Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2019, Senior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Spårvägens FK130307258
2Ullevi FK93.5193657.5
3Hässelby SK90255337
4Malmö AI85166718
5Turebergs FK4081426
6Örgryte IS368279
7IF Göta Karlstad33.5111617.5
8Sävedalens AIK2891018
9IFK Lidingö2761017
10Upsala IF2491113
11Huddinge AIS2251012
12Falkenbergs IK21321
13Hammarby IF196109
14Mölndals AIK176413
Högby IF175512
Athletics 24Seven SK174107
17KFUM Örebro14486
18Västerås FK13567
Falu IK13313
IK Ymer133103
21Hälle IF10364
Täby IS10410
23Trångsvikens IF929
24LK Roslagen8417
IFK Umeå838
26Råby-Rekarne FI717
Umeå TFC727
Eskilstuna FI717
29IFK Helsingborg6.526.5
30Gefle IF5.5241.5
31Hellas FK515
Östersunds GIF515
Göteborgs KIK535
Runacademy IF515
IK Wilske515
36Linköpings GIF4231
Hässleholms AIS414
Motala AIF424
IFK Märsta414
40Ärla IF313
Strömstad LK313
Lidköpings IS313
IK NocOut.se313
Sundsvalls FI313
Kils AIK313
IFK Växjö3212
47Vegan Runners IK212
Visby IF Gute212
IF Kville212
50Roma IF111
Tväråselets AIF111
Kalmar SK111
Bollnäs FIK111
IK Heros111

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km1Robel FsihaSpårvägens FK29:23
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km2David NilssonHögby IF29:31
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km3Olle WallerängSpårvägens FK29:42
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km4Napoleon SolomonTurebergs FK30:31
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km5Jonas LeanderssonIF Göta Karlstad30:36
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km6Jonatan FridolfssonSävedalens AIK30:43
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km1Charlotta FougbergUllevi FK33:59
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km2Anastasia DenisovaSävedalens AIK34:18
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km3Samrawit MengsteabHälle IF35:03
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km4Johanna ErikssonMotala AIF35:30
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km5Carolina WikströmLK Roslagen36:03
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km6Elisabet ClausénTväråselets AIF36:09
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton1Adhanom AbrahaEskilstuna FI2:16:48
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton2Ebba Tulu ChalaHuddinge AIS2:20:30
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton3Mustafa MohamedHälle IF2:21:01
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton4Daniel BerggrenStrömstad LK2:21:56
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton5Klas JohanssonVegan Runners IK2:23:47
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton6Fred GrönwallRoma IF2:24:09
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton1Mikaela LarssonSpårvägens FK2:36:32
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton2Johanna BäcklundRunacademy IF2:39:08
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton3Hanna LindholmHuddinge AIS2:41:31
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton4Lisa RingIK NocOut.se2:43:03
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton5Carolina WikströmLK Roslagen2:43:05
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton6Ellen PerssonHögby IF2:43:57
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 1Malmö AI39.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 2Malmö AI41.06
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 3KFUM Örebro41.68
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 4Örgryte IS41.86
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 5Malmö AI42.07
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 6Västerås FK44.13
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 1Malmö AI3:14.58
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 2Örgryte IS3:14.72
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 3Ullevi FK3:15.24
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 4Upsala IF3:17.37
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 5Hässelby SK3:24.69
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 1Hässelby SK7:37.00
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 2Ullevi FK7:37.61
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 3Mölndals AIK7:46.72
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 4Spårvägens FK7:49.64
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 5Hässelby SK8:00.63
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 6Sävedalens AIK8:15.27
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 1Spårvägens FK15:31.40
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 2Hässelby SK16:04.80
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 3Spårvägens FK16:06.83
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 4IFK Umeå16:30.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 5Spårvägens FK16:54.41
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 6LK Roslagen17:52.33
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 1Ullevi FK44.87
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 2Spårvägens FK45.18
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 3Malmö AI45.23
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 4Hässelby SK45.97
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 5Mölndals AIK48.56
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 6Göteborgs KIK48.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x400 m 1Ullevi FK3:44.74
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x400 m 2Hässelby SK3:50.72
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x400 m 3Upsala IF3:52.44
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x400 m 4Täby IS3:56.25
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 1Turebergs FK8:33.69
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 2Täby IS9:06.76
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 3IFK Lidingö9:18.92
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 4Mölndals AIK9:45.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 5Örgryte IS9:57.55
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior3x1500 m 1Turebergs FK13:25.73
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior3x1500 m 2Sävedalens AIK13:35.16
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior3x1500 m 3IFK Lidingö14:23.32
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior3x1500 m 4Hässelby SK15:28.25
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton1Robel FsihaSpårvägens FK1:03:02
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton2Niklas JonssonHuddinge AIS1:06:14
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton3Jonas LeanderssonIF Göta Karlstad1:06:54
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton4Marcus ÅbergHässelby SK1:07:04
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton5Oscar CarlssonHälle IF1:07:22
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton6Yassin AbdiHässelby SK1:07:24
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton1Charlotta FougbergUllevi FK1:13:16
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton2Hanna LindholmHuddinge AIS1:14:20
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton3Cecilia NorrbomSpårvägens FK1:16:10
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton4Carolina WikströmLK Roslagen1:17:06
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton5Malin StrandSävedalens AIK1:18:03
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton6Johanna ErikssonMotala AIF1:18:13
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad6.60
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 2Austin HamiltonMalmö AI6.62
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 3Odain RoseSpårvägens FK6.81
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 4Stefan TärnhuvudSundsvalls FI6.82
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 5Emmanuel DawlsonHammarby IF6.88
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 6Nils ThornbergBollnäs FIK6.91
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior200 m 1Dennis ForsmanHässelby SK21.83
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior200 m 2Emil JohanssonTurebergs FK21.99
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior200 m 3Anders PihlbladKFUM Örebro22.05
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior200 m 4Erik AnnerfalkUllevi FK22.24
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior400 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS47.96
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior400 m 2Martin SelinUllevi FK49.13
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior400 m 3Joakim KarlssonUllevi FK49.25
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior400 m 4Johan ClaesonLinköpings GIF49.30
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 1Andreas KramerSävedalens AIK1:51.36
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 2Efrem BrhaneVästerås FK1:52.86
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 3Robin RohlénIFK Umeå1:52.93
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 4Berhe KidaneÄrla IF1:53.21
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 5Björn SeifertUpsala IF1:58.87
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 6Anton PerssonHässelby SK2:05.08
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 1Jonas LeandersonMalmö AI3:56.56
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 2Emil DanielssonSpårvägens FK3:57.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 3Ali Al-JanabiUllevi FK3:59.04
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 4Johan WalldénSpårvägens FK3:59.83
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 5Gustav BerlinHässelby SK4:03.18
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 6Vidar JohanssonSävedalens AIK4:03.49
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 1Jonas LeandersonMalmö AI8:04.43
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 2Suldan HassanUllevi FK8:04.89
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 3Robel FsihaSpårvägens FK8:12.02
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 4Napoleon SolomonTurebergs FK8:17.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 5Jonas LeanderssonIF Göta Karlstad8:18.34
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 6Max Peter BejmerHässelby SK8:24.39
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 1Anton LevinMalmö AI7.79
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 2Fredrick EkholmIFK Lidingö7.88
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 3Alexander BrorssonAthletics 24Seven SK7.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 4Max HreljaMalmö AI7.94
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 5Filip BjörklundUpsala IF7.96
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 6Marvin TaySpårvägens FK7.98
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 1Andreas CarlssonIK Ymer2.10
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 2Simon WiklundIK Wilske2.07
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 3Adam ChiguerSpårvägens FK2.07
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 4Melwin Lycke-HolmKils AIK2.04
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 5Fredrik SamuelssonHässelby SK2.04
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 6Emil UhlinFalu IK2.00
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 1Melker Svärd JacobssonÖrgryte IS5.15
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 2Carl SténsonHellas FK5.03
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 3Simon ThorIFK Märsta4.95
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 4Erik ThorstenssonSpårvägens FK4.95
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 5Filip GyllenstenIF Kville4.87
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 6Emil CarlssonIFK Växjö4.87
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 1Thobias Nilsson MontlerMalmö AI7.94
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 2Andreas OtterlingIFK Lidingö7.79
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 3Michel TornéusHammarby IF7.76
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 4Andreas CarlssonIK Ymer7.46
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 5Jesper HellströmHässelby SK7.39
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 6Max AnderssonUpsala IF7.36
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK15.89
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 2Artur EngströmÖrgryte IS15.26
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 3Erik EhrlinHammarby IF15.26
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 4Marcus NybergMalmö AI15.20
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 5Gustaf BålströmUllevi FK15.00
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 6Matthias JohanssonIFK Umeå14.81
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI19.70
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 2Niklas ArrheniusSpårvägens FK18.20
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 3Gabriel HeenHässelby SK17.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 4Jesper ArbingeSpårvägens FK17.20
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 5Gustav LibergUllevi FK16.48
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 6Andreas ErikssonIK Heros15.99
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 1Ragnar CarlssonFalu IK21.00
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 2Elias HåkanssonSpårvägens FK20.53
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 3Robert AlnerothGefle IF19.44
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 4Alex LarssonUpsala IF18.59
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 5Gustav LibergUllevi FK18.53
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 6Ivar MoisanderSpårvägens FK17.63
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 1Irene EkelundSpårvägens FK7.29
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 2Elin ÖstlundKFUM Örebro7.43
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 3Jessica ÖstlundHässelby SK7.45
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 4Julia WennerstenIK Ymer7.57
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 5Maja AlmgrenVisby IF Gute7.60
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 6Emma JanssonKFUM Örebro7.61
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior200 m 1Lisa LiljaUllevi FK23.91
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior200 m 2Moa HjelmerSpårvägens FK23.97
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior200 m 3Daniella BuskMalmö AI24.47
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior200 m 4Wilma RosenquistMalmö AI25.92
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior400 m 1Matilda HellqvistUllevi FK54.03
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior400 m 2Moa HjelmerSpårvägens FK54.42
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior400 m 3Elise MalmbergHässleholms AIS55.07
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior400 m 4Sandra KnezevicHammarby IF55.89
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 1Lovisa LindhUllevi FK2:10.96
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 2Anna SilvanderIFK Lidingö2:11.51
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 3Sofia ÖbergIFK Lidingö2:11.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 4Fanny DusabimanaUmeå TFC2:13.24
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 5Lovisa BivstedtHässelby SK2:14.19
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 6Greta GrazianiTäby IS2:14.63
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 1Yolanda NgarambeTurebergs FK4:21.39
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 2Linn SöderholmSävedalens AIK4:25.66
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 3Fanny DusabimanaUmeå TFC4:27.32
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 4Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:31.70
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 5Elin BrinkMölndals AIK4:32.17
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 6Lisa BergdahlSävedalens AIK4:33.05
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 1Lisa HavellSpårvägens FK9:25.58
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 2Sanna MustonenHässelby SK9:32.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 3Cecilia NorrbomSpårvägens FK9:33.04
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 4Hanna LindholmHuddinge AIS9:38.68
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 5Tilde Johansson FröjdenlundIFK Växjö9:40.71
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 6Olivia WeslienIF Göta Karlstad9:41.20
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK8.17
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 2Emma TuvessonSpårvägens FK8.30
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 3Lovisa KarlssonHögby IF8.37
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 4Johanna CarlssonIFK Helsingborg8.45
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 5Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK8.55
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 6Jonna LindéenKalmar SK8.62
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd 1Sofie SkoogIF Göta Karlstad1.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd 2Bianca SalmingTurebergs FK1.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd 3Erika KinseyTrångsvikens IF1.88
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd 4Ebba JungmarkMölndals AIK1.83
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd =5Louise EkmanGefle IF1.76
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd =5Evelina ErlandssonIF Göta Karlstad1.76
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav 1Angelica BengtssonHässelby SK4.60
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav 2Michaela MeijerÖrgryte IS4.50
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav =3Hanna JanssonUllevi FK4.15
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav =3Linnea JönssonIFK Helsingborg4.15
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav 5Malin DahlströmÖrgryte IS3.98
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav 6Alva SundinTäby IS3.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.43
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 2Erika KinseyTrångsvikens IF6.33
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 3Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.28
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 4Lovisa KarlssonHögby IF6.22
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 5Malin MarmbrandtVästerås FK6.18
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 6Erica JarderIF Göta Karlstad6.12
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI13.25
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 2Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF13.16
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 3Malin MarmbrandtVästerås FK13.13
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 4Fatima KonéMölndals AIK12.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 5Jasmin SabirHammarby IF12.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 6Jenny LestanderLinköpings GIF12.72
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK18.61
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 2Frida ÅkerströmHässelby SK16.63
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 3Ásdís HjálmsdóttirSpårvägens FK15.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 4Sara LennmanSpårvägens FK15.10
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 5Axelina JohanssonHässelby SK14.47
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 6Caisa-Marie LindforsUpsala IF13.28
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 1Ida StormMalmö AI23.53
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 2Tracey AnderssonUllevi FK20.25
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 3Grete AhlbergHammarby IF19.52
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 4Vanessa KamgaUpsala IF19.34
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 5Anneli StåhlSpårvägens FK17.39
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 6Anna GötbergVästerås FK16.64
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 1Fredrik SamuelssonHässelby SK6.018
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 2Andreas GustafssonFalu IK5.377
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 3Kevin FanklAthletics 24Seven SK5.312
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 4Edvin HagbergTurebergs FK4.936
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 5Rasmus ElfgaardAthletics 24Seven SK4.082
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 6Emil NilssonIF Göta Karlstad3.162
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK4.201
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 2Lovisa ÖstervallUpsala IF4.081
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 3Lovisa KarlssonHögby IF4.005
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 4Amanda HolmbergLidköpings IS3.810
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 5Emma SöderströmGöteborgs KIK3.736
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 6Klara RådboHässelby SK3.661