUSM Växjö 3-4/3 2018IF15UngdomVikt 6Sarah BrackenHuddinge AIS13.45