Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2019, Ungdom
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Turebergs FK35.382319.56.58.130.251
2Malmö AI312121.513.753.51.25
3IK Ymer291129
4Täby IS28.25152314.25
5Hässelby SK24.63252.758.385.58
6Upsala IF23.63202.512.51.54.130.252.75
7IFK Växjö19.751411.530.254.50.5
8Mölndals AIK19.251412.530.51.51.75
9Hammarby IF17.5146.51.58.250.50.75
10Örgryte IS16.5101111.52.250.75
11IF Kville16.2514811.7550.5
12IFK Lidingö15.75125712.75
13Tyresö FK151287
14Västerås FK13.7592.513.53.753
15KFUM Örebro10.259511.52.75
16Falu IK10110.54.50.53.51
17IF Göta Karlstad9.2592.52.254.5
Kvarnsvedens GoIF9.2580.53.55.25
19AIK943.55.5
20Råby-Rekarne FI8.55170.250.25
21Alunda SK7.63102.251.753.63
22Ullevi FK7.560.52.51.7511.75
23Eslövs AI6.545.251.25
Umedalens IF6.533.53
25Tjalve IF Norrköping6.25360.25
Huddinge AIS6.257311.250.50.5
27Sävedalens AIK636
Rånäs 4H626
29Kils AIK5.7545.250.5
30IFK Halmstad5.562.752.75
KA 2 IF5.551.51.252.75
32Glanshammars IF545
Hanvikens SK5523
Danderyds SK545
35Göteborgs KIK4.8843.50.750.63
36IFK Göteborg4.56211.5
Bollnäs FIK4.533.51
38Hälle IF4.2523.50.75
Höörs IS4.2522.51.75
40Skruvs IF4413
Åhus FIK451.50.2520.25
Hovslätts IK4431
43Bromma IF3.7550.51.250.751.25
Eskilstuna FI3.75430.75
45IK Lerum FI3.532.50.50.5
Trollhättan FIK3.523.5
47Visby IF Gute3.25221.25
Östhammar FI3.25221.25
Varbergs GIF3.2541.750.51
Strands IF3.2530.752.5
51Spårvägens FK330.52.5
Mälarhöjdens IK323
FIK Färjestaden323
54Habo FIF-042.7532.50.25
55Tväråselets AIF2.512.5
Wedevågs IF2.522.5
Vallentuna FK2.522.5
Linköpings GIF2.531.750.50.25
IFK Lund2.53110.5
60Bohus IF2.2522.25
Hellas FK2.253110.25
Ljungby FIK2.2540.51.75
63Tingbergs AIS2211
FIF Gnistan212
IF Rigor221.50.5
Åsbro GoIF222
67Heleneholms IF1.7511.75
Sundsvalls FI1.7520.751
69IFK Umeå1.511.5
IK Hakarpspojkarna1.521.5
71IK Orient1.2511.25
Oskarshamns SK1.2511.25
73IK Wilske111
Öresund FK111
IS Göta111
Stocksäters IF111
Klippans FK111
78IF Skade0.7510.75
IFK Mora0.7510.75
IK Heros0.7510.75
81Gefle IF0.510.5
IFK Tumba0.510.5
Lidköpings IS0.520.5
Piteå IF0.520.5
85Skellefteå AIK0.3810.38
86Luleå FI0.2510.25
Säffle FIK0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 1Täby IS42.88
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 2IFK Växjö43.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 3Turebergs FK44.02
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 4Hammarby IF44.26
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 5Huddinge AIS44.71
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 6Ullevi FK44.91
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 1Täby IS1:58.14
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 2Hammarby IF2:01.11
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 3Örgryte IS2:02.57
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 4Mölndals AIK2:04.06
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 5Huddinge AIS2:04.34
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 6Turebergs FK2:05.30
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 1KFUM Örebro6:10.57
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 2Mölndals AIK6:10.84
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 3IFK Lidingö6:21.16
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 4Upsala IF6:23.24
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 5Sävedalens AIK6:25.23
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 6Spårvägens FK6:36.70
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 1Danderyds SK36.52
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 2Upsala IF37.18
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 3Hässelby SK37.20
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 4IFK Göteborg37.36
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 5Malmö AI37.39
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 6Hanvikens SK37.48
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 1Danderyds SK6:29.11
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 2Malmö AI6:34.84
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 3IFK Göteborg6:36.64
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 4Mölndals AIK6:44.61
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 5Hässelby SK6:45.70
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 6Turebergs FK6:55.42
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 1Malmö AI48.68
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 2IK Ymer49.63
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 3Göteborgs KIK50.92
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 4Åhus FIK51.07
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 5Turebergs FK51.23
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 6Mälarhöjdens IK51.39
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 1IK Ymer2:18.76
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 2Mölndals AIK2:18.93
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 3IFK Lidingö2:19.09
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 4Göteborgs KIK2:19.82
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 5Örgryte IS2:20.19
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 6Bromma IF2:20.98
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 1Turebergs FK7:10.34
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 2Höörs IS7:13.77
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 3IFK Lidingö7:15.06
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 4Hammarby IF7:17.83
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 5Upsala IF7:32.54
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 6IF Göta Karlstad7:40.32
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 1Hässelby SK38.98
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 2Upsala IF39.17
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 3Mölndals AIK39.34
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 4IFK Lidingö39.68
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 5IFK Lund39.74
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 6Malmö AI39.78
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 1Vallentuna FK7:07.50
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 2IFK Göteborg7:22.30
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 3IFK Lidingö7:24.51
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 4Örgryte IS7:30.12
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 5IFK Växjö7:31.76
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 6Upsala IF7:33.55
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK7.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 2Viktor WallTyresö FK7.21
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 3Elias WennolfIFK Lund7.29
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 4Arvid WändesjöTyresö FK7.31
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 5Birck WärnströmFalu IK7.33
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 6Hannes EgonsonIFK Växjö7.41
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom400 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK50.50
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom400 m 2Markus MobergHammarby IF51.14
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom400 m 3Isak HelgessonÖrgryte IS51.94
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom400 m 4Niklas WallTyresö FK52.28
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 1Albin WalleniusVästerås FK4:23.02
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 2Viktor FriskHuddinge AIS4:24.00
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 3Victor BjörkIFK Lidingö4:27.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 4Henrik FranzénKFUM Örebro4:29.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 5Simon WikellMölndals AIK4:29.24
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 6Vidar ArvidssonUpsala IF4:31.88
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 1Arvid WändesjöTyresö FK8.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 2Markus MobergHammarby IF8.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 3Oskari PeuraUpsala IF8.52
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 4David ThidHammarby IF8.53
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 5Nils ThorinÖrgryte IS8.56
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 6Elliot DuvertTurebergs FK8.76
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd 1Fabian SteeneIF Kville1.91
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd 2Agustin HilmerssonIK Orient1.87
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd 3Adam SvenssonMalmö AI1.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd 4Jacob ThelanderLjungby FIK1.83
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd =5Eric ForsbergSkellefteå AIK1.80
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd =5Elliot DuvertTurebergs FK1.80
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 1William NestorLinköpings GIF4.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 2Teodor BorgiusHammarby IF4.20
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 3Elliot DuvertTurebergs FK3.95
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 4Malte Fuchs EdbergBromma IF3.88
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 5Felix NybergBromma IF3.81
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 6Oliver LundströmKFUM Örebro3.81
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 1Arvid WändesjöTyresö FK6.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 2Jimmy HellströmUllevi FK6.62
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 3David ThidHammarby IF6.61
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 4Olle HübertIK Heros6.57
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad6.54
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 6Jacob ThelanderLjungby FIK6.53
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 1David ThidHammarby IF13.60
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 2Arvid WändesjöTyresö FK13.55
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 3Elias LindHässelby SK13.37
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad12.86
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 5Victor HeringUllevi FK12.82
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 6Niklas WallTyresö FK12.67
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 1Jesper AhlinTurebergs FK17.46
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 2Elias LindHässelby SK14.21
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 3Martin SundbergHammarby IF14.12
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 4Teo PaganusTurebergs FK13.52
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 5Viktor RydåkerAlunda SK13.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 6Viktor WallTyresö FK13.07
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 1Leo BystedtVästerås FK18.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 2Jesper AhlinTurebergs FK18.33
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 3Fredrik FrunckTurebergs FK16.72
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 4Albin SilénStrands IF14.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 5Viktor RydåkerAlunda SK14.59
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 6Filip AasaHabo FIF-0414.05
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m 1Edvin AssarssonEslövs AI7.18
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m 2Kristoffer AnderssonFalu IK7.28
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m 3Alex ApelgrimÖrgryte IS7.35
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m 4Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna7.44
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m =5Lucas LindbergHässelby SK7.45
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m =5Max ForsUpsala IF7.45
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom200 m 1Edvin AssarssonEslövs AI23.22
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom200 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS23.53
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom200 m 3Kristoffer AnderssonFalu IK23.78
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom200 m 4Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna24.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 1Albin ÖbergHeleneholms IF2:45.72
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 2Ludvig JaasundVästerås FK2:46.76
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 3Viktor SkoglundDanderyds SK2:47.27
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 4Jonathan GrahnMölndals AIK2:47.28
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 5Alvin ReineboKFUM Örebro2:49.27
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 6Modou BahMalmö AI2:49.30
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 1Edvin AssarssonEslövs AI8.33
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 2Linus JonssonHässelby SK8.57
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 3Isac SvenssonIFK Halmstad8.65
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 4David SteinbergBromma IF8.70
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 5Kristoffer AnderssonFalu IK8.77
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 6Lucas LindbergHässelby SK8.90
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 1Melwin Lycke-HolmKils AIK2.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 3Rufus ArvénHellas FK1.83
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 4Linus JonssonHässelby SK1.79
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 5Alexander LudwigsDanderyds SK1.73
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 6Felix RidderstrålePiteå IF1.73
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 1William AskerIF Kville3.99
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 2Joseph LindvallMalmö AI3.94
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 3Erik ZetterlundKFUM Örebro3.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 4Christof NeibSundsvalls FI3.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 5Gustav ThyrmanIF Rigor3.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 6Josef KülenTjalve IF Norrköping3.15
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 1Melwin Lycke-HolmKils AIK6.94
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 2Felix SteeneIF Kville6.36
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 3Linus JonssonHässelby SK6.32
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 4Isac SvenssonIFK Halmstad6.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 5Noel RudbergLinköpings GIF6.02
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 6Felix RidderstrålePiteå IF5.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 1Melwin Lycke-HolmKils AIK14.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 2Edvin GustafssonUpsala IF12.78
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 3Johannes LundqvistUllevi FK12.71
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 4William AskerIF Kville12.60
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 5Patrick HopkinsAlunda SK12.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 6Oden Grahm GolesIFK Göteborg12.40
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 1Oscar NiklassonHanvikens SK15.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 2Leo ZikovicIF Kville14.56
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 3Hugo KarsamoSkruvs IF14.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 4Linus JonssonHässelby SK14.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 5Patrick HopkinsAlunda SK13.96
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 6Adam HellbomFalu IK13.34
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 1Jacob JohanssonVarbergs GIF16.17
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 2Max ForsUpsala IF15.21
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 3Mille EdwardssonBollnäs FIK14.84
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 4Patrick HopkinsAlunda SK14.71
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 5Adam HellbomFalu IK14.36
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 6Lukas LindbladhÅhus FIK13.37
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 1Katharina GråmanTyresö FK7.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 2Wilma SvenssonOskarshamns SK7.84
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 3Famke PerssonIFK Lund7.88
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 4Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF7.99
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 5Sofia BjörkmanIF Kville8.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 6Joy ThulinMalmö AI8.14
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom400 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad57.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom400 m 2Hanna KarlssonIF Göta Karlstad58.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom400 m 3Milla SvanbergMalmö AI58.87
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom400 m 4Laura FodorHässelby SK59.93
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 1Julia SvennbladBohus IF4:34.82
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 2Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö4:35.45
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 3Elsa PalmgrenSundsvalls FI4:48.31
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 4Alva Malmsten NilssonIF Skade4:49.93
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 5Nora LundinHammarby IF4:51.63
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 6My RundgrenLuleå FI4:51.80
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 1Katharina GråmanTyresö FK8.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 2Klara FrykholmGlanshammars IF8.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 3Clara FalleniusHässelby SK9.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 4Hanna KarlssonIF Göta Karlstad9.17
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 5Amanda SörenssonMalmö AI9.24
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 6Siri ElofssonIFK Växjö9.47
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 1Klara FrykholmGlanshammars IF1.72
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 2Elvira JonssonVästerås FK1.70
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 3Alma UhlinFalu IK1.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 4Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF1.64
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 5Elvira MagnussonIFK Tumba1.61
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 6Edda FlinkUpsala IF1.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 1Rebecka KrüegerMalmö AI3.70
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 2Emelie BeckmanHässelby SK3.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 3Myra ErikssonStocksäters IF3.15
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 4Lova NilssonIFK Växjö3.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 5Elsa KasperssonVarbergs GIF3.05
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 6Frida AnderssonKA 2 IF2.98
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 1Katharina GråmanTyresö FK5.76
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 2Moa ÖrevikVisby IF Gute5.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 3Elin PetterssonIFK Göteborg5.54
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 4Clara FalleniusHässelby SK5.34
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 5Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF5.24
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 6Sara LundqvistLinköpings GIF5.15
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 1Katharina GråmanTyresö FK12.02
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 2Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF11.60
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 3Frida AnderssonKA 2 IF11.45
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 4Anna ConstantinescuGöteborgs KIK11.18
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 5Julia SvennbladBohus IF11.17
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 6Klara AvebäckHellas FK10.80
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 1Amanda PetterssonIFK Växjö14.48
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 2Julia ScharnellEslövs AI14.09
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 3Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF12.81
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 4Thea LöfmanÅhus FIK12.77
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 5Ninni LundbergIFK Växjö12.12
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 6Linn Gabrieli GustafssonRåby-Rekarne FI11.98
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 1Isabella WiklundVästerås FK16.75
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 2Thea LöfmanÅhus FIK16.08
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 3Vilma DambergTurebergs FK14.92
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 4Johanna HallstenHälle IF14.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 5Sarah BrackenHuddinge AIS13.44
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 6Ebba WulcanSäffle FIK13.29
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK7.79
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 2Ebba AspKFUM Örebro8.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 3Emilia FranzénKlippans FK8.04
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 4Casandra JohnsonStrands IF8.11
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 5Karin BengtssonHanvikens SK8.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 6Wilma GarplidMölndals AIK8.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom200 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK25.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom200 m 2Nora LindahlHässelby SK25.88
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom200 m 3Nike IsakssonIFK Lidingö26.11
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom200 m 4Felicia JohanssonHanvikens SK27.28
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 1Hilda LindellKA 2 IF2:56.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 2Louise EliassonBromma IF2:56.69
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 3Johanna HofvendahlIS Göta2:57.31
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 4Julia MeijerIFK Mora3:01.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 5Alma SvantessonMölndals AIK3:03.29
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 6Saga ProvciIFK Göteborg3:05.67
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 1Nora LindahlHässelby SK8.89
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 2Linnnéa SvanhallFIK Färjestaden8.90
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 3Sara WinbergTäby IS9.02
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 4Moa GranatVallentuna FK9.08
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 5Sofia WallinVarbergs GIF9.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 6Filippa RydensjöEskilstuna FI9.37
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd 1Tilde BjeragerHöörs IS1.65
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd 2Emma HäggblomUpsala IF1.63
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd 3Stina LarssonIK Wilske1.63
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd =4Tilde SöderlundAlunda SK1.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd =4Nina Hertz SaebböGöteborgs KIK1.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd 6Jonna LundgrenSkruvs IF1.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS3.71
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 2Ida Jexe EkIFK Halmstad3.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 3Elli JohanssonKA 2 IF3.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 4Alannah HellstadiusHammarby IF3.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 5Rebecka ForslingHuddinge AIS2.87
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 6Alva NilssonKFUM Örebro2.77
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 1Casandra JohnsonStrands IF5.73
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 2Saga HermundstadHässelby SK5.61
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 3Nicole NybergHässelby SK5.55
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 4Sara WinbergTäby IS5.54
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 5Tilde SöderlundAlunda SK5.38
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 6Nora JolbäckLidköpings IS5.46
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 1Aicha KronéUllevi FK11.61
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 2Tilde SöderlundAlunda SK11.38
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 3Nicole NybergHässelby SK11.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 4Ella JovanovicMalmö AI11.17
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 5Sofia WallinVarbergs GIF10.99
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 6Nora JolbäckLidköpings IS10.99
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF13.53
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 2Tilda BernhultKFUM Örebro12.42
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 3Emilia WernerlivTingbergs AIS12.04
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 4Matilda ÅkermanIFK Halmstad11.59
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 5Elsa WållgrenIK Lerum FI10.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 6Elsa HjelmÅhus FIK10.83
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 1Ebba LindHanvikens SK15.82
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 2Saga BergÖsthammar FI15.14
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 3Tilde GrönwallÖresund FK13.07
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 4Elin RydqvistIFK Halmstad12.87
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 5Elvira HögmanKils AIK12.55
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 6Moa GustafssonRåby-Rekarne FI12.20
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 1Milo WahlgrenAIK6.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 2Emil JohanssonTurebergs FK6.89
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 3Zion ErikssonTäby IS6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 4Edvin MånssonIFK Växjö7.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 5Linus SimmerleinHuddinge AIS7.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 6Erik IsakssonIF Kville7.24
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK48.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 2Oskar EdlundTäby IS48.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 3Robin IsakssonIFK Lidingö52.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 4Lukas SällströmIFK Umeå52.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 5Fred ÖsterblomTäby IS56.22
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 1Sharmarke AhmedHälle IF4:17.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 2Arvid BacktemanSävedalens AIK4:20.13
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 3Michael RosenqvistMölndals AIK4:20.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 4Noha OlssonKFUM Örebro4:21.34
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 5Julius MördrupIFK Lidingö4:21.68
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 6Gustav LundqvistHovslätts IK4:24.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 1Ludvig AllTäby IS8.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 2Emil JohanssonTurebergs FK8.16
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 3Edvin MånssonIFK Växjö8.28
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 4Marcus BlixtMölndals AIK8.41
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 5Fred ÖsterblomTäby IS8.42
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 6Viktor HedlundFalu IK8.45
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 1Olle BångUmedalens IF1.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 2Erik BohmanIK Lerum FI1.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 3Johan BurvallVisby IF Gute1.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 4Erik DahlbergTurebergs FK1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 5Emil PeterssonTurebergs FK1.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 6André Barroso JohanssonHammarby IF1.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 1Emil CarlssonIFK Växjö4.80
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 2Samuel ErikssonRånäs 4H4.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 3Jonathan HowserTäby IS4.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 4Peter SvenssonIF Rigor3.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 5Erik DahlbergTurebergs FK3.65
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 6Joel AnderssonKvarnsvedens GoIF3.51
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS6.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 2Oskar EdlundTäby IS6.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 3André Barroso JohanssonHammarby IF6.49
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 4Oliver PapinskiTäby IS6.47
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 5Simon PlesseUpsala IF6.46
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 6Gustav TartuIF Kville6.32
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS14.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 2Gustav TartuIF Kville13.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 3Lukas EdqvistÖrgryte IS12.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 4Jesper NordströmIF Kville12.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 5Karl-William EinarsonWedevågs IF12.54
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 6Natthaphon SchröderGefle IF12.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 1Måns RoosMölndals AIK17.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 2Leo Frid GöranssonSävedalens AIK16.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 3Leo JanénIFK Växjö16.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 4Karl LudvikTurebergs FK15.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 5Daniel AdolfssonTingbergs AIS15.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 6Hampus WallinHovslätts IK14.75
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 1Karl LudvikTurebergs FK20.78
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 2Alfons HaalsVästerås FK18.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 3Hampus WallinHovslätts IK17.47
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 4Måns RoosMölndals AIK16.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 5Victor SahlinRåby-Rekarne FI16.09
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 6Fredrik GrundIF Kville13.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 1Nikki AnderbergMalmö AI7.67
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 2Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK7.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 3Olivia StridhMalmö AI7.77
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 4Laura IversenIFK Växjö7.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 5Ella SjöblomAIK7.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 6Ebba GustafssonMölndals AIK7.99
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 1Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping57.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 2Ebba ÅhmanIK Ymer57.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 3Emilia RydensjöEskilstuna FI57.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 4Lisa FröbergIFK Lidingö57.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 5Johanna BülowHovslätts IK59.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 6Klara FrihÅsbro GoIF61.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 1Klara YgebyUpsala IF4:49.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 2Ebba WahlbergIK Ymer4:50.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 3Linnéa Ericsson BäckvallTurebergs FK4:50.76
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 4Klara FrihÅsbro GoIF4:51.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 5Elin EkengrenEskilstuna FI4:52.23
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 6Stina PetterssonIK Lerum FI4:54.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 1Ebba ÅhmanIK Ymer8.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 2Cindy DarrellUllevi FK8.72
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 3Sophie ReidIK Ymer8.77
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 4Tove LarssonIFK Växjö8.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 5Leticia BuchliTäby IS8.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 6Tiffanie MagnussonUpsala IF9.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 1Sophie ReidIK Ymer1.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 2Sunny BjörkénTväråselets AIF1.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 3Tiffanie MagnussonUpsala IF1.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 4Pernilla NorgrenUmedalens IF1.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 5Vendela EinbergHuddinge AIS1.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 6Emilia LönnqvistIF Kville1.54
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 1Hilda HindsbergKvarnsvedens GoIF3.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 2Celina JohannsenMalmö AI3.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 3Frida ThornanderUpsala IF3.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 4Tilda FischerHabo FIF-043.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 5Linn JanssonFalu IK2.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 6Kristina HvalgrenIFK Lidingö2.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI5.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 2Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.75
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 3Emilia SjöstrandAIK5.54
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 4Nikki AnderbergMalmö AI5.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 5Bilge KayaHellas FK5.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 6Ida PerssonIK Ymer5.49
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI12.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 2Emilia SjöstrandAIK12.23
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 3Maja PetterssonFIF Gnistan11.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 4Clara JohanssonKA 2 IF11.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 5Felicia NorellHabo FIF-0410.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 6Emilia LönnqvistIF Kville10.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 1Victoria QuainooMalmö AI15.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 2Sophie ReidIK Ymer14.76
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 3Hannah HildingSpårvägens FK13.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 4Hanna DidrickssonMalmö AI13.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 5Hillevi CarlssonFalu IK12.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 6Alva SundströmLjungby FIK12.87
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 1Victoria QuainooMalmö AI19.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 2Hillevi CarlssonFalu IK17.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 3Amanda FridbergIF Göta Karlstad16.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 4Emma Holmgren LöfUpsala IF16.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 5Maja ÅkerblomVästerås FK15.61
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 6Hannah HildingSpårvägens FK15.19
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP17UngdomSjukamp 1Samuel ErikssonRånäs 4H4.495
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP17UngdomSjukamp 2Fredrik GrundIF Kville4.258
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP17UngdomSjukamp 3Johannes JanssonÖsthammar FI3.996
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP17UngdomSjukamp 4Karl-William EinarsonWedevågs IF3.613
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 1Elliot DuvertTurebergs FK4.560
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 2Viktor RydåkerAlunda SK4.343
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 3Oliver EllströmIF Göta Karlstad4.262
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 4Jacob ThelanderLjungby FIK4.251
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 5Vincent ArousellHässelby SK4.034
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 6Pontus LindellUpsala IF4.010
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 1Linus JonssonHässelby SK4.436
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 2Ludvig JaasundVästerås FK4.249
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 3Isac SvenssonIFK Halmstad3.936
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 4Elias BomanHässelby SK3.661
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 5Joseph LindvallMalmö AI3.475
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 1Sophie ReidIK Ymer3.766
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 2Ebba ÅhmanIK Ymer3.620
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 3Tiffanie MagnussonUpsala IF3.594
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 4Pernilla NorgrenUmedalens IF3.470
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 5Lisa FröbergIFK Lidingö3.246
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 1Klara FrykholmGlanshammars IF3.629
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 2Clara FalleniusHässelby SK3.494
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 3Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF3.362
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 4Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.232
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 5Laura FodorHässelby SK3.212
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 6Tindra FrykholmGlanshammars IF3.068
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 1Linnéa SvanhallFIK Färjestaden3.472
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 2Tilde SöderlundAlunda SK3.393
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 3Jonna LundgrenSkruvs IF3.325
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 4Sara WinbergTäby IS3.219
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 5Filippa RydensjöEskilstuna FI3.106
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 6Emilia MandlMalmö AI3.105